2LIG - E - 1
Logo Takım Adı OPGM
SAİNT JOSEPH 16 44,000 15 1
İNEGÖL BLD. 16 39,000 13 3
ODUNPAZARI GENÇLİK 16 35,000 12 4
AYDIN B.ŞEHİR BLD. 16 30,200 9 7
FETHİYE BLD. 16 24,020 9 7
KARACABEY BLD. 16 16,000 5 11
GEMLİK B. SPOR 16 11,300 3 13
MENTEŞE MERKEZ BLD. 16 9,660 3 13
ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 16 9,200 3 13
SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 0,400 0 0
SEYDİKEMER BLD. 0 0,100 0 0
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 1 3 SAİNT JOSEPH (19-25) (22-25) (25-21) (24-26)
2 07.10.2018 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3 2 MENTEŞE MERKEZ BLD. (12-25) (25-22) (29-27) (23-25) (15-8)
3 07.10.2018 14:00 Eskişehir (Teknik Üniv. - 2 Eylül Kampüsü) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 0 GEMLİK B. SPOR (25-23) (25-10) (25-15)
4 07.10.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 1 3 FETHİYE BLD. (25-21) (23-25) (21-25) (24-26)
5 10.10.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (23-25) (15-25) (25-10) (25-19) (15-13)
6 10.10.2018 15:30 İzmir (Selçuk - Gazi Mustafa Kemal) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 İNEGÖL BLD. (17-25) (16-25) (18-25)
7 10.10.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 3 1 KARACABEY BLD. (23-25) (25-20) (25-14) (25-20)
8 10.10.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 ODUNPAZARI GENÇLİK (25-22) (25-12) (25-22)
9 14.10.2018 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 0 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ (25-0) (25-0) (25-0)
10 14.10.2018 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 1 3 FETHİYE BLD. (21-25) (18-25) (25-19) (21-25)
11 14.10.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 0 3 SAİNT JOSEPH (19-25) (17-25) (21-25)
12 14.10.2018 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 GEMLİK B. SPOR (25-22) (19-25) (25-11) (25-9)
13 20.10.2018 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 ODUNPAZARI GENÇLİK (25-19) (25-21) (25-17)
14 21.10.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-22) (25-18) (25-21)
15 21.10.2018 15:30 İzmir (Selçuk - Gazi Mustafa Kemal) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 KARACABEY BLD. (15-25) (13-25) (17-25)
16 21.10.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 3 2 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (20-25) (19-25) (25-22) (25-18) (15-11)
17 21.10.2018 18:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-18) (20-25) (25-22) (25-22)
18 28.10.2018 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 0 3 SAİNT JOSEPH (8-25) (23-25) (13-25)
19 28.10.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 1 3 İNEGÖL BLD. (25-23) (23-25) (14-25) (15-25)
20 28.10.2018 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ (25-9) (25-20) (25-16)
21 28.10.2018 16:00 Muğla (Merkez-Menteşe) MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 GEMLİK B. SPOR (25-14) (23-25) (20-25) (25-14) (15-9)
22 03.11.2018 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (20-25) (25-16) (22-25) (25-20) (16-14)
23 04.11.2018 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-17) (25-17) (25-13)
24 04.11.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 1 KARACABEY BLD. (25-13) (21-25) (25-19) (27-25)
25 04.11.2018 15:30 İzmir (Selçuk - Gazi Mustafa Kemal) SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (21-25) (18-25) (11-25)
26 11.11.2018 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 0 3 İNEGÖL BLD. (16-25) (16-25) (14-25)
27 11.11.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 3 0 GEMLİK B. SPOR (25-19) (25-22) (26-24)
28 11.11.2018 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 ODUNPAZARI GENÇLİK (22-25) (25-21) (12-25) (20-25)
29 11.11.2018 16:00 Muğla (Atatürk) MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 0 SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ (25-0) (25-0) (25-0)
30 17.11.2018 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-14) (25-20) (25-13)
31 17.11.2018 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 1 FETHİYE BLD. (25-13) (30-28) (17-25) (25-19)
32 18.11.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (19-25) (25-17) (29-27) (20-25) (15-17)
33 18.11.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 0 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-8) (25-16) (25-11)
34 21.11.2018 16:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 0 3 KARACABEY BLD. (18-25) (14-25) (24-26)
35 21.11.2018 16:00 Muğla (Atatürk) MENTEŞE MERKEZ BLD. 0 3 ODUNPAZARI GENÇLİK (20-25) (21-25) (19-25)
36 21.11.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 0 3 SAİNT JOSEPH (12-25) (20-25) (28-30)
37 24.11.2018 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 FETHİYE BLD. (25-15) (25-18) (25-17)
38 25.11.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 3 1 MENTEŞE MERKEZ BLD. (14-25) (25-13) (25-20) (25-18)
39 25.11.2018 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-16) (25-17) (25-17)
40 02.12.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 3 2 ODUNPAZARI GENÇLİK (25-12) (20-25) (25-22) (18-25) (15-11)
41 02.12.2018 16:00 Muğla (Merkez-Menteşe) MENTEŞE MERKEZ BLD. 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-19) (19-25) (15-25) (19-25)
42 02.12.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 0 3 İNEGÖL BLD. (20-25) (16-25) (16-25)
43 16.12.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 3 2 KARACABEY BLD. (25-21) (25-20) (26-28) (25-27) (19-17)
44 16.12.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 İNEGÖL BLD. (25-23) (25-19) (25-23)
45 16.12.2018 16:00 Muğla (Merkez-Menteşe) MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 2 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-27) (19-25) (25-11) (25-18) (15-2)
46 16.12.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 1 3 ODUNPAZARI GENÇLİK (21-25) (25-19) (10-25) (16-25)
47 23.12.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 1 3 SAİNT JOSEPH (26-24) (23-25) (16-25) (18-25)
48 23.12.2018 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 3 2 GEMLİK B. SPOR (22-25) (25-19) (29-31) (25-15) (15-12)
49 23.12.2018 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 1 FETHİYE BLD. (27-29) (25-20) (25-17) (25-23)
50 29.12.2018 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 2 3 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-14) (23-25) (25-27) (25-16) (14-16)
51 29.12.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 1 3 KARACABEY BLD. (25-27) (23-25) (25-22) (24-26)
52 29.12.2018 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (15-25) (10-25) (22-25)
53 06.01.2019 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3 0 GEMLİK B. SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
54 06.01.2019 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 2 İNEGÖL BLD. (25-21) (23-25) (25-17) (25-27) (22-20)
55 06.01.2019 16:00 Muğla (Merkez-Menteşe) MENTEŞE MERKEZ BLD. 2 3 FETHİYE BLD. (21-25) (25-20) (20-25) (26-24) (12-15)
56 06.01.2019 17:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 SAİNT JOSEPH (21-25) (19-25) (25-13) (27-25) (8-15)
57 12.01.2019 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 KARACABEY BLD. (25-11) (25-16) (25-14)
58 13.01.2019 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-12) (25-9) (25-18)
59 13.01.2019 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-17) (25-19) (25-21)
60 20.01.2019 15:00 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 0 3 ODUNPAZARI GENÇLİK (16-25) (19-25) (22-25)
61 20.01.2019 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 İNEGÖL BLD. (28-30) (21-25) (28-26) (23-25)
62 20.01.2019 16:00 Muğla (Merkez-Menteşe) MENTEŞE MERKEZ BLD. 0 3 SAİNT JOSEPH (17-25) (16-25) (23-25)
63 26.01.2019 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-8) (25-15) (25-10)
64 27.01.2019 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 2 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-24) (23-25) (21-25) (25-21) (19-17)
65 27.01.2019 16:30 Bursa (Gemlik) GEMLİK B. SPOR 2 3 FETHİYE BLD. (25-20) (25-20) (17-25) (24-26) (12-15)
66 03.02.2019 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 1 3 ODUNPAZARI GENÇLİK (22-25) (19-25) (25-16) (19-25)
67 03.02.2019 14:00 Muğla (Fethiye-Beşkaza) FETHİYE BLD. 0 3 SAİNT JOSEPH (16-25) (12-25) (19-25)
68 03.02.2019 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KARACABEY BLD. (25-16) (25-22) (25-20)
69 03.02.2019 16:00 Muğla (Yatağan) MENTEŞE MERKEZ BLD. 0 3 İNEGÖL BLD. (13-25) (17-25) (19-25)
70 10.02.2019 Bursa (Karacabey-Atatürk) KARACABEY BLD. 3 0 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ (25-0) (25-0) (25-0)
71 10.02.2019 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
72 10.02.2019 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) SAİNT JOSEPH 3 0 GEMLİK B. SPOR (25-19) (25-15) (25-18)
73 17.02.2019 Muğla (Yatağan) MENTEŞE MERKEZ BLD. 3 0 KARACABEY BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
74 17.02.2019 14:00 Denizli (Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 1 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (13-25) (25-23) (18-25) (12-25)
75 17.02.2019 14:00 Muğla (Seydikemer) FETHİYE BLD. 0 3 İNEGÖL BLD. (17-25) (15-25) (18-25)
76 23.02.2019 14:00 Bursa (İnegöl-Yeniceköy) İNEGÖL BLD. 3 0 GEMLİK B. SPOR (25-13) (25-13) (25-20)
77 24.02.2019 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ODUNPAZARI GENÇLİK 3 0 FETHİYE BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
78 24.02.2019 18:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 MENTEŞE MERKEZ BLD. (25-15) (25-19) (26-24)