2LIG - B - 2
Logo Takım Adı OPGM
KALE 1957 SPOR 19 57,100 19 0
EDREMİT BLD. ALTINOLUK 19 50,100 17 2
AYVALIKGÜCÜ BLD. 19 45,880 15 4
NOVA GENÇLİK 19 33,400 11 8
AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 19 25,300 8 11
YEŞİL BAYRAMİÇ 19 23,200 8 11
GÖLCÜK İHSANİYE 19 20,300 7 12
BİGA ÇİÇEKLİDEDE 19 13,200 4 15
ÇİFTLİKKÖY BLD. 19 11,600 4 15
İZMİT DSİ 19 7,500 2 17
KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 10 16,100 5 5
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 07.10.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (23-25) (18-25) (23-25)
2 07.10.2018 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 YEŞİL BAYRAMİÇ (18-25) (19-25) (22-25)
3 07.10.2018 14:00 Balıkesir (Burhaniye) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-22) (25-16) (25-19)
4 07.10.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3 1 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-23) (23-25) (25-18) (25-21)
5 07.10.2018 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 0 NOVA GENÇLİK (25-14) (25-16) (25-19)
6 10.10.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 GÖLCÜK İHSANİYE (25-11) (25-7) (25-15)
7 10.10.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 0 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (19-25) (22-25) (19-25)
8 10.10.2018 17:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM (25-13) (24-26) (25-17) (25-15)
9 10.10.2018 17:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 2 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (25-13) (20-25) (23-25) (25-18) (16-14)
10 10.10.2018 17:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 2 İZMİT DSİ (25-13) (25-11) (15-25) (19-25) (15-13)
11 13.10.2018 15:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0 3 YEŞİL BAYRAMİÇ (21-25) (20-25) (16-25)
12 14.10.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 0 3 KALE 1957 SPOR (8-25) (11-25) (11-25)
13 14.10.2018 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (12-25) (7-25) (16-25)
14 14.10.2018 14:00 Balıkesir (Burhaniye) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 2 3 NOVA GENÇLİK (25-14) (19-25) (25-19) (7-25) (12-15)
15 14.10.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3 2 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-15) (25-22) (19-25) (22-25) (15-7)
16 21.10.2018 14:00 Balıkesir (Edremit İlçe Salonu) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (25-22) (25-11) (25-18)
17 21.10.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM (25-9) (25-18) (25-11)
18 21.10.2018 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 2 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (23-25) (25-18) (19-25) (25-22) (15-10)
19 21.10.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 3 0 İZMİT DSİ (25-16) (25-23) (25-13)
20 21.10.2018 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 0 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (20-25) (16-25) (23-25)
21 27.10.2018 14:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (14-25) (12-25) (15-25)
22 28.10.2018 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-18) (26-24) (25-20)
23 28.10.2018 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 KALE 1957 SPOR (6-25) (17-25) (7-25)
24 28.10.2018 14:00 Balıkesir (Burhaniye) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3 0 GÖLCÜK İHSANİYE (25-23) (25-19) (25-21)
25 28.10.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0 3 NOVA GENÇLİK (18-25) (19-25) (16-25)
26 04.11.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 1 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM (25-21) (25-27) (25-22) (25-19)
27 04.11.2018 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-21) (25-18) (25-10)
28 04.11.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (25-19) (25-6) (25-18)
29 04.11.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 3 1 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (17-25) (25-13) (25-18) (28-26)
30 04.11.2018 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 1 İZMİT DSİ (21-25) (25-19) (25-17) (25-21)
31 10.11.2018 15:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0 3 KALE 1957 SPOR (12-25) (11-25) (8-25)
32 11.11.2018 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 1 3 NOVA GENÇLİK (23-25) (25-19) (23-25) (21-25)
33 11.11.2018 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (18-25) (20-25) (10-25)
34 11.11.2018 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (17-25) (21-25) (18-25)
35 11.11.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3 1 GÖLCÜK İHSANİYE (32-30) (24-26) (25-22) (25-17)
36 18.11.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (25-20) (25-17) (25-15)
37 18.11.2018 13:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 0 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-12) (25-11) (25-21)
38 18.11.2018 14:00 Balıkesir (Burhaniye) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3 0 İZMİT DSİ (25-6) (25-18) (25-19)
39 18.11.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-17) (25-7) (25-14)
40 18.11.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-20) (25-22) (25-17)
41 21.11.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0 3 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM (22-25) (23-25) (19-25)
42 21.11.2018 17:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 2 NOVA GENÇLİK (25-12) (22-25) (18-25) (25-20) (15-8)
43 21.11.2018 17:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 1 GÖLCÜK İHSANİYE (19-25) (25-20) (25-14) (25-17)
44 21.11.2018 17:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 1 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (26-24) (8-25) (13-25) (22-25)
45 21.11.2018 17:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 KALE 1957 SPOR (12-25) (12-25) (10-25)
46 25.11.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 1 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-17) (20-25) (25-16) (25-17)
47 25.11.2018 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (21-25) (14-25) (15-25)
48 25.11.2018 14:00 Balıkesir (Burhaniye) KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM 3 0 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-22) (25-17) (26-24)
49 25.11.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (25-15) (25-18) (25-14)
50 25.11.2018 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 2 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-22) (24-26) (22-25) (25-13) (15-8)
51 01.12.2018 13:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3 1 İZMİT DSİ (25-23) (25-21) (26-28) (25-13)
52 01.12.2018 14:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 0 KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİM (25-0) (25-0) (25-0)
53 02.12.2018 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 GÖLCÜK İHSANİYE (25-19) (25-9) (25-18)
54 02.12.2018 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 1 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (23-25) (25-19) (12-25) (18-25)
55 02.12.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 0 3 KALE 1957 SPOR (15-25) (9-25) (14-25)
56 15.12.2018 13:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3 2 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (25-21) (19-25) (19-25) (25-16) (17-15)
57 16.12.2018 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 1 İZMİT DSİ (25-23) (25-21) (23-25) (25-16)
58 16.12.2018 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 AYVALIKGÜCÜ BLD. (25-22) (25-18) (25-15)
59 16.12.2018 17:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 3 1 GÖLCÜK İHSANİYE (24-26) (25-18) (25-23) (25-20)
60 23.12.2018 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 NOVA GENÇLİK (25-17) (25-16) (25-12)
61 23.12.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3 0 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-14) (25-13) (25-21)
62 23.12.2018 16:00 Kocaeli (Kartepe Hergeleci İbrahim) İZMİT DSİ 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-14) (25-16) (25-15)
63 23.12.2018 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 0 3 KALE 1957 SPOR (13-25) (14-25) (10-25)
64 29.12.2018 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 3 2 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-20) (25-23) (27-29) (20-25) (15-5)
65 29.12.2018 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 İZMİT DSİ (25-12) (25-10) (25-19)
66 29.12.2018 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 AYVALIKGÜCÜ BLD. (25-13) (25-17) (25-11)
67 30.12.2018 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (15-25) (18-25) (22-25)
68 05.01.2019 15:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0 3 ÇİFTLİKKÖY BLD. (23-25) (21-25) (15-25)
69 06.01.2019 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 GÖLCÜK İHSANİYE (25-14) (25-16) (25-11)
70 06.01.2019 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 NOVA GENÇLİK (12-25) (12-25) (9-25)
71 06.01.2019 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (18-25) (20-25) (15-25)
72 13.01.2019 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 0 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-12) (25-11) (25-13)
73 13.01.2019 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 İZMİT DSİ (25-12) (25-13) (25-8)
74 13.01.2019 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 2 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-21) (21-25) (25-20) (14-25) (15-11)
75 13.01.2019 19:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 0 3 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (12-25) (28-30) (21-25)
76 19.01.2019 15:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 0 3 NOVA GENÇLİK (20-25) (23-25) (16-25)
77 20.01.2019 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (12-25) (12-25) (11-25)
78 20.01.2019 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 3 2 GÖLCÜK İHSANİYE (25-19) (25-22) (23-25) (21-25) (15-12)
79 20.01.2019 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0 3 KALE 1957 SPOR (12-25) (9-25) (8-25)
80 27.01.2019 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 İZMİT DSİ (25-14) (25-17) (25-19)
81 27.01.2019 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 3 1 ÇİFTLİKKÖY BLD. (21-25) (25-14) (25-10) (25-17)
82 27.01.2019 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-12) (25-16) (25-15)
83 27.01.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 3 0 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-14) (25-18) (25-17)
84 27.01.2019 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 2 AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (28-26) (25-9) (27-29) (19-25) (17-15)
85 02.02.2019 14:00 Bursa (Cengiz Göllü) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 0 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (13-25) (21-25) (17-25)
86 02.02.2019 15:00 Çanakkale (Biga) BİGA ÇİÇEKLİDEDE 3 1 GÖLCÜK İHSANİYE (25-23) (21-25) (25-19) (25-18)
87 03.02.2019 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 0 3 KALE 1957 SPOR (18-25) (7-25) (17-25)
88 03.02.2019 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 NOVA GENÇLİK (22-25) (17-25) (23-25)
89 10.02.2019 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (25-14) (25-12) (25-16)
90 10.02.2019 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-10) (25-10) (25-11)
91 10.02.2019 14:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 3 1 YEŞİL BAYRAMİÇ (25-13) (25-18) (19-25) (25-18)
92 11.02.2019 16:00 Bursa (Cengiz Göllü) NOVA GENÇLİK 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (19-25) (20-25) (20-25)
93 16.02.2019 15:00 Bursa (Çekirge) AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ 3 2 İZMİT DSİ (20-25) (25-15) (22-25) (25-23) (15-13)
94 17.02.2019 13:00 Çanakkale (Bayramiç) YEŞİL BAYRAMİÇ 0 3 AYVALIKGÜCÜ BLD. (19-25) (17-25) (17-25)
95 17.02.2019 14:00 Balıkesir (Güre-Atatürk) EDREMİT BLD. ALTINOLUK 0 3 KALE 1957 SPOR (18-25) (8-25) (16-25)
96 17.02.2019 14:00 Yalova (90.Yıl) ÇİFTLİKKÖY BLD. 0 3 GÖLCÜK İHSANİYE (24-26) (24-26) (21-25)
97 24.02.2019 12:30 Balıkesir (Ayvalık) AYVALIKGÜCÜ BLD. 3 0 ÇİFTLİKKÖY BLD. (25-15) (25-19) (25-11)
98 24.02.2019 13:00 Kocaeli (Hasangemici) İZMİT DSİ 0 3 BİGA ÇİÇEKLİDEDE (22-25) (20-25) (12-25)
99 24.02.2019 14:00 Çanakkale (Çan) KALE 1957 SPOR 3 0 NOVA GENÇLİK (25-16) (25-19) (25-9)
100 24.02.2019 17:00 Kocaeli (Gölcük 17 Ağustos) GÖLCÜK İHSANİYE 0 3 EDREMİT BLD. ALTINOLUK (19-25) (14-25) (11-25)