2LIG - B - 6
Logo Takım Adı OPGM
MERİNOS 14 42,100 14 0
ANTAKYA BLD. 14 35,720 12 2
KİLİS BLD. 14 29,400 9 5
ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 14 26,500 9 5
DEFNE GENÇLİK 14 13,000 5 9
ADIYAMAN SPORDER 14 11,000 4 10
PEYAS SPOR 14 7,300 2 12
ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 14 5,200 1 13
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 03.11.2018 12:00 Gaziantep (Kamilocak) MERİNOS 3 0 PEYAS SPOR (25-3) (25-7) (25-5)
2 03.11.2018 13:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-11) (25-14) (25-13)
3 04.11.2018 13:00 Elazığ (Yakupkılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-9) (25-16) (25-14)
4 04.11.2018 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 3 0 DEFNE GENÇLİK (25-16) (25-16) (25-17)
5 11.11.2018 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 3 MERİNOS (7-25) (10-25) (5-25)
6 11.11.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 ANTAKYA BLD. (16-25) (10-25) (17-25)
7 11.11.2018 13:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 1 3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (25-19) (13-25) (18-25) (15-25)
8 11.11.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 0 3 KİLİS BLD. (18-25) (15-25) (19-25)
9 17.11.2018 14:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-16) (25-14) (25-22)
10 18.11.2018 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 3 0 PEYAS SPOR (25-13) (25-18) (25-16)
11 18.11.2018 13:30 Gaziantep (Kamilocak) MERİNOS 3 0 DEFNE GENÇLİK (25-10) (25-12) (25-11)
12 18.11.2018 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 3 1 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (24-26) (25-13) (25-14) (25-12)
13 24.11.2018 11:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 0 3 ANTAKYA BLD. (18-25) (20-25) (11-25)
14 24.11.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 KİLİS BLD. (13-25) (15-25) (7-25)
15 25.11.2018 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 2 3 ADIYAMAN SPORDER (25-17) (25-16) (19-25) (22-25) (12-15)
16 25.11.2018 13:00 Elazığ (Atatürk Hentbol Sl.) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0 3 MERİNOS (8-25) (13-25) (8-25)
17 01.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (21-25) (24-26) (23-25)
18 02.12.2018 14:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 0 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (27-25) (25-21) (25-22)
19 02.12.2018 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 0 3 MERİNOS (21-25) (13-25) (16-25)
20 02.12.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 3 0 DEFNE GENÇLİK (25-17) (25-19) (25-10)
21 08.12.2018 13:00 Gaziantep (Talat Özkarslı Sl.) MERİNOS 3 1 ANTAKYA BLD. (25-18) (16-25) (25-15) (25-18)
22 08.12.2018 13:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 3 0 PEYAS SPOR (25-10) (25-11) (25-13)
23 09.12.2018 13:00 Elazığ (Yakupkılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-10) (25-11) (25-15)
24 09.12.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 1 3 KİLİS BLD. (15-25) (25-22) (7-25) (20-25)
25 15.12.2018 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (10-25) (15-25) (12-25)
26 16.12.2018 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 0 3 MERİNOS (5-25) (6-25) (10-25)
27 16.12.2018 14:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 2 KİLİS BLD. (19-25) (25-19) (20-25) (28-26) (15-10)
28 16.12.2018 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 2 3 DEFNE GENÇLİK (25-18) (21-25) (26-28) (25-19) (5-15)
29 12.01.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 0 3 MERİNOS (8-25) (10-25) (11-25)
30 12.01.2019 13:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 0 3 KİLİS BLD. (18-25) (18-25) (22-25)
31 13.01.2019 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (13-25) (13-25) (13-25)
32 13.01.2019 15:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 0 3 ANTAKYA BLD. (15-25) (12-25) (12-25)
33 19.01.2019 13:00 Gaziantep (Talat Özkarslı Sl.) MERİNOS 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-4) (25-8) (25-10)
34 20.01.2019 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 0 PEYAS SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
35 20.01.2019 13:00 Elazığ (Yakupkılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 DEFNE GENÇLİK (25-16) (25-20) (29-27)
36 20.01.2019 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-14) (25-18) (25-15)
37 26.01.2019 12:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 0 3 MERİNOS (12-25) (13-25) (11-25)
38 26.01.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-18) (25-18) (25-22)
39 27.01.2019 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 3 ANTAKYA BLD. (13-25) (15-25) (12-25)
40 27.01.2019 13:00 Elazığ (Yakupkılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 2 KİLİS BLD. (25-23) (27-25) (17-25) (18-25) (15-11)
41 02.02.2019 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR 0 3 PEYAS SPOR (12-25) (9-25) (20-25)
42 02.02.2019 13:00 Gaziantep (Talat Özkarslı Sl.) MERİNOS 3 0 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (25-4) (25-11) (25-18)
43 03.02.2019 11:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 3 1 DEFNE GENÇLİK (20-25) (25-17) (25-20) (25-22)
44 03.02.2019 13:00 Adıyaman (Yenimahalle) ADIYAMAN SPORDER 3 1 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-16) (18-25) (25-23) (25-20)
45 03.02.2019 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 3 0 PEYAS SPOR (25-11) (25-10) (25-17)
46 09.02.2019 Gaziantep (Talat Özkarslı Sl.) MERİNOS 3 0 KİLİS BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
47 09.02.2019 13:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-13) (25-23) (25-17)
48 10.02.2019 13:00 Elazığ (Yakupkılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0 3 ANTAKYA BLD. (20-25) (16-25) (18-25)
49 13.02.2019 17:00 Hatay (Antakya) ANTAKYA BLD. 0 3 MERİNOS (18-25) (18-25) (16-25)
50 17.02.2019 13:00 Diyarbakır (Köşkler) PEYAS SPOR 2 3 DEFNE GENÇLİK (25-22) (13-25) (25-20) (21-25) (11-15)
51 17.02.2019 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-13) (25-11) (25-12)
52 17.02.2019 15:00 Adıyaman (Cumhuriyet) ADIYAMAN SPORDER 0 3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (10-25) (20-25) (18-25)
53 23.02.2019 13:00 Gaziantep (Talat Özkarslı Sl.) MERİNOS 3 0 ADIYAMAN SPORDER (25-10) (25-13) (25-11)
54 23.02.2019 13:00 Hatay (Antakya) DEFNE GENÇLİK 3 0 ADIYAMAN İLİM KÜLTÜR (25-15) (25-15) (25-19)
55 24.02.2019 13:00 Elazığ (15 Temmuz Şehitler) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 PEYAS SPOR (25-11) (25-15) (25-8)
56 24.02.2019 14:00 Kilis (Beşevler) KİLİS BLD. 1 3 ANTAKYA BLD. (15-25) (21-25) (25-21) (20-25)