2LIG - E - 6
Logo Takım Adı OPGM
BAĞLAR GENÇLİK 16 45,500 15 1
ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 16 42,400 14 2
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 16 33,200 11 5
AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 16 32,000 11 5
PEYAS SPOR 16 23,400 7 9
KAYAPINAR BLD. 16 19,000 7 9
HAZRO GENÇLİK 16 15,300 5 11
TURKUAZ 16 4,000 1 15
SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 16 3,000 1 15
CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0 0,200 0 0
MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 0,000 0 0
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 14:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (25-15) (25-12) (25-16)
2 06.10.2018 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 KAYAPINAR BLD. (19-25) (18-25) (19-25)
3 07.10.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (15-25) (12-25) (18-25)
4 07.10.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 3 1 TURKUAZ (21-25) (25-14) (25-17) (27-25)
5 10.10.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (11-25) (15-25) (24-26)
6 10.10.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 BAĞLAR GENÇLİK (25-19) (29-27) (25-17)
7 10.10.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 3 2 PEYAS SPOR (25-14) (25-18) (27-29) (19-25) (18-16)
8 10.10.2018 16:00 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-6) (25-18) (25-7)
9 13.10.2018 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (16-25) (15-25) (8-25)
10 14.10.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 TURKUAZ (25-10) (25-12) (25-16)
11 14.10.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 0 HAZRO GENÇLİK (25-21) (29-27) (25-17)
12 21.10.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-9) (25-19) (25-15)
13 21.10.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (17-25) (22-25) (22-25)
14 21.10.2018 17:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (17-25) (20-25) (13-25)
15 28.10.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 0 3 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (22-25) (14-25) (13-25)
16 28.10.2018 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 HAZRO GENÇLİK (16-25) (18-25) (10-25)
17 28.10.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 PEYAS SPOR (25-18) (25-10) (25-14)
18 03.11.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-13) (25-16) (25-16)
19 04.11.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 KAYAPINAR BLD. (25-15) (25-18) (25-14)
20 04.11.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 1 3 BAĞLAR GENÇLİK (25-21) (21-25) (17-25) (19-25)
21 10.11.2018 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (16-25) (6-25) (13-25)
22 11.11.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 3 0 TURKUAZ (25-17) (25-16) (25-15)
23 11.11.2018 15:30 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (18-25) (12-25) (25-27)
24 17.11.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-11) (25-5) (25-5)
25 18.11.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 0 3 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (15-25) (5-25) (23-25)
26 18.11.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 0 3 KAYAPINAR BLD. (12-25) (20-25) (16-25)
27 21.11.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 TURKUAZ (25-9) (25-12) (25-11)
28 21.11.2018 16:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 3 1 PEYAS SPOR (25-16) (20-25) (25-15) (25-21)
29 21.11.2018 16:00 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 0 HAZRO GENÇLİK (27-25) (25-16) (25-14)
30 24.11.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 2 3 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (25-23) (25-23) (14-25) (22-25) (11-15)
31 25.11.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 1 KAYAPINAR BLD. (29-27) (26-28) (25-18) (25-16)
32 25.11.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (12-25) (15-25) (20-25)
33 02.12.2018 11:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 0 3 HAZRO GENÇLİK (25-27) (16-25) (19-25)
34 02.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (13-25) (20-25) (17-25)
35 02.12.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 1 PEYAS SPOR (25-10) (25-20) (26-28) (25-16)
36 02.12.2018 15:30 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 1 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-18) (25-21) (22-25) (25-12)
37 16.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-17) (25-14) (25-17)
38 16.12.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (27-25) (25-12) (25-14)
39 16.12.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 0 3 PEYAS SPOR (14-25) (9-25) (12-25)
40 16.12.2018 15:30 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (15-25) (23-25) (19-25)
41 22.12.2018 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (14-25) (15-25) (19-25)
42 23.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 1 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (25-27) (26-24) (25-18) (25-21)
43 23.12.2018 15:00 Adıyaman (Adıyaman Üniv. Sl.) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 0 TURKUAZ (25-3) (25-16) (25-22)
44 23.12.2018 15:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 3 0 HAZRO GENÇLİK (25-21) (25-21) (28-26)
45 29.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (21-25) (22-25) (21-25)
46 29.12.2018 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-10) (25-15) (25-7)
47 29.12.2018 17:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (9-25) (13-25) (9-25)
48 05.01.2019 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 3 0 TURKUAZ (25-0) (25-0) (25-0)
49 06.01.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 HAZRO GENÇLİK (25-15) (25-19) (25-19)
50 06.01.2019 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 0 PEYAS SPOR (25-19) (25-18) (27-25)
51 12.01.2019 15:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (9-25) (12-25) (22-25)
52 13.01.2019 15:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 3 1 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-15) (21-25) (25-14) (25-15)
53 13.01.2019 15:30 Elazığ (15 Temmuz Şehitler) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 0 KAYAPINAR BLD. (25-11) (25-21) (25-17)
54 19.01.2019 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 1 3 PEYAS SPOR (12-25) (25-23) (8-25) (7-25)
55 20.01.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-16) (25-20) (26-24)
56 20.01.2019 15:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (8-25) (11-25) (15-25)
57 27.01.2019 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (25-15) (25-14) (25-18)
58 27.01.2019 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 0 SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK (25-10) (25-16) (25-14)
59 27.01.2019 17:00 Diyarbakır (Köşkler) TURKUAZ 2 3 KAYAPINAR BLD. (22-25) (25-23) (18-25) (25-21) (12-15)
60 02.02.2019 14:00 Diyarbakır (Silvan) SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK 0 3 BAĞLAR GENÇLİK (14-25) (17-25) (10-25)
61 03.02.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 3 2 HAZRO GENÇLİK (21-25) (14-25) (28-26) (25-20) (15-8)
62 03.02.2019 15:30 Elazığ (15 Temmuz Şehitler) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 0 TURKUAZ (25-8) (25-14) (25-4)
63 09.02.2019 16:00 Diyarbakır (Talaytepe) HAZRO GENÇLİK 0 3 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (14-25) (17-25) (13-25)
64 10.02.2019 15:00 Diyarbakır (Talaytepe) TURKUAZ 0 3 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (8-25) (11-25) (9-25)
65 10.02.2019 17:00 Diyarbakır (Talaytepe) PEYAS SPOR 3 0 KAYAPINAR BLD. (25-13) (25-21) (25-18)
66 17.02.2019 13:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. 3 0 HAZRO GENÇLİK (25-9) (25-17) (25-4)
67 17.02.2019 15:00 Diyarbakır (Köşkler) KAYAPINAR BLD. 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (20-25) (23-25) (20-25)
68 17.02.2019 15:30 Elazığ (Yakupkılıç) AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR 3 0 PEYAS SPOR (25-13) (25-21) (25-21)
69 24.02.2019 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 3 0 AKÇAKİRAZ KÜLTÜR DOĞA SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
70 24.02.2019 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 3 0 ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
71 24.02.2019 15:00 Diyarbakır (Köşkler) BAĞLAR GENÇLİK 3 0 KAYAPINAR BLD. (25-10) (25-8) (25-6)
72 24.02.2019 17:00 Diyarbakır (Köşkler) HAZRO GENÇLİK 3 0 TURKUAZ (25-11) (25-19) (25-19)