2LIG - E - 7
Logo Takım Adı OPGM
ERCİŞ BLD. 14 38,100 13 1
CİZRE BLD. 14 36,000 12 2
LALEZAR 14 33,400 11 3
HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 14 20,100 7 7
MUŞ YETİŞTİRME YURDU 14 12,700 4 10
TÜRŞAD 14 12,300 4 10
HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 14 9,200 2 12
BATMAN BESYO 14 8,400 3 11
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 03.11.2018 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0 3 LALEZAR (17-25) (20-25) (13-25)
2 03.11.2018 12:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 0 BATMAN BESYO (25-13) (25-14) (25-11)
3 03.11.2018 13:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 1 3 TÜRŞAD (21-25) (25-19) (15-25) (18-25)
4 04.11.2018 13:00 Van (Erciş-Aşağı Toki) ERCİŞ BLD. 3 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (25-13) (25-18) (25-15)
5 10.11.2018 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0 3 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (20-25) (12-25) (21-25)
6 10.11.2018 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 0 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (25-17) (25-14) (25-21)
7 11.11.2018 13:00 Bitlis (Ziya Eren) TÜRŞAD 0 3 CİZRE BLD. (19-25) (21-25) (16-25)
8 11.11.2018 14:00 Batman (Atatürk) BATMAN BESYO 0 3 ERCİŞ BLD. (20-25) (22-25) (12-25)
9 17.11.2018 11:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (25-18) (31-29) (25-18)
10 17.11.2018 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (25-13) (25-15) (26-24)
11 18.11.2018 12:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 2 LALEZAR (25-23) (25-27) (27-25) (17-25) (15-10)
12 18.11.2018 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 0 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (26-24) (25-23) (29-27)
13 18.11.2018 14:00 Batman (Atatürk) BATMAN BESYO 1 3 TÜRŞAD (25-19) (22-25) (18-25) (23-25)
14 24.11.2018 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3 0 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (25-14) (25-15) (25-14)
15 24.11.2018 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 0 BATMAN BESYO (25-9) (25-15) (25-12)
16 24.11.2018 14:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0 3 CİZRE BLD. (15-25) (7-25) (15-25)
17 25.11.2018 13:00 Bitlis (Merkez Gsim) TÜRŞAD 0 3 ERCİŞ BLD. (15-25) (19-25) (20-25)
18 02.12.2018 12:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 1 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (25-20) (25-19) (25-27) (31-29)
19 02.12.2018 13:00 Bitlis (Merkez Gsim) TÜRŞAD 1 3 LALEZAR (20-25) (25-23) (19-25) (14-25)
20 02.12.2018 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 0 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (25-16) (25-22) (25-21)
21 02.12.2018 14:00 Batman (Atatürk) BATMAN BESYO 3 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (27-25) (25-18) (25-18)
22 08.12.2018 11:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0 3 CİZRE BLD. (18-25) (14-25) (22-25)
23 08.12.2018 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 2 ERCİŞ BLD. (22-25) (25-22) (25-14) (23-25) (15-6)
24 08.12.2018 14:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3 0 BATMAN BESYO (25-20) (25-15) (25-19)
25 09.12.2018 13:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 2 3 TÜRŞAD (25-11) (20-25) (21-25) (25-15) (8-15)
26 16.12.2018 12:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 2 3 ERCİŞ BLD. (25-21) (22-25) (22-25) (25-16) (9-15)
27 16.12.2018 13:00 Bitlis (Merkez Gsim) TÜRŞAD 0 3 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (22-25) (21-25) (16-25)
28 16.12.2018 14:00 Batman (Atatürk) BATMAN BESYO 3 2 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (16-25) (25-13) (21-25) (25-18) (15-13)
29 12.01.2019 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0 3 ERCİŞ BLD. (18-25) (21-25) (16-25)
30 12.01.2019 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 0 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (25-15) (25-23) (25-21)
31 13.01.2019 11:00 Bitlis (Merkez Gsim) TÜRŞAD 2 3 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (21-25) (20-25) (28-26) (25-23) (9-15)
32 13.01.2019 14:00 Batman (Atatürk) BATMAN BESYO 0 3 CİZRE BLD. (13-25) (12-25) (10-25)
33 19.01.2019 13:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0 3 LALEZAR (18-25) (13-25) (12-25)
34 20.01.2019 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3 2 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (26-24) (23-25) (18-25) (25-17) (15-13)
35 20.01.2019 12:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 0 TÜRŞAD (25-4) (25-9) (25-9)
36 20.01.2019 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 0 BATMAN BESYO (25-17) (25-17) (25-20)
37 20.01.2019 14:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 0 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (25-14) (25-17) (25-18)
38 25.01.2019 14:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3 1 MUŞ YETİŞTİRME YURDU (17-25) (25-21) (25-19) (25-23)
39 26.01.2019 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 1 3 ERCİŞ BLD. (25-27) (21-25) (25-23) (19-25)
40 26.01.2019 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 1 3 CİZRE BLD. (19-25) (25-20) (15-25) (21-25)
41 27.01.2019 13:00 Bitlis (Merkez Gsim) TÜRŞAD 3 1 BATMAN BESYO (25-16) (25-19) (22-25) (25-20)
42 02.02.2019 13:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 2 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (25-21) (25-20) (19-25) (18-25) (15-4)
43 02.02.2019 13:00 Şırnak (Cizre Fen Lisesi Sl.) CİZRE BLD. 3 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (25-17) (25-11) (25-3)
44 03.02.2019 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 1 TÜRŞAD (25-12) (25-15) (23-25) (25-19)
45 03.02.2019 14:00 Batman (19 Mayıs) BATMAN BESYO 0 3 LALEZAR (16-25) (18-25) (13-25)
46 09.02.2019 11:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2 3 ERCİŞ BLD. (25-17) (26-28) (25-27) (25-14) (5-15)
47 09.02.2019 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 2 3 BATMAN BESYO (25-17) (23-25) (25-20) (17-25) (13-15)
48 09.02.2019 13:00 Muş (Atatürk) LALEZAR 3 0 TÜRŞAD (25-22) (25-14) (25-12)
49 09.02.2019 14:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 0 3 CİZRE BLD. (10-25) (11-25) (20-25)
50 17.02.2019 13:00 Bitlis (Eren Üniv. Salonu) TÜRŞAD 1 3 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ (27-25) (14-25) (14-25) (15-25)
51 17.02.2019 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 0 LALEZAR (25-19) (25-19) (26-24)
52 17.02.2019 15:00 Batman (19 Mayıs) BATMAN BESYO 2 3 HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER (25-17) (25-21) (20-25) (21-25) (11-15)
53 23.02.2019 12:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0 3 LALEZAR (15-25) (18-25) (15-25)
54 23.02.2019 13:00 Muş (Atatürk) MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3 1 BATMAN BESYO (25-21) (25-21) (26-28) (25-19)
55 23.02.2019 14:00 Hakkari (Merkez) HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER 3 0 TÜRŞAD (25-0) (25-0) (25-0)
56 24.02.2019 13:00 Van (12 Dev Adam) ERCİŞ BLD. 3 1 CİZRE BLD. (27-25) (25-18) (16-25) (25-19)