2LIG - E - 2
Logo Takım Adı OPGM
KARTEPE BLD. 20 53,000 19 1
ZİRAAT BANKASI 20 51,000 18 2
MALİYE İHTİSAS 20 45,100 15 5
SGK 20 43,000 15 5
AKYAZI BLD. 20 31,300 10 10
KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 20 26,000 9 11
ÇİLİMLİ BLD. 20 24,200 8 12
ÇORLU SPOR 20 20,000 6 14
ESENYURT INNOVIA 20 17,000 4 16
ANADOLU VOLEYBOL 20 16,440 5 15
MAHİR BAŞER ORTAOKULU 20 4,200 1 19
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 16:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 1 3 ANADOLU VOLEYBOL (26-28) (25-16) (20-25) (16-25)
2 07.10.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 ÇORLU SPOR (18-25) (17-25) (13-25)
3 07.10.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 ÇİLİMLİ BLD. (25-14) (25-17) (25-18)
4 07.10.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (25-20) (25-21)
5 07.10.2018 15:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 1 SGK (25-22) (25-20) (24-26) (25-21)
6 10.10.2018 13:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 ESENYURT INNOVIA (25-14) (25-8) (25-16)
7 10.10.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-12) (25-19) (25-11)
8 10.10.2018 15:00 Ankara (Beştepe) SGK 1 3 KARTEPE BLD. (25-18) (26-28) (23-25) (23-25)
9 10.10.2018 16:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 MALİYE İHTİSAS (27-25) (23-25) (19-25) (16-25)
10 10.10.2018 17:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 0 3 AKYAZI BLD. (18-25) (19-25) (20-25)
11 14.10.2018 11:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 1 ÇORLU SPOR (25-19) (22-25) (25-18) (25-21)
12 14.10.2018 13:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 SGK (14-25) (22-25) (14-25)
13 14.10.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 2 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-18) (25-27) (25-14) (23-25) (15-8)
14 14.10.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 0 3 ZİRAAT BANKASI (21-25) (18-25) (19-25)
15 14.10.2018 15:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 0 3 ÇİLİMLİ BLD. (23-25) (23-25) (22-25)
16 20.10.2018 14:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 0 ANADOLU VOLEYBOL (25-13) (25-15) (25-16)
17 21.10.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 AKYAZI BLD. (16-25) (15-25) (14-25)
18 21.10.2018 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-15) (25-22) (25-20)
19 21.10.2018 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 1 3 KARTEPE BLD. (26-24) (16-25) (23-25) (17-25)
20 21.10.2018 18:30 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 2 MALİYE İHTİSAS (19-25) (21-25) (25-20) (25-20) (15-11)
21 27.10.2018 11:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 1 3 ÇORLU SPOR (15-25) (25-23) (18-25) (20-25)
22 27.10.2018 13:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 2 ESENYURT INNOVIA (25-15) (23-25) (24-26) (25-13) (15-5)
23 27.10.2018 15:30 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 0 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (18-25) (15-25) (29-31)
24 28.10.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 0 3 SGK (24-26) (20-25) (20-25)
25 28.10.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 ZİRAAT BANKASI (25-15) (25-19) (25-23)
26 03.11.2018 17:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-13) (25-19) (25-11)
27 04.11.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 KARTEPE BLD. (16-25) (16-25) (17-25)
28 04.11.2018 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 1 ÇİLİMLİ BLD. (16-25) (25-23) (25-12) (25-23)
29 04.11.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 2 3 MALİYE İHTİSAS (25-20) (20-25) (25-22) (24-26) (13-15)
30 04.11.2018 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 3 1 ANADOLU VOLEYBOL (25-18) (25-13) (21-25) (25-20)
31 10.11.2018 12:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 0 3 ZİRAAT BANKASI (13-25) (16-25) (17-25)
32 10.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 ESENYURT INNOVIA (18-25) (18-25) (23-25)
33 10.11.2018 16:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-22) (25-23) (25-20)
34 11.11.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 3 1 ÇORLU SPOR (25-23) (23-25) (25-15) (25-21)
35 11.11.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 2 3 AKYAZI BLD. (25-8) (26-28) (16-25) (25-22) (8-15)
36 18.11.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 ANADOLU VOLEYBOL (23-25) (13-25) (20-25)
37 18.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 2 3 KARTEPE BLD. (23-25) (14-25) (26-24) (25-21) (13-15)
38 18.11.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-7) (25-20) (25-16)
39 18.11.2018 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 2 3 SGK (25-22) (20-25) (32-30) (13-25) (14-16)
40 18.11.2018 16:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 ÇİLİMLİ BLD. (25-20) (25-17) (25-19)
41 21.11.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 1 3 ESENYURT INNOVIA (25-23) (22-25) (20-25) (24-26)
42 21.11.2018 15:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 2 3 AKYAZI BLD. (14-25) (25-17) (25-18) (8-25) (14-16)
43 21.11.2018 16:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0 3 ÇORLU SPOR (22-25) (23-25) (15-25)
44 21.11.2018 17:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 MALİYE İHTİSAS (15-25) (14-25) (17-25)
45 21.11.2018 19:00 Ankara (Beştepe) SGK 0 3 ZİRAAT BANKASI (23-25) (18-25) (10-25)
46 24.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-17) (25-19) (34-32)
47 25.11.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 SGK (15-25) (23-25) (12-25)
48 25.11.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-15) (25-14) (25-13)
49 25.11.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 3 1 ÇİLİMLİ BLD. (28-26) (26-24) (24-26) (25-19)
50 26.11.2018 19:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 0 ANADOLU VOLEYBOL (25-15) (25-17) (25-16)
51 01.12.2018 16:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 0 3 KARTEPE BLD. (13-25) (18-25) (24-26)
52 01.12.2018 18:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 1 AKYAZI BLD. (23-25) (25-16) (25-20) (25-15)
53 02.12.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 2 3 MALİYE İHTİSAS (19-25) (25-23) (25-22) (17-25) (10-15)
54 02.12.2018 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 ESENYURT INNOVIA (33-31) (25-20) (25-18)
55 02.12.2018 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 0 3 ZİRAAT BANKASI (12-25) (12-25) (22-25)
56 15.12.2018 12:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-21) (25-16) (25-21)
57 15.12.2018 16:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 2 MALİYE İHTİSAS (21-25) (27-29) (26-24) (25-18) (15-12)
58 16.12.2018 14:00 Düzce (18 Temmuz) ÇİLİMLİ BLD. 0 3 KARTEPE BLD. (22-25) (11-25) (22-25)
59 16.12.2018 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 AKYAZI BLD. (24-26) (17-25) (25-21) (23-25)
60 16.12.2018 17:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 1 3 ESENYURT INNOVIA (25-22) (15-25) (22-25) (20-25)
61 22.12.2018 14:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 0 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-18) (25-22) (25-17)
62 22.12.2018 16:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 ÇİLİMLİ BLD. (15-25) (15-25) (17-25)
63 23.12.2018 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 2 3 ZİRAAT BANKASI (16-25) (25-20) (18-25) (25-21) (12-15)
64 23.12.2018 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 2 SGK (25-16) (29-31) (25-15) (20-25) (15-13)
65 23.12.2018 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 3 0 ÇORLU SPOR (25-20) (25-13) (25-21)
66 28.12.2018 18:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-13) (25-13) (25-13)
67 29.12.2018 14:00 Düzce (Düzce Spor Salonu) ÇİLİMLİ BLD. 3 0 ANADOLU VOLEYBOL (25-18) (25-23) (25-19)
68 29.12.2018 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 0 3 KARTEPE BLD. (9-25) (17-25) (14-25)
69 29.12.2018 16:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 AKYAZI BLD. (25-19) (25-20) (25-22)
70 30.12.2018 13:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 0 3 MALİYE İHTİSAS (21-25) (16-25) (19-25)
71 05.01.2019 17:30 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 1 3 ZİRAAT BANKASI (26-24) (21-25) (16-25) (15-25)
72 05.01.2019 19:30 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 2 3 SGK (26-24) (13-25) (25-20) (12-25) (12-15)
73 06.01.2019 14:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (5-25) (12-25) (19-25)
74 06.01.2019 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 ÇORLU SPOR (25-13) (26-24) (25-20)
75 06.01.2019 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 3 0 ESENYURT INNOVIA (25-16) (25-23) (25-22)
76 13.01.2019 12:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 0 ÇİLİMLİ BLD. (25-22) (25-19) (31-29)
77 13.01.2019 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 MALİYE İHTİSAS (17-25) (10-25) (16-25)
78 13.01.2019 14:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 0 3 KARTEPE BLD. (20-25) (18-25) (20-25)
79 13.01.2019 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 3 0 ANADOLU VOLEYBOL (25-17) (25-21) (25-21)
80 13.01.2019 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 3 2 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-18) (21-25) (22-25) (25-14) (15-9)
81 17.01.2019 19:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 ZİRAAT BANKASI (13-25) (13-25) (10-25)
82 20.01.2019 11:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 1 3 ÇORLU SPOR (20-25) (25-17) (19-25) (23-25)
83 20.01.2019 14:00 Düzce (Düzce Spor Salonu) ÇİLİMLİ BLD. 1 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-19) (19-25) (16-25) (25-27)
84 20.01.2019 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 ESENYURT INNOVIA (25-15) (25-9) (25-16)
85 20.01.2019 15:30 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 0 AKYAZI BLD. (25-18) (25-18) (25-19)
86 27.01.2019 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-0) (25-0) (25-0)
87 27.01.2019 13:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 ANADOLU VOLEYBOL (25-22) (25-20) (25-16)
88 27.01.2019 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 SGK (25-20) (22-25) (11-25) (20-25)
89 27.01.2019 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 2 3 KARTEPE BLD. (20-25) (25-16) (25-19) (20-25) (9-15)
90 27.01.2019 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 2 3 ÇİLİMLİ BLD. (25-17) (25-23) (25-27) (21-25) (14-16)
91 02.02.2019 12:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 1 ÇORLU SPOR (25-15) (25-10) (22-25) (25-20)
92 03.02.2019 12:00 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3 0 AKYAZI BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
93 03.02.2019 14:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 3 2 ESENYURT INNOVIA (26-24) (25-23) (18-25) (19-25) (17-15)
94 03.02.2019 14:00 Düzce (İbrahim Hoşver) ÇİLİMLİ BLD. 1 3 ZİRAAT BANKASI (25-21) (19-25) (15-25) (17-25)
95 03.02.2019 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 0 MALİYE İHTİSAS (25-19) (26-24) (25-21)
96 10.02.2019 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 0 3 ÇİLİMLİ BLD. (19-25) (13-25) (23-25)
97 10.02.2019 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 2 3 ANADOLU VOLEYBOL (25-18) (23-25) (22-25) (25-21) (10-15)
98 10.02.2019 14:00 Tekirdağ (Çorlu) ÇORLU SPOR 2 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (25-21) (25-16) (23-25) (21-25) (14-16)
99 10.02.2019 15:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 0 MAHİR BAŞER ORTAOKULU (25-15) (25-9) (25-6)
100 10.02.2019 17:30 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 2 SGK (18-25) (25-21) (22-25) (25-20) (16-14)
101 16.02.2019 15:00 Ankara (Beştepe) SGK 3 2 ESENYURT INNOVIA (25-20) (21-25) (25-18) (21-25) (15-13)
102 16.02.2019 17:30 Ankara (Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0 3 KARTEPE BLD. (11-25) (16-25) (19-25)
103 17.02.2019 13:00 Ankara (Beştepe) ANADOLU VOLEYBOL 0 3 MALİYE İHTİSAS (16-25) (18-25) (6-25)
104 17.02.2019 14:00 Düzce (İbrahim Hoşver) ÇİLİMLİ BLD. 3 0 AKYAZI BLD. (25-16) (25-22) (25-14)
105 17.02.2019 14:00 Kocaeli (Hasangemici) KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR 1 3 ZİRAAT BANKASI (25-15) (17-25) (28-30) (13-25)
106 23.02.2019 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 ÇORLU SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
107 24.02.2019 12:00 Ankara (Beştepe) MALİYE İHTİSAS 3 0 ÇİLİMLİ BLD. (25-14) (25-15) (25-13)
108 24.02.2019 13:00 İstanbul (Esenyurt-Örnek) ESENYURT INNOVIA 2 3 KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR (31-29) (21-25) (25-21) (19-25) (5-15)
109 24.02.2019 14:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) KARTEPE BLD. 3 2 ANADOLU VOLEYBOL (25-18) (18-25) (25-23) (22-25) (15-7)
110 24.02.2019 14:00 Sakarya (Akyazı) AKYAZI BLD. 0 3 SGK (20-25) (17-25) (16-25)