2LIG - B - 4
Logo Takım Adı OPGM
BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 18 53,500 18 0
KARAYOLLARI 18 43,000 15 3
SPOR MEKTEBİ 18 42,200 14 4
TEPEBAŞI GENÇLİK 18 39,740 12 6
ERYAMAN GENÇLİK 18 28,300 9 9
MALİYE OKULLARI 18 27,100 9 9
KÜTAHYA VOLEYBOL 18 17,500 6 12
İNKILAP İÖO 18 11,680 3 15
SULTAN SPOR 18 6,200 2 16
ZONGULDAK DSİ 18 4,600 2 16
AFİDER 0 0,100 0 0
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 14:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 0 SULTAN SPOR (25-14) (25-17) (25-12)
2 06.10.2018 15:00 Eskişehir (Teknik Üniv. - 2 Eylül Kampüsü) TEPEBAŞI GENÇLİK 1 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (29-27) (12-25) (17-25) (17-25)
3 06.10.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 SPOR MEKTEBİ (20-25) (15-25) (14-25)
4 07.10.2018 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 1 3 MALİYE OKULLARI (14-25) (25-17) (16-25) (19-25)
5 09.10.2018 18:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-20) (25-15) (25-13)
6 10.10.2018 15:00 Ankara (Başkent) MALİYE OKULLARI 1 3 KARAYOLLARI (20-25) (15-25) (28-26) (21-25)
7 10.10.2018 15:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 KÜTAHYA VOLEYBOL (19-25) (16-25) (16-25)
8 10.10.2018 17:30 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 3 2 TEPEBAŞI GENÇLİK (20-25) (25-20) (25-20) (16-25) (17-15)
9 13.10.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 MALİYE OKULLARI (20-25) (21-25) (20-25)
10 14.10.2018 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (17-25) (12-25) (9-25)
11 14.10.2018 17:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 0 İNKILAP İÖO (25-15) (25-17) (25-20)
12 15.10.2018 19:00 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 SULTAN SPOR (25-19) (25-5) (25-12)
13 20.10.2018 16:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 3 1 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-23) (19-25) (25-17) (25-22)
14 20.10.2018 18:00 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 0 3 SPOR MEKTEBİ (11-25) (19-25) (13-25)
15 21.10.2018 14:00 Bolu (Karaçayır) İNKILAP İÖO 3 1 ZONGULDAK DSİ (25-18) (23-25) (25-17) (25-18)
16 21.10.2018 15:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 KARAYOLLARI (25-14) (25-19) (25-14)
17 27.10.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (9-25) (14-25) (7-25)
18 27.10.2018 17:30 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 İNKILAP İÖO (25-13) (25-10) (25-9)
19 28.10.2018 11:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 1 3 MALİYE OKULLARI (25-20) (25-27) (13-25) (22-25)
20 28.10.2018 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 0 3 TEPEBAŞI GENÇLİK (21-25) (15-25) (14-25)
21 29.10.2018 18:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 2 ERYAMAN GENÇLİK (16-25) (24-26) (25-20) (25-16) (15-11)
22 03.11.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 1 3 KARAYOLLARI (18-25) (18-25) (25-20) (18-25)
23 04.11.2018 12:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 3 1 SULTAN SPOR (25-19) (25-17) (20-25) (27-25)
24 04.11.2018 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 SPOR MEKTEBİ (25-14) (25-16) (25-22)
25 04.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-14) (25-16) (25-13)
26 09.11.2018 19:00 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 1 ERYAMAN GENÇLİK (25-22) (25-21) (23-25) (25-19)
27 10.11.2018 13:00 Ankara (Başkent) MALİYE OKULLARI 3 1 İNKILAP İÖO (25-21) (25-27) (25-13) (25-12)
28 10.11.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 TEPEBAŞI GENÇLİK (5-25) (10-25) (12-25)
29 10.11.2018 18:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (11-25) (12-25) (23-25)
30 17.11.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 1 SPOR MEKTEBİ (21-25) (25-20) (25-21) (25-15)
31 17.11.2018 16:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 3 0 SULTAN SPOR (25-19) (25-20) (27-25)
32 18.11.2018 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 MALİYE OKULLARI (25-12) (25-16) (33-31)
33 18.11.2018 15:00 Kütahya (Yeni Salon) KÜTAHYA VOLEYBOL 0 3 KARAYOLLARI (19-25) (20-25) (22-25)
34 21.11.2018 15:00 Ankara (Başkent) SULTAN SPOR 0 3 TEPEBAŞI GENÇLİK (11-25) (10-25) (10-25)
35 21.11.2018 15:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (13-25) (15-25) (15-25)
36 21.11.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 KÜTAHYA VOLEYBOL (15-25) (14-25) (17-25)
37 21.11.2018 17:00 Ankara (Başkent) MALİYE OKULLARI 3 1 ERYAMAN GENÇLİK (25-11) (24-26) (25-8) (25-17)
38 24.11.2018 16:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-7) (25-13) (25-14)
39 24.11.2018 16:00 Eskişehir (Teknik Üniv. - 2 Eylül Kampüsü) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 0 MALİYE OKULLARI (25-14) (25-20) (25-8)
40 24.11.2018 18:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 2 3 İNKILAP İÖO (25-17) (23-25) (25-23) (16-25) (11-15)
41 25.11.2018 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 0 3 SPOR MEKTEBİ (12-25) (21-25) (15-25)
42 02.12.2018 12:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 TEPEBAŞI GENÇLİK (12-25) (8-25) (17-25)
43 02.12.2018 13:00 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 1 3 KARAYOLLARI (23-25) (25-22) (22-25) (18-25)
44 02.12.2018 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 ERYAMAN GENÇLİK (25-20) (25-23) (25-10)
45 02.12.2018 15:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 1 3 KÜTAHYA VOLEYBOL (23-25) (20-25) (25-20) (19-25)
46 15.12.2018 18:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 0 3 KARAYOLLARI (22-25) (17-25) (18-25)
47 16.12.2018 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 2 TEPEBAŞI GENÇLİK (25-10) (25-20) (19-25) (29-31) (15-10)
48 16.12.2018 15:00 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-9) (25-13) (25-10)
49 16.12.2018 17:00 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 3 0 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-17) (25-21) (25-11)
50 22.12.2018 16:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 1 ERYAMAN GENÇLİK (25-15) (23-25) (25-14) (25-21)
51 22.12.2018 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 3 2 SULTAN SPOR (25-20) (25-18) (22-25) (18-25) (15-11)
52 22.12.2018 18:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 0 MALİYE OKULLARI (25-10) (25-22) (25-13)
53 23.12.2018 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 3 2 İNKILAP İÖO (21-25) (23-25) (25-23) (25-13) (15-13)
54 29.12.2018 12:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 0 3 SPOR MEKTEBİ (15-25) (12-25) (21-25)
55 29.12.2018 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-10) (25-15) (25-13)
56 29.12.2018 14:00 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 3 1 ZONGULDAK DSİ (25-16) (22-25) (25-15) (25-18)
57 29.12.2018 14:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 KARAYOLLARI (13-25) (15-25) (15-25)
58 05.01.2019 13:00 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 MALİYE OKULLARI (25-20) (27-25) (25-18)
59 05.01.2019 15:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (18-25) (20-25) (17-25)
60 05.01.2019 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 3 2 İNKILAP İÖO (21-25) (25-19) (14-25) (25-18) (15-6)
61 06.01.2019 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 0 3 ERYAMAN GENÇLİK (21-25) (24-26) (14-25)
62 13.01.2019 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-5) (25-17) (25-9)
63 13.01.2019 14:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 SPOR MEKTEBİ (18-25) (11-25) (18-25)
64 13.01.2019 16:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 0 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-13) (25-18) (25-11)
65 13.01.2019 16:30 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 0 3 KARAYOLLARI (14-25) (24-26) (14-25)
66 13.01.2019 18:30 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 3 0 SULTAN SPOR (25-20) (25-17) (25-15)
67 19.01.2019 12:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 3 2 İNKILAP İÖO (25-17) (25-21) (16-25) (15-25) (16-14)
68 19.01.2019 14:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 2 TEPEBAŞI GENÇLİK (25-22) (25-22) (24-26) (21-25) (15-11)
69 19.01.2019 16:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 ERYAMAN GENÇLİK (16-25) (22-25) (19-25)
70 19.01.2019 16:30 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (22-25) (25-27) (21-25)
71 26.01.2019 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-0) (25-0) (25-0)
72 27.01.2019 13:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 SULTAN SPOR (25-8) (25-9) (25-18)
73 27.01.2019 14:00 Bolu (17temmuz) İNKILAP İÖO 0 3 MALİYE OKULLARI (13-25) (20-25) (20-25)
74 27.01.2019 15:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 0 3 SPOR MEKTEBİ (17-25) (18-25) (19-25)
75 02.02.2019 14:00 Ankara (Beştepe) SULTAN SPOR 0 3 ERYAMAN GENÇLİK (16-25) (15-25) (20-25)
76 02.02.2019 16:30 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 TEPEBAŞI GENÇLİK (25-21) (25-23) (25-13)
77 03.02.2019 16:30 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 3 0 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-15) (25-9) (27-25)
78 03.02.2019 18:30 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 1 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (19-25) (25-21) (21-25) (22-25)
79 10.02.2019 13:00 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 3 0 MALİYE OKULLARI (25-23) (28-26) (25-19)
80 10.02.2019 13:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 3 0 ZONGULDAK DSİ (25-21) (25-15) (25-12)
81 10.02.2019 14:00 Bilecik (Bozüyük) BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 3 0 İNKILAP İÖO (25-19) (25-10) (25-11)
82 10.02.2019 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 0 SULTAN SPOR (25-20) (25-14) (25-16)
83 17.02.2019 Ankara (Beştepe) SPOR MEKTEBİ 3 0 KÜTAHYA VOLEYBOL (25-0) (25-0) (25-0)
84 17.02.2019 12:00 Bolu (Karaçayır) İNKILAP İÖO 0 3 ERYAMAN GENÇLİK (14-25) (21-25) (20-25)
85 17.02.2019 14:00 Zonguldak (Site Spor Salonu) ZONGULDAK DSİ 0 3 KARAYOLLARI (10-25) (11-25) (15-25)
86 17.02.2019 15:00 Ankara (Beştepe) MALİYE OKULLARI 0 3 TEPEBAŞI GENÇLİK (10-25) (16-25) (16-25)
87 24.02.2019 14:00 Ankara (Beştepe) KARAYOLLARI 0 3 SPOR MEKTEBİ (18-25) (18-25) (17-25)
88 24.02.2019 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) TEPEBAŞI GENÇLİK 3 1 İNKILAP İÖO (25-11) (25-14) (18-25) (25-8)
89 24.02.2019 15:00 Kütahya (Dumlupınar) KÜTAHYA VOLEYBOL 3 1 SULTAN SPOR (23-25) (26-24) (25-18) (25-19)
90 24.02.2019 16:30 Ankara (Beştepe) ERYAMAN GENÇLİK 0 3 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU (12-25) (19-25) (19-25)