2LIG - B - 7
Logo Takım Adı OPGM
ORDU ÇAMLIK SPOR 15 42,780 14 1
ŞEHZADELER VOLEYBOL 15 36,600 12 3
OSMANCIK BLD. 15 29,400 10 5
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 15 28,100 9 6
FINDIKLI T. DOĞA 15 27,780 9 6
ÇORUM VOLEYBOL 15 14,200 4 11
ÇAYKUR RİZE SPOR 15 9,300 3 12
TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 15 4,200 2 13
PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 8 3,100 1 7
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 28.10.2018 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 OSMANCIK BLD. (25-13) (25-20) (25-19)
2 28.10.2018 13:00 Rize (Pazar) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1 3 ÇORUM VOLEYBOL (25-21) (21-25) (22-25) (21-25)
3 28.10.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 1 3 ŞEHZADELER VOLEYBOL (25-19) (23-25) (21-25) (16-25)
4 28.10.2018 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 ÇAYKUR RİZE SPOR (25-20) (25-18) (27-25)
5 04.11.2018 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 0 3 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ (17-25) (18-25) (19-25)
6 04.11.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM VOLEYBOL 0 3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (16-25) (20-25) (12-25)
7 04.11.2018 14:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 1 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (17-25) (11-25) (25-23) (11-25)
8 04.11.2018 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 3 1 FINDIKLI T. DOĞA (26-24) (25-19) (19-25) (27-25)
9 11.11.2018 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 1 OSMANCIK BLD. (23-25) (25-17) (25-10) (25-18)
10 11.11.2018 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 1 ÇORUM VOLEYBOL (21-25) (25-20) (25-8) (25-10)
11 11.11.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 3 1 ÇAYKUR RİZE SPOR (25-17) (25-14) (21-25) (25-16)
12 11.11.2018 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-8) (25-20) (25-14)
13 18.11.2018 12:00 Rize (Pazar - Mehmet Akif Pirim) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1 3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (21-25) (25-23) (23-25) (22-25)
14 18.11.2018 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 0 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (21-25) (15-25) (17-25)
15 18.11.2018 14:00 Çorum (Tevfik Kış) ÇORUM VOLEYBOL 1 3 FINDIKLI T. DOĞA (21-25) (21-25) (25-18) (19-25)
16 18.11.2018 14:00 Rize (Pazar - Mehmet Akif Pirim) ÇAYKUR RİZE SPOR 0 3 ŞEHZADELER VOLEYBOL (19-25) (16-25) (19-25)
17 25.11.2018 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 1 ÇORUM VOLEYBOL (23-25) (25-15) (25-19) (25-17)
18 25.11.2018 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ (25-7) (25-14) (25-23)
19 25.11.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 3 0 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-15) (25-20) (25-16)
20 25.11.2018 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 3 1 ÇAYKUR RİZE SPOR (24-26) (25-17) (25-19) (25-20)
21 02.12.2018 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 0 3 ŞEHZADELER VOLEYBOL (19-25) (23-25) (22-25)
22 02.12.2018 13:00 Rize (Pazar) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1 3 FINDIKLI T. DOĞA (25-21) (13-25) (18-25) (16-25)
23 02.12.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM VOLEYBOL 2 3 OSMANCIK BLD. (23-25) (25-20) (25-14) (21-25) (10-15)
24 02.12.2018 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 0 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (20-25) (18-25) (20-25)
25 09.12.2018 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 0 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ (25-0) (25-0) (25-0)
26 09.12.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 2 3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (19-25) (20-25) (25-20) (25-16) (9-15)
27 09.12.2018 14:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 3 2 ÇORUM VOLEYBOL (25-21) (21-25) (25-20) (19-25) (15-11)
28 09.12.2018 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 3 1 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-19) (22-25) (25-20) (25-23)
29 16.12.2018 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3 2 ÇAYKUR RİZE SPOR (25-21) (18-25) (22-25) (25-17) (15-13)
30 16.12.2018 13:00 Rize (Pazar) PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1 3 OSMANCIK BLD. (25-18) (24-26) (14-25) (21-25)
31 16.12.2018 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 1 3 ŞEHZADELER VOLEYBOL (27-25) (23-25) (21-25) (23-25)
32 16.12.2018 17:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 FINDIKLI T. DOĞA (25-19) (25-12) (25-17)
33 23.12.2018 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 1 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (20-25) (25-19) (16-25) (13-25)
34 23.12.2018 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM VOLEYBOL 3 0 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-13) (26-24) (25-15)
35 23.12.2018 14:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 3 0 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ (25-0) (25-0) (25-0)
36 23.12.2018 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 3 0 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (25-22) (25-20) (25-18)
37 06.01.2019 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 0 FINDIKLI T. DOĞA (26-24) (25-19) (25-13)
38 06.01.2019 14:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 0 3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (23-25) (22-25) (22-25)
39 06.01.2019 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 2 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (19-25) (25-22) (14-25) (25-19) (14-16)
40 13.01.2019 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 ÇAYKUR RİZE SPOR (25-9) (25-18) (25-18)
41 13.01.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 2 3 OSMANCIK BLD. (25-22) (22-25) (15-25) (25-13) (14-16)
42 13.01.2019 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 ÇORUM VOLEYBOL (28-26) (25-15) (25-23)
43 19.01.2019 14:00 Rize (Pazar - Mehmet Akif Pirim) ÇAYKUR RİZE SPOR 0 3 FINDIKLI T. DOĞA (26-28) (20-25) (24-26)
44 20.01.2019 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 0 3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (26-28) (28-30) (19-25)
45 20.01.2019 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM VOLEYBOL 0 3 ORDU ÇAMLIK SPOR (11-25) (20-25) (21-25)
46 20.01.2019 15:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 3 2 ŞEHZADELER VOLEYBOL (25-22) (20-25) (25-27) (25-23) (15-13)
47 27.01.2019 12:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 3 0 ÇORUM VOLEYBOL (25-20) (25-17) (25-19)
48 27.01.2019 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 0 ÇAYKUR RİZE SPOR (26-24) (25-21) (25-20)
49 27.01.2019 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-17) (25-15) (25-18)
50 03.02.2019 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 1 3 FINDIKLI T. DOĞA (22-25) (25-19) (15-25) (14-25)
51 03.02.2019 14:00 Çorum (Atatürk) ÇORUM VOLEYBOL 1 3 ŞEHZADELER VOLEYBOL (17-25) (17-25) (25-23) (19-25)
52 03.02.2019 14:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 1 3 OSMANCIK BLD. (21-25) (16-25) (25-16) (14-25)
53 06.02.2019 13:00 Amasya (Hamit Kaplan) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 0 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-22) (25-21) (25-17)
54 06.02.2019 13:00 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (25-14) (25-12) (26-24)
55 06.02.2019 17:00 Çorum (Osmancık) OSMANCIK BLD. 2 3 ÇORUM VOLEYBOL (25-22) (25-20) (20-25) (24-26) (14-16)
56 10.02.2019 12:00 Çorum (Akkent TOKİ) ÇORUM VOLEYBOL 3 1 ÇAYKUR RİZE SPOR (25-17) (16-25) (26-24) (25-16)
57 10.02.2019 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 1 3 OSMANCIK BLD. (10-25) (20-25) (25-14) (18-25)
58 10.02.2019 14:00 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 2 3 FINDIKLI T. DOĞA (26-24) (9-25) (25-19) (19-25) (12-15)
59 17.02.2019 11:00 Rize (Yenişehir) ÇAYKUR RİZE SPOR 3 1 TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF (25-22) (25-11) (16-25) (25-17)
60 17.02.2019 12:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI T. DOĞA 3 2 ORDU ÇAMLIK SPOR (25-23) (25-21) (22-25) (18-25) (15-11)
61 17.02.2019 13:00 Amasya (22Haziran) ŞEHZADELER VOLEYBOL 3 2 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (25-15) (19-25) (18-25) (25-16) (15-9)
62 24.02.2019 Ordu (Atatürk) ORDU ÇAMLIK SPOR 3 0 ŞEHZADELER VOLEYBOL (25-0) (25-0) (25-0)
63 24.02.2019 Sivas (Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 3 0 OSMANCIK BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
64 24.02.2019 12:00 Tokat (Turhal Mehmet Uzun Sl.) TURHAL KOCAKAVAK ANADOLU SPORTİF 3 2 ÇORUM VOLEYBOL (25-18) (27-29) (25-21) (20-25) (15-4)