2LIG - B - 3
Logo Takım Adı OPGM
ALAŞEHİR BLD. 20 59,300 20 0
ANTALYASPOR 20 49,300 17 3
GELİŞİM KOLEJİ 20 45,560 15 5
ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 20 43,100 14 6
İZMİRSPOR 20 37,300 12 8
MARMARİS AKADEMİ 20 22,300 7 13
AYDIN B.ŞEHİR BLD. 20 21,000 7 13
KEPEZ BLD. 20 20,300 7 13
SÖKE VOLEYBOL 20 20,000 6 14
BODRUM DOĞUŞ SPOR 20 15,300 5 15
NAZİLLİ BLD. 20 0,300 0 20
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 KEPEZ BLD. (25-11) (25-5) (25-16)
2 06.10.2018 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 2 3 GELİŞİM KOLEJİ (25-17) (19-25) (25-23) (24-26) (17-19)
3 07.10.2018 14:00 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 0 SÖKE VOLEYBOL (25-15) (25-17) (25-18)
4 07.10.2018 14:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-4) (25-11) (25-11)
5 07.10.2018 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 0 3 İZMİRSPOR (19-25) (16-25) (23-25)
6 10.10.2018 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 0 3 ANTALYASPOR (18-25) (17-25) (25-27)
7 10.10.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 1 MARMARİS AKADEMİ (13-25) (25-23) (25-11) (25-14)
8 10.10.2018 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 3 1 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (25-21) (25-23) (17-25) (25-18)
9 10.10.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-24) (25-23) (25-17)
10 10.10.2018 17:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 ALAŞEHİR BLD. (13-25) (7-25) (5-25)
11 13.10.2018 13:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 0 KEPEZ BLD. (25-16) (25-20) (25-18)
12 14.10.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-17) (25-18) (25-14)
13 14.10.2018 14:00 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-13) (25-10) (25-15)
14 14.10.2018 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 1 3 GELİŞİM KOLEJİ (19-25) (15-25) (25-23) (24-26)
15 14.10.2018 16:00 Aydın (Söke) MARMARİS AKADEMİ 0 3 SÖKE VOLEYBOL (22-25) (21-25) (23-25)
16 21.10.2018 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 3 2 MARMARİS AKADEMİ (22-25) (25-21) (23-25) (25-16) (15-10)
17 21.10.2018 14:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 ALAŞEHİR BLD. (13-25) (13-25) (25-22) (27-25) (13-15)
18 21.10.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (18-25) (12-25) (9-25)
19 21.10.2018 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 0 3 İZMİRSPOR (15-25) (15-25) (20-25)
20 21.10.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 1 3 ANTALYASPOR (16-25) (18-25) (25-22) (19-25)
21 27.10.2018 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 SÖKE VOLEYBOL (25-16) (25-16) (25-18)
22 27.10.2018 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-15) (25-13) (25-10)
23 28.10.2018 14:00 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (26-24) (25-19) (25-20)
24 28.10.2018 14:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 0 KEPEZ BLD. (25-19) (25-8) (25-17)
25 28.10.2018 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-10) (25-14) (25-9)
26 04.11.2018 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 1 3 GELİŞİM KOLEJİ (18-25) (25-19) (15-25) (13-25)
27 04.11.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 ANTALYASPOR (25-12) (25-17) (27-25)
28 04.11.2018 14:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (19-25) (25-21) (25-27) (15-25)
29 04.11.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 İZMİRSPOR (11-25) (12-25) (13-25)
30 04.11.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 0 3 MARMARİS AKADEMİ (18-25) (23-25) (12-25)
31 10.11.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-17) (25-12) (25-16)
32 11.11.2018 14:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-21) (25-12) (25-17)
33 11.11.2018 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 0 3 ALAŞEHİR BLD. (16-25) (13-25) (13-25)
34 11.11.2018 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-19) (17-25) (25-23)
35 11.11.2018 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 0 3 KEPEZ BLD. (14-25) (10-25) (18-25)
36 17.11.2018 11:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 İZMİRSPOR (18-25) (16-25) (22-25)
37 18.11.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 MARMARİS AKADEMİ (25-11) (25-10) (25-7)
38 18.11.2018 14:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) ANTALYASPOR 3 1 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (25-15) (28-30) (25-19) (25-19)
39 18.11.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 SÖKE VOLEYBOL (8-25) (4-25) (16-25)
40 18.11.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 1 3 GELİŞİM KOLEJİ (26-24) (8-25) (20-25) (16-25)
41 21.11.2018 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 1 3 ALAŞEHİR BLD. (26-24) (22-25) (12-25) (20-25)
42 21.11.2018 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 0 3 ANTALYASPOR (21-25) (22-25) (12-25)
43 21.11.2018 16:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-15) (25-18) (25-13)
44 21.11.2018 16:00 İzmir (Gaziemir) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-19) (25-19) (25-13)
45 24.11.2018 17:30 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 1 MARMARİS AKADEMİ (18-25) (25-16) (25-23) (25-18)
46 25.11.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 GELİŞİM KOLEJİ (25-17) (25-12) (25-15)
47 25.11.2018 14:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) ANTALYASPOR 3 1 İZMİRSPOR (25-27) (25-9) (25-19) (25-16)
48 25.11.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 3 1 KEPEZ BLD. (26-24) (25-10) (20-25) (25-15)
49 25.11.2018 18:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 2 SÖKE VOLEYBOL (21-25) (25-20) (14-25) (25-23) (15-9)
50 28.11.2018 15:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 3 1 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-21) (25-11) (14-25) (25-21)
51 02.12.2018 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (22-25) (25-2) (25-20) (25-18)
52 02.12.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 BODRUM DOĞUŞ SPOR (8-25) (16-25) (13-25)
53 02.12.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) GELİŞİM KOLEJİ 2 3 ANTALYASPOR (25-14) (22-25) (23-25) (25-23) (14-16)
54 02.12.2018 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 2 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (23-25) (22-25) (25-20) (25-14) (5-15)
55 02.12.2018 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 0 3 ALAŞEHİR BLD. (13-25) (11-25) (15-25)
56 16.12.2018 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 1 3 ALAŞEHİR BLD. (8-25) (24-26) (25-21) (9-25)
57 16.12.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (19-25) (13-25) (12-25)
58 16.12.2018 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 0 MARMARİS AKADEMİ (25-16) (25-23) (25-23)
59 16.12.2018 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 0 3 ANTALYASPOR (17-25) (21-25) (20-25)
60 16.12.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 2 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (25-20) (16-25) (23-25) (25-14) (15-10)
61 22.12.2018 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 0 SÖKE VOLEYBOL (25-21) (25-21) (25-14)
62 23.12.2018 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-6) (25-13) (25-9)
63 23.12.2018 14:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) ANTALYASPOR 3 0 KEPEZ BLD. (25-11) (25-19) (25-13)
64 23.12.2018 14:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-14) (25-11) (25-13)
65 23.12.2018 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 3 1 GELİŞİM KOLEJİ (27-25) (27-25) (18-25) (25-18)
66 29.12.2018 12:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 1 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (20-25) (19-25) (25-23) (23-25)
67 29.12.2018 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 ANTALYASPOR (13-25) (17-25) (21-25)
68 29.12.2018 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 0 3 ALAŞEHİR BLD. (17-25) (19-25) (11-25)
69 29.12.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 İZMİRSPOR (25-22) (25-17) (25-13)
70 29.12.2018 17:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) SÖKE VOLEYBOL 3 2 MARMARİS AKADEMİ (26-28) (27-25) (25-22) (16-25) (21-19)
71 06.01.2019 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
72 06.01.2019 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
73 06.01.2019 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-14) (25-14) (25-20)
74 06.01.2019 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 0 SÖKE VOLEYBOL (26-24) (25-21) (25-21)
75 06.01.2019 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 3 2 KEPEZ BLD. (20-25) (25-22) (25-20) (13-25) (15-11)
76 13.01.2019 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 1 3 İZMİRSPOR (25-20) (18-25) (22-25) (11-25)
77 13.01.2019 14:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 ANTALYASPOR (18-25) (13-25) (23-25)
78 13.01.2019 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 MARMARİS AKADEMİ (13-25) (18-25) (9-25)
79 13.01.2019 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 2 3 GELİŞİM KOLEJİ (17-25) (25-16) (14-25) (25-23) (6-15)
80 13.01.2019 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 0 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (11-25) (14-25) (15-25)
81 19.01.2019 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-14) (15-25) (25-20)
82 20.01.2019 14:00 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 0 3 ALAŞEHİR BLD. (21-25) (21-25) (20-25)
83 20.01.2019 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 KEPEZ BLD. (25-23) (25-21) (25-15)
84 20.01.2019 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-15) (25-13) (25-18)
85 20.01.2019 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-21) (25-19) (25-23)
86 27.01.2019 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 3 2 SÖKE VOLEYBOL (21-25) (25-23) (24-26) (25-20) (15-4)
87 27.01.2019 13:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 MARMARİS AKADEMİ (25-19) (25-18) (25-13)
88 27.01.2019 13:00 Manisa (Salihli) ALAŞEHİR BLD. 3 0 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (25-16) (25-19) (25-15)
89 27.01.2019 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 GELİŞİM KOLEJİ (11-25) (5-25) (4-25)
90 27.01.2019 16:30 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 1 3 İZMİRSPOR (17-25) (25-17) (16-25) (16-25)
91 02.02.2019 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 1 ANTALYASPOR (16-25) (25-23) (25-14) (25-22)
92 02.02.2019 18:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-16) (21-25) (25-14) (25-14)
93 03.02.2019 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 0 3 ALAŞEHİR BLD. (13-25) (25-27) (22-25)
94 03.02.2019 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-15) (25-7) (25-21)
95 03.02.2019 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 3 0 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-11) (25-20) (25-15)
96 10.02.2019 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 0 MARMARİS AKADEMİ (25-0) (25-0) (25-0)
97 10.02.2019 13:00 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 1 İZMİRSPOR (25-20) (19-25) (25-22) (25-19)
98 10.02.2019 14:00 Aydın (Nazilli) NAZİLLİ BLD. 0 3 KEPEZ BLD. (11-25) (13-25) (7-25)
99 10.02.2019 14:00 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 3 1 SÖKE VOLEYBOL (22-25) (25-22) (25-15) (25-21)
100 10.02.2019 18:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 GELİŞİM KOLEJİ (25-23) (20-25) (16-25) (22-25)
101 17.02.2019 13:00 Antalya (Kepez-Turgut Özal) KEPEZ BLD. 3 1 BODRUM DOĞUŞ SPOR (25-17) (24-26) (25-20) (25-14)
102 17.02.2019 15:00 İzmir (Balçova) İZMİRSPOR 0 3 ANTALYASPOR (26-28) (20-25) (21-25)
103 17.02.2019 15:00 Muğla (Marmaris Amiral Orhan Aydın) MARMARİS AKADEMİ 0 3 ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. (27-29) (12-25) (19-25)
104 17.02.2019 16:00 Aydın (Söke) SÖKE VOLEYBOL 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (17-25) (16-25) (26-28)
105 17.02.2019 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) GELİŞİM KOLEJİ 0 3 ALAŞEHİR BLD. (22-25) (22-25) (24-26)
106 23.02.2019 15:00 İzmir (Bergama) ATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD. 3 1 İZMİRSPOR (19-25) (25-21) (25-13) (25-15)
107 24.02.2019 Manisa (Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. 3 0 SÖKE VOLEYBOL (25-0) (25-0) (25-0)
108 24.02.2019 Muğla (Bodrum Bld. Binnaz Karakaya) BODRUM DOĞUŞ SPOR 3 0 NAZİLLİ BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
109 24.02.2019 13:00 Antalya (Antalya Spor Salonu) ANTALYASPOR 3 2 GELİŞİM KOLEJİ (25-22) (18-25) (20-25) (25-18) (15-6)
110 24.02.2019 16:00 Aydın (Atatürk) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KEPEZ BLD. (25-11) (25-20) (25-16)