2LIG - E - 4
Logo Takım Adı OPGM
1920 MARAŞSPOR 16 44,100 15 1
PEMA KOLEJİ 16 39,560 12 4
KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 16 33,400 11 5
TVF SPOR LİSESİ 16 26,660 8 8
ÜRGÜP SPOR 16 25,560 9 7
SEYHAN BLD. 16 21,840 7 9
ERZİN YEŞİLKENT SPOR 16 15,100 5 11
İSTİKLAL ORTAOKULU 16 12,600 4 12
TARSUS GENÇLİK 16 3,300 1 15
KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 0 0,300 0 0
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 28.10.2018 Kahramanmaraş (Osman Sayın) KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ 0 3 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (0-25) (0-25) (0-25)
2 28.10.2018 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 3 2 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (19-25) (22-25) (25-20) (25-13) (15-11)
3 28.10.2018 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 3 1 SEYHAN BLD. (25-21) (19-25) (25-19) (25-14)
4 28.10.2018 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 1920 MARAŞSPOR (28-26) (25-21) (25-17)
5 28.10.2018 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 0 3 TVF SPOR LİSESİ (12-25) (12-25) (15-25)
6 03.11.2018 15:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 2 3 ÜRGÜP SPOR (25-16) (10-25) (23-25) (25-18) (12-15)
7 04.11.2018 12:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-21) (25-17) (25-20)
8 04.11.2018 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 0 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-16) (25-18) (25-17)
9 04.11.2018 15:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 2 PEMA KOLEJİ (21-25) (25-16) (25-23) (15-25) (15-12)
10 04.11.2018 18:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 KAHRAMANMARAŞ 15 TEMMUZ (25-0) (25-0) (25-0)
11 11.11.2018 12:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 1 TVF SPOR LİSESİ (15-25) (25-23) (25-20) (25-21)
12 11.11.2018 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 3 2 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-21) (20-25) (22-25) (25-23) (15-11)
13 11.11.2018 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 3 1 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (20-25) (25-20) (25-17) (25-20)
14 11.11.2018 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 0 3 1920 MARAŞSPOR (16-25) (20-25) (24-26)
15 18.11.2018 12:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 1 SEYHAN BLD. (25-21) (19-25) (26-24) (25-19)
16 18.11.2018 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 1 ÜRGÜP SPOR (25-11) (23-25) (25-14) (25-15)
17 18.11.2018 15:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-14) (25-23) (25-23)
18 18.11.2018 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-18) (25-21) (25-19)
19 24.11.2018 12:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 2 3 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (25-22) (25-18) (21-25) (18-25) (10-15)
20 25.11.2018 14:00 Adana (Asım Savaş) SEYHAN BLD. 0 3 1920 MARAŞSPOR (14-25) (18-25) (15-25)
21 25.11.2018 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 3 1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-17) (22-25) (25-14) (25-22)
22 25.11.2018 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 1 3 PEMA KOLEJİ (25-18) (22-25) (16-25) (23-25)
23 02.12.2018 13:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 1 SEYHAN BLD. (25-23) (25-18) (13-25) (25-19)
24 02.12.2018 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-18) (25-15) (25-15)
25 02.12.2018 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 3 1 TARSUS GENÇLİK (25-19) (23-25) (25-10) (25-20)
26 02.12.2018 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 1 3 ÜRGÜP SPOR (27-29) (23-25) (25-20) (28-30)
27 09.12.2018 12:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-18) (19-25) (25-14) (25-22)
28 09.12.2018 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 0 3 1920 MARAŞSPOR (16-25) (24-26) (21-25)
29 09.12.2018 14:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 1 3 PEMA KOLEJİ (23-25) (25-23) (22-25) (11-25)
30 09.12.2018 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 3 2 İSTİKLAL ORTAOKULU (19-25) (25-20) (25-14) (25-27) (15-9)
31 16.12.2018 13:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 1 3 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (26-24) (22-25) (16-25) (22-25)
32 16.12.2018 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 1 3 SEYHAN BLD. (22-25) (25-17) (22-25) (26-28)
33 16.12.2018 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 TVF SPOR LİSESİ (27-25) (25-19) (25-20)
34 16.12.2018 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 1 3 ÜRGÜP SPOR (20-25) (25-20) (20-25) (23-25)
35 23.12.2018 12:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-19) (25-21) (25-20)
36 23.12.2018 12:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 0 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-0) (25-0) (25-0)
37 23.12.2018 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 0 PEMA KOLEJİ (25-19) (25-19) (25-14)
38 23.12.2018 15:00 Kahramanmaraş (Batıpark) 1920 MARAŞSPOR 3 0 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-19) (25-21) (25-15)
39 06.01.2019 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-0) (25-0) (25-0)
40 06.01.2019 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 2 PEMA KOLEJİ (25-17) (27-29) (12-25) (25-21) (15-9)
41 06.01.2019 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 0 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-15) (25-22) (25-15)
42 06.01.2019 16:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 ÜRGÜP SPOR (25-19) (25-17) (26-24)
43 13.01.2019 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
44 13.01.2019 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 0 3 1920 MARAŞSPOR (17-25) (26-28) (17-25)
45 13.01.2019 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 2 3 TVF SPOR LİSESİ (20-25) (25-19) (25-18) (21-25) (13-15)
46 13.01.2019 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 1 3 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (25-18) (20-25) (17-25) (20-25)
47 20.01.2019 13:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 1 SEYHAN BLD. (26-24) (15-25) (25-18) (25-20)
48 20.01.2019 13:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 3 0 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-20) (25-16) (25-15)
49 20.01.2019 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-16) (25-13) (25-11)
50 20.01.2019 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 1 ÜRGÜP SPOR (25-19) (15-25) (25-16) (25-23)
51 27.01.2019 12:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 0 3 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (21-25) (7-25) (26-28)
52 27.01.2019 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 0 3 PEMA KOLEJİ (17-25) (19-25) (17-25)
53 27.01.2019 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 1 3 1920 MARAŞSPOR (26-24) (25-27) (17-25) (14-25)
54 27.01.2019 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 0 3 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (19-25) (13-25) (22-25)
55 03.02.2019 13:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 1 3 ÜRGÜP SPOR (25-21) (20-25) (24-26) (15-25)
56 03.02.2019 13:00 Kahramanmaraş (Osmansayın) 1920 MARAŞSPOR 3 0 SEYHAN BLD. (25-19) (25-16) (25-21)
57 03.02.2019 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 1 TVF SPOR LİSESİ (25-17) (25-21) (21-25) (25-17)
58 03.02.2019 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 TARSUS GENÇLİK (25-17) (25-17) (25-14)
59 05.02.2019 13:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 1 3 1920 MARAŞSPOR (25-21) (22-25) (18-25) (25-27)
60 06.02.2019 13:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 1 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-23) (22-25) (25-13) (25-16)
61 06.02.2019 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 0 3 PEMA KOLEJİ (16-25) (12-25) (18-25)
62 06.02.2019 15:00 Mersin (Tarsus) TARSUS GENÇLİK 3 2 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-20) (17-25) (25-20) (22-25) (15-9)
63 10.02.2019 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 3 0 ÜRGÜP SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
64 10.02.2019 13:00 Kahramanmaraş (Batıpark) 1920 MARAŞSPOR 3 1 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (16-25) (25-22) (25-20) (25-23)
65 10.02.2019 15:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 SEYHAN BLD. (25-15) (25-14) (25-17)
66 13.02.2019 13:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0 3 TVF SPOR LİSESİ (20-25) (21-25) (9-25)
67 14.02.2019 13:00 Osmaniye (Düziçi) İSTİKLAL ORTAOKULU 0 3 TVF SPOR LİSESİ (20-25) (23-25) (20-25)
68 16.02.2019 13:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 PEMA KOLEJİ (15-25) (21-25) (14-25)
69 17.02.2019 12:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 1 İSTİKLAL ORTAOKULU (25-14) (26-24) (27-29) (25-15)
70 17.02.2019 13:00 Mersin (Silifke) KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU 3 0 ERZİN YEŞİLKENT SPOR (25-21) (25-22) (25-17)
71 17.02.2019 14:00 Nevşehir (Ürgüp) ÜRGÜP SPOR 3 2 TARSUS GENÇLİK (22-25) (20-25) (25-11) (25-17) (15-12)
72 24.02.2019 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 KILIÇ SİLİFKE İDMAN YURDU (25-0) (25-0) (25-0)
73 24.02.2019 12:00 Mersin (Toroslar - 1000 Kişilik) TARSUS GENÇLİK 1 3 SEYHAN BLD. (25-21) (8-25) (18-25) (17-25)
74 24.02.2019 15:00 Hatay (Erzin) ERZİN YEŞİLKENT SPOR 0 3 1920 MARAŞSPOR (21-25) (22-25) (23-25)