1LIG - E - B
Logo Takım Adı OPGM
PALANDÖKEN BLD. 26 66,400 23 3
SORGUN BLD. 26 56,400 18 8
AKKUŞ BLD. 26 56,300 20 6
SOLHAN SPOR 26 53,000 18 8
ZİRAAT BANKASI 26 46,000 14 12
HALİLİYE BLD. 26 45,100 15 11
TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 26 41,200 14 12
FINDIKLI SPOR 26 40,300 12 14
HATAY B.ŞEHİR BLD. 26 39,760 14 12
NİKSAR BLD. 26 37,200 12 14
SUNGURLU BLD. 26 31,300 10 16
BULANCAK BLD. BETON SPOR 26 22,760 7 19
MALATYA B.ŞEHİR BLD. 26 14,760 5 21
PAYAS BLD. 2011 26 0,680 0 26
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2 3 PALANDÖKEN BLD. (24-26) (25-14) (25-19) (20-25) (8-15)
2 06.10.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 1 3 BULANCAK BLD. BETON SPOR (18-25) (18-25) (25-16) (24-26)
3 06.10.2018 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 0 3 SOLHAN SPOR (25-27) (20-25) (11-25)
4 06.10.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-19) (25-19) (22-25) (25-18)
5 06.10.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 HALİLİYE BLD. (0-25) (0-25) (0-25)
6 06.10.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 2 SORGUN BLD. (23-25) (25-17) (22-25) (25-21) (15-13)
7 06.10.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 0 SUNGURLU BLD. (25-22) (25-21) (25-20)
8 13.10.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-16) (28-26) (25-22)
9 13.10.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 1 3 ZİRAAT BANKASI (25-23) (22-25) (20-25) (23-25)
10 13.10.2018 13:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 3 0 NİKSAR BLD. (25-23) (25-22) (25-22)
11 13.10.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-14) (25-14) (25-17)
12 13.10.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 AKKUŞ BLD. (25-11) (25-15) (28-26)
13 13.10.2018 14:00 Malatya (Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-19) (25-18) (25-23)
14 13.10.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 1 FINDIKLI SPOR (23-25) (28-26) (25-18) (25-22)
15 16.10.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 SUNGURLU BLD. (25-18) (25-23) (25-17)
16 16.10.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-16) (20-25) (25-18) (25-18)
17 16.10.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 HALİLİYE BLD. (25-21) (25-17) (25-27) (26-24)
18 16.10.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 BULANCAK BLD. BETON SPOR (12-25) (16-25) (12-25)
19 16.10.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 NİKSAR BLD. (25-9) (25-20) (25-21)
20 16.10.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 0 SOLHAN SPOR (25-22) (27-25) (25-18)
21 16.10.2018 17:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 1 3 SORGUN BLD. (25-22) (18-25) (22-25) (19-25)
22 20.10.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 0 3 PALANDÖKEN BLD. (21-25) (20-25) (23-25)
23 20.10.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 3 0 FINDIKLI SPOR (25-23) (25-18) (25-16)
24 20.10.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 2 3 ZİRAAT BANKASI (30-32) (16-25) (25-18) (25-23) (13-15)
25 20.10.2018 13:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-15) (25-20) (25-16)
26 20.10.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (24-26) (25-19) (25-16) (25-17)
27 20.10.2018 14:00 Malatya (Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2 3 AKKUŞ BLD. (21-25) (25-22) (25-21) (24-26) (11-15)
28 20.10.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 2 3 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (27-25) (25-23) (23-25) (22-25) (9-15)
29 27.10.2018 12:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 2 3 SORGUN BLD. (25-20) (25-14) (20-25) (20-25) (10-15)
30 27.10.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 1 SOLHAN SPOR (13-25) (25-23) (25-21) (25-19)
31 27.10.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 HALİLİYE BLD. (25-14) (25-20) (25-14)
32 27.10.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 1 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-21) (25-20) (25-27) (25-17)
33 27.10.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 NİKSAR BLD. (13-25) (15-25) (21-25)
34 27.10.2018 14:00 Malatya (Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 SUNGURLU BLD. (25-19) (23-25) (25-23) (21-25) (15-7)
35 27.10.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 2 ZİRAAT BANKASI (24-26) (25-17) (25-21) (25-27) (15-10)
36 03.11.2018 13:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-19) (25-7) (25-16)
37 03.11.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 1 3 AKKUŞ BLD. (25-20) (20-25) (17-25) (21-25)
38 03.11.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 3 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (12-25) (24-26) (26-28)
39 03.11.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 FINDIKLI SPOR (25-22) (25-20) (25-14)
40 03.11.2018 13:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 0 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (14-25) (17-25) (18-25)
41 03.11.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 PALANDÖKEN BLD. (25-21) (25-22) (25-17)
42 03.11.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-19) (25-17)
43 10.11.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 0 3 HALİLİYE BLD. (16-25) (22-25) (22-25)
44 10.11.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1 3 SORGUN BLD. (22-25) (22-25) (25-17) (17-25)
45 10.11.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 BULANCAK BLD. BETON SPOR (37-35) (29-27) (25-13)
46 10.11.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 0 NİKSAR BLD. (25-21) (25-23) (25-23)
47 10.11.2018 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SOLHAN SPOR (20-25) (25-23) (19-25) (14-25)
48 10.11.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-14) (25-20) (25-16)
49 10.11.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-22) (21-25) (25-13) (25-20)
50 17.11.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 3 1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-18) (15-25) (25-21)
51 17.11.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 1 3 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-15) (21-25) (21-25) (25-27)
52 17.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 2 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (24-26) (25-18) (19-25) (25-19) (12-15)
53 17.11.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 SUNGURLU BLD. (25-14) (25-23) (25-23)
54 17.11.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 FINDIKLI SPOR (11-25) (10-25) (20-25)
55 17.11.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) HALİLİYE BLD. 1 3 AKKUŞ BLD. (22-25) (21-25) (25-18) (21-25)
56 17.11.2018 15:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 0 3 PALANDÖKEN BLD. (24-26) (19-25) (18-25)
57 24.11.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 2 3 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-18) (25-18) (21-25) (20-25) (12-15)
58 24.11.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 ZİRAAT BANKASI (25-19) (25-20) (25-16)
59 24.11.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 NİKSAR BLD. (25-19) (25-18) (25-17)
60 24.11.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-9) (25-15) (25-13)
61 24.11.2018 14:00 Malatya (Battal Gazi) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1 3 SORGUN BLD. (24-26) (25-15) (20-25) (16-25)
62 24.11.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 2 FINDIKLI SPOR (23-25) (25-23) (25-16) (17-25) (15-13)
63 24.11.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 SOLHAN SPOR (25-22) (25-22) (25-20)
64 01.12.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 1 3 HALİLİYE BLD. (17-25) (26-24) (15-25) (24-26)
65 01.12.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-21) (21-25) (25-18)
66 01.12.2018 13:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 3 0 SUNGURLU BLD. (25-18) (25-19) (25-14)
67 01.12.2018 14:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 0 3 PALANDÖKEN BLD. (18-25) (22-25) (20-25)
68 01.12.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 1 AKKUŞ BLD. (25-13) (25-19) (23-25) (25-23)
69 01.12.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (9-25) (19-25) (16-25)
70 01.12.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 2 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-14) (15-25) (21-25) (25-12) (13-15)
71 08.12.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 1 NİKSAR BLD. (20-25) (26-24) (25-21) (25-23)
72 08.12.2018 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 FINDIKLI SPOR (25-18) (25-20) (25-18)
73 08.12.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 1 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-19) (22-25) (27-25) (25-15)
74 08.12.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-15) (25-20) (25-12)
75 08.12.2018 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 ZİRAAT BANKASI (19-25) (8-25) (19-25)
76 08.12.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 2 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (22-25) (25-23) (25-22) (22-25) (16-18)
77 08.12.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 1 3 SORGUN BLD. (25-22) (20-25) (23-25) (20-25)
78 15.12.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 1 3 AKKUŞ BLD. (26-24) (17-25) (22-25) (24-26)
79 15.12.2018 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 1 HALİLİYE BLD. (25-21) (25-20) (20-25) (27-25)
80 15.12.2018 14:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 2 3 SUNGURLU BLD. (18-25) (21-25) (25-17) (25-22) (6-15)
81 15.12.2018 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (21-25) (22-25) (23-25)
82 15.12.2018 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (14-25) (15-25) (14-25)
83 15.12.2018 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 1 3 PALANDÖKEN BLD. (24-26) (21-25) (25-23) (23-25)
84 15.12.2018 15:00 Yozgat (Rıza Kayaalp) SORGUN BLD. 3 1 SOLHAN SPOR (25-20) (20-25) (25-23) (25-21)
85 22.12.2018 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-20) (25-22) (25-10)
86 22.12.2018 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 3 SORGUN BLD. (18-25) (23-25) (25-27)
87 22.12.2018 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 NİKSAR BLD. (25-22) (25-22) (25-20)
88 22.12.2018 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-19) (26-24)
89 22.12.2018 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 FINDIKLI SPOR (17-25) (22-25) (23-25)
90 22.12.2018 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-12) (25-18) (31-29)
91 22.12.2018 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-20) (25-18) (23-25) (25-23)
92 05.01.2019 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 2 FINDIKLI SPOR (22-25) (25-20) (10-25) (29-27) (17-15)
93 05.01.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 2 3 AKKUŞ BLD. (22-25) (25-21) (25-21) (18-25) (22-24)
94 05.01.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-19) (25-20) (25-13)
95 05.01.2019 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 2 HATAY B.ŞEHİR BLD. (28-26) (26-24) (17-25) (16-25) (16-14)
96 05.01.2019 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-10) (25-11) (25-13)
97 09.01.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (26-24) (25-12) (27-25)
98 09.01.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 0 SUNGURLU BLD. (25-23) (25-19) (25-16)
99 09.01.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 SOLHAN SPOR (14-25) (13-25) (19-25)
100 09.01.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 0 3 PALANDÖKEN BLD. (22-25) (22-25) (18-25)
101 09.01.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 1 HALİLİYE BLD. (25-18) (25-20) (22-25) (27-25)
102 09.01.2019 17:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 1 3 SORGUN BLD. (19-25) (25-19) (19-25) (16-25)
103 13.01.2019 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-21) (25-23) (18-25) (25-18)
104 13.01.2019 13:00 Giresun (19 Eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-22) (25-16) (25-15)
105 13.01.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 0 3 AKKUŞ BLD. (22-25) (20-25) (23-25)
106 13.01.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 1 3 ZİRAAT BANKASI (22-25) (30-28) (21-25) (16-25)
107 13.01.2019 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 FINDIKLI SPOR (25-18) (25-20) (25-19)
108 13.01.2019 14:00 Malatya (İnönü Üniv. Sağlık-Kültür Sl.) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 PALANDÖKEN BLD. (17-25) (13-25) (11-25)
109 13.01.2019 14:00 Şanlıurfa (Yenice) HALİLİYE BLD. 3 2 HATAY B.ŞEHİR BLD. (26-28) (28-26) (23-25) (25-22) (15-12)
110 20.01.2019 13:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 NİKSAR BLD. (25-20) (25-23) (25-21)
111 20.01.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1 3 HALİLİYE BLD. (25-13) (28-30) (26-28) (18-25)
112 20.01.2019 14:00 Artvin (Arhavi) FINDIKLI SPOR 3 1 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-18) (25-19) (29-31) (25-22)
113 20.01.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 SUNGURLU BLD. (25-13) (25-13) (25-16)
114 20.01.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 SOLHAN SPOR (18-25) (19-25) (21-25)
115 20.01.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 SORGUN BLD. (7-25) (15-25) (20-25)
116 20.01.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-17) (25-21)
117 23.01.2019 17:00 Ankara (Beştepe) ZİRAAT BANKASI 3 1 BULANCAK BLD. BETON SPOR (15-25) (25-13) (25-19) (25-15)
118 27.01.2019 13:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 AKKUŞ BLD. (25-19) (25-19) (25-14)
119 27.01.2019 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-16) (25-17)
120 27.01.2019 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 2 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (13-25) (22-25) (25-22) (25-21) (15-17)
121 27.01.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-19) (25-16) (25-15)
122 27.01.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 1 3 FINDIKLI SPOR (25-21) (24-26) (21-25) (24-26)
123 27.01.2019 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-20) (25-22) (25-14)
124 27.01.2019 16:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 1 PALANDÖKEN BLD. (26-28) (25-22) (25-19) (25-22)
125 30.01.2019 16:00 Giresun (19 Eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 2 3 NİKSAR BLD. (25-27) (21-25) (25-14) (25-19) (11-15)
126 03.02.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-21) (25-13) (25-13)
127 03.02.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 1 SOLHAN SPOR (25-23) (25-22) (23-25) (25-15)
128 03.02.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 SORGUN BLD. (21-25) (24-26) (16-25)
129 03.02.2019 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1 3 HALİLİYE BLD. (17-25) (25-20) (20-25) (21-25)
130 03.02.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 1 SUNGURLU BLD. (27-25) (23-25) (25-20) (25-13)
131 03.02.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 0 NİKSAR BLD. (25-23) (25-21) (25-22)
132 03.02.2019 16:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 ZİRAAT BANKASI (15-25) (12-25) (15-25)
133 06.02.2019 17:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 2 ZİRAAT BANKASI (25-16) (25-23) (24-26) (15-25) (16-14)
134 10.02.2019 13:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 FINDIKLI SPOR (25-19) (25-20) (27-25)
135 10.02.2019 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 3 PALANDÖKEN BLD. (18-25) (20-25) (12-25)
136 10.02.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 HATAY B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-22) (25-17)
137 10.02.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-15) (25-21) (23-25) (25-20)
138 10.02.2019 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-16) (25-23) (25-18)
139 10.02.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 AKKUŞ BLD. (15-25) (16-25) (14-25)
140 10.02.2019 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 SUNGURLU BLD. (25-21) (25-17) (25-22)
141 17.02.2019 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 3 1 SOLHAN SPOR (25-14) (25-15) (16-25) (25-19)
142 17.02.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 2 NİKSAR BLD. (25-18) (21-25) (26-24) (23-25) (15-12)
143 17.02.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 2 SORGUN BLD. (23-25) (25-22) (25-22) (16-25) (15-9)
144 17.02.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 2 ZİRAAT BANKASI (22-25) (19-25) (25-23) (25-17) (15-9)
145 17.02.2019 14:00 Malatya (Merkez) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 BULANCAK BLD. BETON SPOR (22-25) (20-25) (22-25)
146 17.02.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 0 3 HALİLİYE BLD. (28-30) (23-25) (28-30)
147 17.02.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-11) (25-23) (25-21)
148 24.02.2019 13:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (25-23) (25-19) (25-23)
149 24.02.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 PALANDÖKEN BLD. (26-24) (26-24) (36-34)
150 24.02.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-14) (25-20)
151 24.02.2019 14:00 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 0 HALİLİYE BLD. (28-26) (25-21) (25-19)
152 24.02.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 HATAY B.ŞEHİR BLD. (11-25) (14-25) (19-25)
153 24.02.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 1 3 AKKUŞ BLD. (19-25) (25-21) (15-25) (20-25)
154 24.02.2019 15:00 Giresun (19 Eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 1 3 SUNGURLU BLD. (25-18) (14-25) (26-28) (20-25)
155 03.03.2019 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 3 0 FINDIKLI SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
156 03.03.2019 13:00 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 0 3 SORGUN BLD. (17-25) (13-25) (20-25)
157 03.03.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-19) (25-9) (25-12)
158 03.03.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 2 ZİRAAT BANKASI (25-17) (19-25) (19-25) (25-14) (15-10)
159 03.03.2019 14:00 Malatya (Battal Gazi) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 NİKSAR BLD. (19-25) (17-25) (14-25)
160 03.03.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 SOLHAN SPOR (25-22) (25-19) (26-24)
161 03.03.2019 14:00 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 3 0 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-19) (25-12) (25-20)
162 10.03.2019 13:00 Giresun (19eylül) BULANCAK BLD. BETON SPOR 0 3 SOLHAN SPOR (19-25) (16-25) (15-25)
163 10.03.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 SUNGURLU BLD. (25-14) (25-21) (25-22)
164 10.03.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 0 HALİLİYE BLD. (25-20) (25-9) (25-23)
165 10.03.2019 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (29-27) (25-21) (25-14)
166 10.03.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 AKKUŞ BLD. (30-32) (22-25) (19-25)
167 10.03.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 1 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK (16-25) (25-18) (25-23) (25-23)
168 17.03.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 3 1 HATAY B.ŞEHİR BLD. (22-25) (25-17) (25-18) (25-20)
169 17.03.2019 14:00 Erzurum (R.T.Erdoğan) PALANDÖKEN BLD. 3 0 FINDIKLI SPOR (25-17) (25-13) (25-18)
170 17.03.2019 14:00 Malatya (Battal Gazi) MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 0 PAYAS BLD. 2011 (25-15) (25-23) (25-14)
171 17.03.2019 14:00 Ordu (Akkuş) AKKUŞ BLD. 3 0 BULANCAK BLD. BETON SPOR (26-24) (25-17) (25-15)
172 17.03.2019 16:30 Bingöl (Solhan) SOLHAN SPOR 3 1 SORGUN BLD. (25-21) (23-25) (25-23) (25-23)
173 17.03.2019 16:30 Çorum (Sungurlu - Mahmut Atalay) SUNGURLU BLD. 2 3 ZİRAAT BANKASI (14-25) (27-25) (25-17) (23-25) (10-15)
174 17.03.2019 16:30 Şanlıurfa (11 Nisan) HALİLİYE BLD. 0 3 NİKSAR BLD. (20-25) (20-25) (22-25)
175 23.03.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 0 3 PALANDÖKEN BLD. (11-25) (15-25) (20-25)
176 23.03.2019 14:00 Rize (Fındıklı) FINDIKLI SPOR 3 1 MALATYA B.ŞEHİR BLD. (25-11) (26-28) (25-18) (25-17)
177 24.03.2019 13:00 Gümüşhane (Torul) TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 1 3 AKKUŞ BLD. (23-25) (23-25) (25-16) (20-25)
178 24.03.2019 13:00 Tokat (Niksar) NİKSAR BLD. 3 0 SOLHAN SPOR (26-24) (25-20) (27-25)
179 24.03.2019 13:00 Yozgat (Sorgun) SORGUN BLD. 3 0 BULANCAK BLD. BETON SPOR (25-13) (25-15) (25-12)
180 24.03.2019 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 1 HALİLİYE BLD. (26-24) (22-25) (25-23) (25-23)
181 24.03.2019 14:00 Hatay (Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. 0 3 PALANDÖKEN BLD. (23-25) (21-25) (13-25)
182 24.03.2019 14:00 Hatay (Payas) PAYAS BLD. 2011 1 3 SUNGURLU BLD. (25-20) (17-25) (15-25) (15-25)