2LIG - E - 3
Logo Takım Adı OPGM
ÇORUM BLD. GENÇLİK 16 42,120 14 2
MELİKGAZİ BLD. 16 41,280 13 3
ORDU ANADOLU İHL 16 30,400 11 5
DEVELİ BLD. 16 27,200 9 7
ŞİRAN AKADEMİ 16 24,200 8 8
BAFRA BLD. 16 21,300 7 9
ERZURUM SPOR LİSESİ 16 20,600 6 10
TOKAT BLD. PLEVNE 16 10,000 3 13
SAHABİYE 16 3,560 1 15
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 28.10.2018 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 2 3 ŞİRAN AKADEMİ (25-23) (16-25) (25-20) (19-25) (10-15)
2 28.10.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 2 MELİKGAZİ BLD. (25-23) (25-19) (20-25) (26-28) (15-12)
3 28.10.2018 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 3 1 TOKAT BLD. PLEVNE (25-21) (22-25) (25-22) (25-16)
4 28.10.2018 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 2 3 ORDU ANADOLU İHL (25-15) (17-25) (21-25) (25-18) (8-15)
5 03.11.2018 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 1 DEVELİ BLD. (25-20) (27-25) (21-25) (27-25)
6 04.11.2018 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 BAFRA BLD. (25-16) (25-15) (25-16)
7 04.11.2018 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 0 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (20-25) (17-25) (20-25)
8 04.11.2018 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 1 3 ERZURUM SPOR LİSESİ (16-25) (23-25) (25-21) (20-25)
9 11.11.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 1 ŞİRAN AKADEMİ (19-25) (25-19) (27-25) (25-22)
10 11.11.2018 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 1 3 ORDU ANADOLU İHL (16-25) (27-25) (17-25) (21-25)
11 11.11.2018 14:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 0 3 MELİKGAZİ BLD. (15-25) (14-25) (9-25)
12 11.11.2018 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 0 SAHABİYE (25-14) (25-19) (25-19)
13 17.11.2018 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 0 BAFRA BLD. (25-18) (25-18) (25-22)
14 18.11.2018 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 2 3 DEVELİ BLD. (23-25) (25-23) (25-22) (17-25) (10-15)
15 18.11.2018 14:00 Ordu (Recep Kara) ORDU ANADOLU İHL 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (26-28) (25-20) (25-21) (23-25) (15-11)
16 18.11.2018 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 0 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (17-25) (18-25) (14-25)
17 25.11.2018 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 ORDU ANADOLU İHL (25-12) (25-17) (25-18)
18 25.11.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 ERZURUM SPOR LİSESİ (25-15) (25-14) (26-24)
19 25.11.2018 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 3 0 SAHABİYE (25-22) (25-18) (25-22)
20 25.11.2018 14:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 1 3 ŞİRAN AKADEMİ (23-25) (25-23) (19-25) (16-25)
21 01.12.2018 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 1 3 MELİKGAZİ BLD. (18-25) (23-25) (25-18) (17-25)
22 02.12.2018 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 BAFRA BLD. (25-23) (25-18) (28-26)
23 02.12.2018 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 2 ÇORUM BLD. GENÇLİK (20-25) (25-22) (20-25) (25-21) (18-16)
24 02.12.2018 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 0 3 TOKAT BLD. PLEVNE (20-25) (21-25) (20-25)
25 09.12.2018 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 SAHABİYE (25-9) (25-13) (25-10)
26 09.12.2018 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 3 1 ŞİRAN AKADEMİ (25-22) (23-25) (25-19) (25-21)
27 09.12.2018 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 3 1 DEVELİ BLD. (23-25) (25-20) (25-16) (26-24)
28 09.12.2018 14:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 2 3 ERZURUM SPOR LİSESİ (12-25) (19-25) (26-24) (25-19) (17-19)
29 16.12.2018 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 0 3 MELİKGAZİ BLD. (16-25) (20-25) (16-25)
30 16.12.2018 14:00 Çorum (Tevfik Kış) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 BAFRA BLD. (25-14) (25-15) (25-20)
31 16.12.2018 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 1 TOKAT BLD. PLEVNE (27-25) (25-20) (16-25) (25-19)
32 16.12.2018 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 1 3 ORDU ANADOLU İHL (22-25) (19-25) (25-21) (16-25)
33 22.12.2018 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 1 SAHABİYE (25-19) (24-26) (25-16) (25-14)
34 23.12.2018 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 DEVELİ BLD. (25-16) (25-22) (25-20)
35 23.12.2018 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 0 3 ERZURUM SPOR LİSESİ (23-25) (21-25) (17-25)
36 23.12.2018 14:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 0 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (21-25) (20-25) (20-25)
37 05.01.2019 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 1 ERZURUM SPOR LİSESİ (20-25) (25-21) (26-24) (25-20)
38 06.01.2019 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 2 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (25-23) (25-22) (19-25) (17-25) (13-15)
39 06.01.2019 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 3 2 DEVELİ BLD. (25-16) (25-21) (17-25) (24-26) (15-13)
40 06.01.2019 14:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 1 3 BAFRA BLD. (21-25) (24-26) (25-16) (19-25)
41 13.01.2019 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 SAHABİYE (25-0) (25-0) (25-0)
42 13.01.2019 14:00 Çorum (Tevfik Kış) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 ORDU ANADOLU İHL (25-19) (25-23) (25-14)
43 13.01.2019 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 0 3 MELİKGAZİ BLD. (32-34) (15-25) (13-25)
44 13.01.2019 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 2 ŞİRAN AKADEMİ (22-25) (25-19) (19-25) (25-23) (15-13)
45 19.01.2019 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 1 ÇORUM BLD. GENÇLİK (25-21) (25-20) (18-25) (25-21)
46 20.01.2019 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-15) (25-13) (25-15)
47 20.01.2019 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 3 0 BAFRA BLD. (25-23) (26-24) (25-18)
48 20.01.2019 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 0 3 DEVELİ BLD. (17-25) (22-25) (15-25)
49 27.01.2019 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 3 1 ŞİRAN AKADEMİ (25-21) (25-21) (24-26) (25-21)
50 27.01.2019 14:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 0 3 ORDU ANADOLU İHL (20-25) (22-25) (17-25)
51 27.01.2019 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 1 ERZURUM SPOR LİSESİ (25-18) (22-25) (25-18) (26-24)
52 27.01.2019 15:30 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 SAHABİYE (25-12) (25-20) (25-17)
53 02.02.2019 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-14) (25-23) (25-14)
54 03.02.2019 11:30 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 1 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (16-25) (21-25) (25-22) (18-25)
55 03.02.2019 14:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 3 0 MELİKGAZİ BLD. (25-18) (25-22) (26-24)
56 03.02.2019 15:00 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 1 3 BAFRA BLD. (21-25) (25-23) (14-25) (21-25)
57 06.02.2019 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 3 0 ERZURUM SPOR LİSESİ (25-0) (25-0) (25-0)
58 06.02.2019 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 ŞİRAN AKADEMİ (25-23) (25-8) (25-22)
59 06.02.2019 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 DEVELİ BLD. (25-11) (25-14) (25-19)
60 06.02.2019 14:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 SAHABİYE (25-14) (25-23) (25-15)
61 09.02.2019 14:00 Gümüşhane (Şiran) ŞİRAN AKADEMİ 1 3 ORDU ANADOLU İHL (25-18) (23-25) (25-27) (20-25)
62 10.02.2019 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 2 3 TOKAT BLD. PLEVNE (25-19) (25-18) (19-25) (19-25) (13-15)
63 10.02.2019 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 3 1 BAFRA BLD. (25-17) (25-17) (23-25) (25-19)
64 10.02.2019 15:00 Kayseri (Talas) SAHABİYE 0 3 MELİKGAZİ BLD. (11-25) (12-25) (15-25)
65 17.02.2019 12:00 Ordu (Atatürk) ORDU ANADOLU İHL 3 0 SAHABİYE (25-11) (25-17) (25-12)
66 17.02.2019 12:00 Tokat (Hüseyin Akbaş) TOKAT BLD. PLEVNE 0 3 DEVELİ BLD. (14-25) (22-25) (22-25)
67 17.02.2019 13:00 Kayseri (Atatürk) MELİKGAZİ BLD. 3 0 ERZURUM SPOR LİSESİ (25-18) (25-20) (25-17)
68 17.02.2019 14:00 Samsun (Bafra) BAFRA BLD. 0 3 ÇORUM BLD. GENÇLİK (15-25) (24-26) (17-25)
69 24.02.2019 Kayseri (Atatürk) SAHABİYE 3 0 ŞİRAN AKADEMİ (25-0) (25-0) (25-0)
70 24.02.2019 13:00 Erzurum (Erzurum Teknik Üniv.) ERZURUM SPOR LİSESİ 3 0 ORDU ANADOLU İHL (25-13) (25-21) (25-21)
71 24.02.2019 14:30 Kayseri (Develi) DEVELİ BLD. 2 3 MELİKGAZİ BLD. (30-28) (16-25) (25-23) (17-25) (13-15)
72 24.02.2019 15:30 Çorum (Atatürk) ÇORUM BLD. GENÇLİK 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-16) (25-18) (25-11)