2LIG - B - 5
Logo Takım Adı OPGM
KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 20 54,840 18 2
KUZEYBORU 20 53,400 18 2
EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 20 51,060 16 4
TARSUS BLD. 20 39,860 13 7
MERSİN B.ŞEHİR BLD. 20 38,100 13 7
SEYHAN BLD. 20 34,500 11 9
PEMA KOLEJİ 20 22,400 8 12
MERSİN ÜNİVERSİTESİ 20 17,300 6 14
ADANA VOLEYBOL 20 13,200 4 16
ADANA DSİ 20 10,300 3 17
ÇUKUROVA EFES 20 0,200 0 20
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 07.10.2018 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 0 3 TARSUS BLD. (14-25) (16-25) (13-25)
2 07.10.2018 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 1 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (25-13) (25-19) (20-25) (25-14)
3 07.10.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (10-25) (12-25) (11-25)
4 07.10.2018 16:00 Adana (Nihat Geven) ADANA VOLEYBOL 0 3 SEYHAN BLD. (18-25) (19-25) (11-25)
5 07.10.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-15) (25-12) (25-6)
6 10.10.2018 12:00 Adana (Nihat Geven) ADANA DSİ 1 3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (23-25) (13-25) (25-22) (21-25)
7 10.10.2018 14:00 Adana (Nihat Geven) SEYHAN BLD. 3 1 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (15-25) (26-24) (25-18) (25-16)
8 10.10.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 PEMA KOLEJİ (25-12) (25-11) (25-6)
9 10.10.2018 16:00 Adana (Nihat Geven) ÇUKUROVA EFES 0 3 KUZEYBORU (15-25) (5-25) (14-25)
10 10.10.2018 16:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 ADANA VOLEYBOL (25-9) (25-11) (25-15)
11 14.10.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (11-25) (11-25) (9-25)
12 14.10.2018 14:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 1 3 ADANA DSİ (25-12) (18-25) (22-25) (8-25)
13 14.10.2018 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 SEYHAN BLD. (25-23) (25-10) (25-14)
14 14.10.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (16-25) (25-20) (20-25) (11-25)
15 14.10.2018 17:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 1 ÇUKUROVA EFES (25-16) (19-25) (25-19) (25-16)
16 21.10.2018 12:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 TARSUS BLD. (22-25) (16-25) (16-25)
17 21.10.2018 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (22-25) (9-25) (20-25)
18 21.10.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 1 KUZEYBORU (25-21) (34-32) (24-26) (25-17)
19 21.10.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3 2 ADANA VOLEYBOL (27-25) (18-25) (25-17) (16-25) (16-14)
20 21.10.2018 16:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 1 PEMA KOLEJİ (24-26) (25-14) (25-9) (25-9)
21 28.10.2018 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (19-25) (25-27) (15-25)
22 28.10.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 1 3 SEYHAN BLD. (25-27) (19-25) (25-21) (20-25)
23 28.10.2018 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 ADANA DSİ (25-4) (25-9) (25-17)
24 28.10.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-6) (25-10) (25-6)
25 28.10.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 1 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (23-25) (25-14) (25-22) (25-7)
26 04.11.2018 12:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 0 3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (7-25) (19-25) (13-25)
27 04.11.2018 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 2 3 PEMA KOLEJİ (25-15) (9-25) (16-25) (25-21) (4-15)
28 04.11.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 TARSUS BLD. (25-19) (25-12) (25-8)
29 04.11.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 KUZEYBORU (8-25) (5-25) (13-25)
30 04.11.2018 16:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (23-25) (22-25) (11-25)
31 11.11.2018 12:30 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 ADANA VOLEYBOL (25-11) (25-8) (25-13)
32 11.11.2018 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 2 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (26-24) (25-13) (23-25) (17-25) (15-6)
33 11.11.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 1 ADANA DSİ (25-16) (19-25) (25-18) (25-13)
34 11.11.2018 14:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 SEYHAN BLD. (18-25) (5-25) (13-25)
35 11.11.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 1 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (26-24) (25-22) (16-25) (25-18)
36 18.11.2018 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (14-25) (7-25) (21-25)
37 18.11.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-14) (25-10) (25-11)
38 18.11.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 TARSUS BLD. (14-25) (16-25) (20-25)
39 18.11.2018 16:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 3 2 PEMA KOLEJİ (14-25) (26-24) (25-23) (19-25) (20-18)
40 18.11.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0 3 KUZEYBORU (12-25) (22-25) (12-25)
41 21.11.2018 12:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 ADANA DSİ (14-25) (5-25) (21-25)
42 21.11.2018 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 0 3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (12-25) (12-25) (15-25)
43 21.11.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 1 ADANA VOLEYBOL (23-25) (25-16) (25-10) (25-15)
44 21.11.2018 14:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (20-25) (18-25) (18-25)
45 21.11.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-12) (25-13) (25-9)
46 25.11.2018 12:00 Adana (Asım Savaş) ADANA DSİ 0 3 SEYHAN BLD. (14-25) (21-25) (11-25)
47 25.11.2018 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 PEMA KOLEJİ (25-7) (25-13) (25-10)
48 25.11.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-19) (25-21) (25-11)
49 25.11.2018 16:00 Adana (Asım Savaş) ADANA VOLEYBOL 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (6-25) (15-25) (15-25)
50 25.11.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 1 TARSUS BLD. (19-25) (25-15) (25-17) (25-15)
51 02.12.2018 12:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 ADANA VOLEYBOL (18-25) (22-25) (15-25)
52 02.12.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 0 3 KUZEYBORU (19-25) (14-25) (10-25)
53 02.12.2018 14:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-16) (25-13) (25-18)
54 02.12.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 ADANA DSİ (25-9) (25-12) (25-19)
55 02.12.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (25-8) (25-16) (25-12)
56 16.12.2018 10:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 1 ADANA VOLEYBOL (23-25) (25-15) (25-23) (25-13)
57 16.12.2018 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 0 PEMA KOLEJİ (25-11) (25-11) (25-13)
58 16.12.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-7) (25-8) (25-6)
59 16.12.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 2 3 KUZEYBORU (25-19) (15-25) (27-25) (16-25) (11-15)
60 16.12.2018 16:30 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (11-25) (10-25) (7-25)
61 23.12.2018 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (14-25) (19-25) (14-25)
62 23.12.2018 14:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (18-25) (8-25) (9-25)
63 23.12.2018 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-3) (25-5) (25-20)
64 23.12.2018 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3 0 ADANA DSİ (25-15) (25-12) (25-22)
65 23.12.2018 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 SEYHAN BLD. (25-16) (25-13) (25-14)
66 29.12.2018 12:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 ADANA VOLEYBOL (16-25) (21-25) (16-25)
67 29.12.2018 14:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 0 3 KUZEYBORU (12-25) (7-25) (19-25)
68 29.12.2018 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (25-23) (25-15) (25-18)
69 29.12.2018 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 1 TARSUS BLD. (25-9) (25-20) (23-25) (25-16)
70 29.12.2018 16:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 PEMA KOLEJİ (19-25) (22-25) (15-25)
71 06.01.2019 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 2 SEYHAN BLD. (25-22) (22-25) (14-25) (25-20) (16-14)
72 06.01.2019 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-10) (27-25) (25-14)
73 06.01.2019 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (25-16) (25-11) (25-17)
74 06.01.2019 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 ADANA DSİ (25-11) (25-17) (25-15)
75 06.01.2019 18:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 2 3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-22) (25-22) (18-25) (18-25) (8-15)
76 13.01.2019 12:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 0 3 TARSUS BLD. (19-25) (22-25) (20-25)
77 13.01.2019 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 KUZEYBORU (13-25) (13-25) (6-25)
78 13.01.2019 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 PEMA KOLEJİ (25-13) (25-15) (25-16)
79 13.01.2019 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (0-25) (0-25) (0-25)
80 13.01.2019 16:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (7-25) (9-25) (11-25)
81 20.01.2019 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 1 ADANA DSİ (17-25) (25-13) (25-20) (25-11)
82 20.01.2019 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (21-25) (15-25) (6-25)
83 20.01.2019 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-11) (25-6) (25-8)
84 20.01.2019 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 SEYHAN BLD. (25-16) (25-14) (25-12)
85 20.01.2019 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 ADANA VOLEYBOL (25-11) (25-16) (25-9)
86 27.01.2019 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 TARSUS BLD. (23-25) (21-25) (16-25)
87 27.01.2019 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (25-13) (25-18) (25-13)
88 27.01.2019 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1 3 PEMA KOLEJİ (26-24) (6-25) (20-25) (18-25)
89 27.01.2019 16:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 0 3 KUZEYBORU (5-25) (14-25) (14-25)
90 27.01.2019 18:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-6) (25-4) (25-17)
91 03.02.2019 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 3 0 ADANA VOLEYBOL (25-11) (25-17) (26-24)
92 03.02.2019 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 0 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (25-9) (25-14) (25-23)
93 03.02.2019 14:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (11-25) (7-25) (4-25)
94 03.02.2019 14:00 Aksaray (Atatürk) KUZEYBORU 3 0 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-16) (25-16)
95 03.02.2019 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 ADANA DSİ (25-19) (25-16) (25-14)
96 10.02.2019 Mersin (Toroslar - 1000 Kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 PEMA KOLEJİ (25-0) (25-0) (25-0)
97 10.02.2019 14:00 Kayseri (Osb Salonu) KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR 3 0 SEYHAN BLD. (25-12) (25-8) (25-13)
98 10.02.2019 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (19-25) (11-25) (11-25)
99 12.02.2019 16:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-16) (25-16) (25-7)
100 12.02.2019 18:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 0 3 TARSUS BLD. (13-25) (25-27) (19-25)
101 17.02.2019 13:00 Konya (Pema Koleji Sl.) PEMA KOLEJİ 0 3 KUZEYBORU (13-25) (12-25) (13-25)
102 17.02.2019 13:00 Mersin (Tarsus) TARSUS BLD. 3 1 MERSİN B.ŞEHİR BLD. (27-25) (20-25) (25-19) (25-12)
103 17.02.2019 14:00 Adana (Menderes) ÇUKUROVA EFES 1 3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ (22-25) (25-21) (23-25) (18-25)
104 17.02.2019 15:00 Konya (Ereğli-Atatürk) EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ 3 0 ADANA VOLEYBOL (25-11) (25-14) (25-12)
105 17.02.2019 16:00 Adana (Menderes) SEYHAN BLD. 3 0 ADANA DSİ (25-11) (25-18) (25-20)
106 24.02.2019 12:00 Adana (Menderes) ADANA VOLEYBOL 3 0 ÇUKUROVA EFES (25-20) (25-13) (25-20)
107 24.02.2019 14:00 Adana (Menderes) ADANA DSİ 0 3 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ ATLETİK SPOR (15-25) (10-25) (12-25)
108 24.02.2019 14:00 Aksaray (Aksaray Sl.) KUZEYBORU 0 3 TARSUS BLD. (19-25) (18-25) (25-27)
109 24.02.2019 14:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0 3 SEYHAN BLD. (18-25) (16-25) (19-25)
110 24.02.2019 16:00 Mersin (Toroslar-1000kişilik) MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3 2 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ (22-25) (25-23) (25-16) (20-25) (15-12)