1LIG - E - A
Logo Takım Adı OPGM
BURSA B.ŞEHİR BLD. 26 73,100 25 1
BEŞİKTAŞ 26 70,240 23 3
MİLAS BLD. 26 59,300 20 6
ALANYA BLD. 26 55,200 19 7
TFL ALTEKMA 26 51,660 17 9
DÜZCE BLD. 26 46,000 14 12
BİGADİÇ BLD. 26 42,260 14 12
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 26 35,000 12 14
İSTANBUL BBSK 26 34,000 11 15
TOFAŞ SPOR 26 29,840 9 17
BORNOVA ANADOLU LİSESİ 26 29,000 11 15
SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 26 15,100 4 22
EĞİRDİR ELMA 26 12,300 3 23
KONYA B.ŞEHİR BLD. 26 0,400 0 26
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 13:00 Eskişehir (Teknik Üniv. - 2 Eylül Kampüsü) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-11) (25-10) (25-11)
2 06.10.2018 13:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 0 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-18) (25-22) (25-19)
3 06.10.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 2 3 TOFAŞ SPOR (20-25) (25-22) (16-25) (25-18) (7-15)
4 06.10.2018 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-18) (25-13) (25-20)
5 06.10.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2 3 İSTANBUL BBSK (25-23) (21-25) (25-19) (20-25) (11-15)
6 06.10.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 2 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (20-25) (28-26) (25-14) (15-25) (16-18)
7 06.10.2018 15:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 3 1 DÜZCE BLD. (25-17) (23-25) (25-18) (25-17)
8 13.10.2018 13:00 Konya (Kongre-Yansalon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 1 3 ALANYA BLD. (17-25) (25-23) (18-25) (11-25)
9 13.10.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 0 3 TFL ALTEKMA (23-25) (14-25) (17-25)
10 13.10.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-20) (25-15) (25-22)
11 13.10.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 2 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (21-25) (25-22) (25-22) (25-27) (7-15)
12 13.10.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 2 BEŞİKTAŞ (23-25) (25-20) (25-20) (22-25) (15-10)
13 13.10.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-16) (25-18) (25-20)
14 13.10.2018 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 2 3 MİLAS BLD. (18-25) (25-20) (20-25) (25-21) (11-15)
15 16.10.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 2 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-18) (25-18) (18-25) (23-25) (15-6)
16 16.10.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 1 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (21-25) (22-25) (25-21) (12-25)
17 16.10.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-12) (25-17) (25-20)
18 16.10.2018 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 TOFAŞ SPOR (25-20) (25-22) (25-21)
19 16.10.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 1 3 DÜZCE BLD. (16-25) (16-25) (25-21) (22-25)
20 16.10.2018 15:00 Antalya (Alanya-Atatürk) ALANYA BLD. 1 3 İSTANBUL BBSK (25-22) (18-25) (25-27) (12-25)
21 16.10.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-16) (25-16) (25-22)
22 20.10.2018 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 MİLAS BLD. (13-25) (12-25) (19-25)
23 20.10.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (14-25) (25-22) (21-25) (20-25)
24 20.10.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-21) (25-21) (28-30) (17-25) (15-10)
25 20.10.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 TFL ALTEKMA (25-18) (25-19) (25-21)
26 20.10.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2 3 ALANYA BLD. (18-25) (25-19) (17-25) (26-24) (16-18)
27 20.10.2018 17:00 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 BİGADİÇ BLD. (22-25) (22-25) (17-25)
28 20.10.2018 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 EĞİRDİR ELMA (23-25) (26-24) (25-18) (25-22)
29 27.10.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 1 DÜZCE BLD. (25-17) (25-19) (20-25) (25-14)
30 27.10.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 1 3 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (24-26) (25-19) (19-25) (24-26)
31 27.10.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 İSTANBUL BBSK (25-15) (25-9) (25-21)
32 27.10.2018 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-16) (25-19) (25-18)
33 27.10.2018 17:30 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-10) (25-17) (25-17)
34 28.10.2018 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-16) (22-25) (25-20) (25-14)
35 28.10.2018 18:00 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-21) (25-18) (25-19)
36 03.11.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 ALANYA BLD. (24-26) (25-20) (25-20) (25-15)
37 03.11.2018 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 BİGADİÇ BLD. (19-25) (10-25) (11-25)
38 03.11.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 2 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (15-25) (21-25) (25-11) (25-22) (11-15)
39 03.11.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0 3 EĞİRDİR ELMA (22-25) (19-25) (23-25)
40 03.11.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 TFL ALTEKMA (22-25) (17-25) (14-25)
41 03.11.2018 14:30 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1 3 MİLAS BLD. (26-24) (23-25) (11-25) (19-25)
42 03.11.2018 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 0 3 BEŞİKTAŞ (25-27) (23-25) (23-25)
43 10.11.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 2 İSTANBUL BBSK (20-25) (25-23) (25-23) (19-25) (15-13)
44 10.11.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (21-25) (17-25) (14-25)
45 10.11.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-17) (28-26) (25-12)
46 10.11.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-13) (25-8) (25-19)
47 10.11.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 0 3 ALANYA BLD. (18-25) (31-33) (21-25)
48 10.11.2018 17:30 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-20) (25-22) (25-16)
49 10.11.2018 19:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 DÜZCE BLD. (20-25) (14-25) (15-25)
50 17.11.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 3 MİLAS BLD. (25-23) (30-32) (19-25) (19-25)
51 17.11.2018 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 TOFAŞ SPOR (21-25) (11-25) (15-25)
52 17.11.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 2 TFL ALTEKMA (21-25) (25-23) (32-30) (18-25) (15-12)
53 17.11.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1 3 BEŞİKTAŞ (25-16) (14-25) (23-25) (16-25)
54 17.11.2018 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-23) (30-28) (25-21)
55 17.11.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 BİGADİÇ BLD. (16-25) (27-25) (28-26) (17-25) (15-8)
56 17.11.2018 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 1 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (15-25) (25-18) (18-25) (19-25)
57 24.11.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (29-27) (25-19) (25-23)
58 24.11.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-7) (25-11)
59 24.11.2018 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-21) (25-16) (25-13)
60 24.11.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 ALANYA BLD. (25-22) (25-18) (25-21)
61 24.11.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 1 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (30-28) (25-14) (21-25) (25-12)
62 24.11.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 1 EĞİRDİR ELMA (21-25) (25-20) (25-6) (25-19)
63 24.11.2018 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 1 İSTANBUL BBSK (26-24) (23-25) (25-18) (25-16)
64 01.12.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 BİGADİÇ BLD. (23-25) (30-28) (27-25) (25-18)
65 01.12.2018 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 TFL ALTEKMA (20-25) (16-25) (19-25)
66 01.12.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 MİLAS BLD. (10-25) (21-25) (21-25)
67 01.12.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (17-25) (24-26) (19-25)
68 01.12.2018 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (16-25) (18-25) (26-24) (19-25)
69 01.12.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 TOFAŞ SPOR (17-25) (25-16) (25-16) (19-25) (17-15)
70 01.12.2018 16:30 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 2 DÜZCE BLD. (25-17) (26-24) (23-25) (18-25) (15-11)
71 08.12.2018 13:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-19) (25-18) (25-22)
72 08.12.2018 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (15-25) (11-25) (9-25)
73 08.12.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 2 3 ALANYA BLD. (25-21) (10-25) (25-23) (21-25) (15-17)
74 08.12.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-20) (25-20) (25-11)
75 08.12.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-21) (21-25) (25-18) (25-17)
76 08.12.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 2 MİLAS BLD. (21-25) (27-25) (25-13) (23-25) (15-12)
77 08.12.2018 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 2 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (21-25) (25-22) (25-17) (24-26) (22-20)
78 15.12.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 2 TOFAŞ SPOR (25-23) (23-25) (13-25) (28-26) (15-11)
79 15.12.2018 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 1 3 BİGADİÇ BLD. (25-21) (23-25) (16-25) (22-25)
80 15.12.2018 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0 3 DÜZCE BLD. (23-25) (21-25) (22-25)
81 15.12.2018 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 1 BEŞİKTAŞ (25-20) (26-24) (23-25) (25-22)
82 15.12.2018 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 1 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (20-25) (27-25) (24-26) (19-25)
83 15.12.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-11) (25-17)
84 15.12.2018 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 1 3 TFL ALTEKMA (22-25) (25-27) (25-22) (22-25)
85 22.12.2018 12:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (17-25) (19-25) (17-25)
86 22.12.2018 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 1 3 MİLAS BLD. (24-26) (18-25) (25-16) (21-25)
87 22.12.2018 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (15-25) (25-21) (25-15) (25-21)
88 22.12.2018 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-11) (25-16) (25-17)
89 22.12.2018 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 1 3 BEŞİKTAŞ (23-25) (25-16) (22-25) (20-25)
90 22.12.2018 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (19-25) (25-19) (25-23) (25-17)
91 22.12.2018 19:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 ALANYA BLD. (18-25) (22-25) (13-25)
92 05.01.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (12-25) (20-25) (12-25)
93 05.01.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (23-25) (25-22) (25-27) (18-25)
94 05.01.2019 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 1 3 ALANYA BLD. (19-25) (25-14) (21-25) (26-28)
95 05.01.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 1 MİLAS BLD. (25-21) (25-18) (22-25) (25-21)
96 05.01.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0 3 TFL ALTEKMA (20-25) (20-25) (23-25)
97 05.01.2019 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-18) (29-27) (25-18)
98 05.01.2019 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (22-25) (25-20) (25-23) (25-21)
99 09.01.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 İSTANBUL BBSK (25-22) (25-20) (25-22)
100 09.01.2019 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 1 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (19-25) (28-26) (23-25) (23-25)
101 09.01.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2 3 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (17-25) (24-26) (25-16) (25-15) (14-16)
102 09.01.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-11) (25-21) (25-17)
103 09.01.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-10) (25-13) (25-12)
104 09.01.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 0 3 BİGADİÇ BLD. (21-25) (18-25) (20-25)
105 13.01.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 EĞİRDİR ELMA (20-25) (20-25) (12-25)
106 13.01.2019 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 2 3 MİLAS BLD. (25-19) (22-25) (22-25) (26-24) (6-15)
107 13.01.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2 3 TFL ALTEKMA (14-25) (22-25) (25-19) (25-23) (11-15)
108 13.01.2019 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-12) (25-21) (25-22)
109 13.01.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-27) (25-16) (20-25) (25-21) (15-11)
110 13.01.2019 17:00 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 BEŞİKTAŞ (18-25) (25-27) (17-25)
111 13.01.2019 18:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 2 ALANYA BLD. (22-25) (17-25) (25-23) (25-18) (15-8)
112 20.01.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (26-24) (25-23) (25-20)
113 20.01.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-18) (25-22) (25-22)
114 20.01.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 1 3 İSTANBUL BBSK (24-26) (25-22) (22-25) (23-25)
115 20.01.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-10) (25-17) (25-11)
116 20.01.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-21) (25-13) (25-19)
117 20.01.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (23-25) (29-31) (22-25)
118 20.01.2019 18:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 DÜZCE BLD. (25-14) (25-23) (25-15)
119 27.01.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 3 TFL ALTEKMA (21-25) (22-25) (18-25)
120 27.01.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 BEŞİKTAŞ (11-25) (19-25) (13-25)
121 27.01.2019 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 1 3 BİGADİÇ BLD. (32-30) (25-27) (23-25) (23-25)
122 27.01.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 1 3 MİLAS BLD. (26-24) (23-25) (23-25) (22-25)
123 27.01.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1 3 ALANYA BLD. (25-23) (19-25) (20-25) (21-25)
124 27.01.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-20) (25-21) (25-20)
125 27.01.2019 19:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (15-25) (17-25) (17-25)
126 03.02.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-14) (25-16) (25-14)
127 03.02.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 1 3 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (20-25) (16-25) (25-20) (12-25)
128 03.02.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 1 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-22) (25-17) (13-25) (25-17)
129 03.02.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 DÜZCE BLD. (30-28) (25-12) (25-21)
130 03.02.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-20) (25-13) (25-22)
131 03.02.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 0 TOFAŞ SPOR (25-22) (25-15) (25-19)
132 03.02.2019 18:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 1 İSTANBUL BBSK (27-25) (25-19) (23-25) (25-16)
133 10.02.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-18) (25-23) (25-17)
134 10.02.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (7-25) (12-25) (9-25)
135 10.02.2019 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-22) (25-22) (25-21)
136 10.02.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 2 3 BİGADİÇ BLD. (22-25) (25-23) (15-25) (25-22) (8-15)
137 10.02.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0 3 MİLAS BLD. (19-25) (18-25) (21-25)
138 10.02.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 1 TFL ALTEKMA (34-32) (25-22) (13-25) (25-20)
139 10.02.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0 3 BEŞİKTAŞ (26-28) (15-25) (18-25)
140 17.02.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 ALANYA BLD. (13-25) (15-25) (22-25)
141 17.02.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (19-25) (25-9) (25-20) (25-13)
142 17.02.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 İSTANBUL BBSK (25-20) (25-19) (25-19)
143 17.02.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 2 DÜZCE BLD. (25-21) (23-25) (25-15) (17-25) (15-11)
144 17.02.2019 18:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-16) (25-13) (25-22)
145 17.02.2019 19:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-13) (25-12) (25-8)
146 19.02.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 1 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-22) (13-25) (25-22) (25-23)
147 24.02.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 3 BEŞİKTAŞ (27-25) (25-22) (16-25) (20-25) (8-15)
148 24.02.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 DÜZCE BLD. (12-25) (13-25) (18-25)
149 24.02.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 TFL ALTEKMA (19-25) (20-25) (19-25)
150 24.02.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1 3 BİGADİÇ BLD. (25-16) (18-25) (23-25) (22-25)
151 24.02.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 1 MİLAS BLD. (19-25) (25-23) (25-19) (25-21)
152 24.02.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (19-25) (6-25) (20-25)
153 24.02.2019 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 TOFAŞ SPOR (25-19) (25-21) (14-25) (25-23)
154 26.02.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 DÜZCE BLD. (19-25) (13-25) (18-25)
155 03.03.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 2 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-22) (25-22) (19-25) (26-28) (5-15)
156 03.03.2019 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 1 ALANYA BLD. (25-17) (25-21) (24-26) (25-19)
157 03.03.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 EĞİRDİR ELMA (25-13) (25-15) (25-17)
158 03.03.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-11) (25-15) (25-23)
159 03.03.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-6) (25-5) (25-13)
160 03.03.2019 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 1 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (25-21) (25-22) (22-25) (25-23)
161 06.03.2019 16:30 Düzce (18 Temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 İSTANBUL BBSK (25-14) (25-23) (25-13)
162 09.03.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (13-25) (19-25) (21-25)
163 10.03.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 2 3 BEŞİKTAŞ (25-22) (25-23) (16-25) (15-25) (10-15)
164 10.03.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-16) (25-11) (25-14)
165 10.03.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1 3 TOFAŞ SPOR (23-25) (25-27) (25-23) (11-25)
166 10.03.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 2 TFL ALTEKMA (25-21) (25-23) (21-25) (15-25) (15-11)
167 10.03.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-23) (25-20) (25-17)
168 10.03.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 DÜZCE BLD. (18-25) (15-25) (25-22) (30-28) (15-10)
169 16.03.2019 14:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 MİLAS BLD. (25-11) (25-17) (25-22)
170 17.03.2019 13:00 Konya (Kongre - Ana Salon) KONYA B.ŞEHİR BLD. 0 3 BORNOVA ANADOLU LİSESİ (14-25) (16-25) (16-25)
171 17.03.2019 14:00 Balıkesir (Bigadiç) BİGADİÇ BLD. 3 2 EĞİRDİR ELMA (25-22) (25-23) (29-31) (25-27) (15-7)
172 17.03.2019 14:00 Düzce (18temmuz) DÜZCE BLD. 3 0 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR (25-19) (25-23) (25-21)
173 17.03.2019 14:30 Bursa (Cengiz Göllü) BURSA B.ŞEHİR BLD. 2 3 ALANYA BLD. (28-26) (18-25) (25-20) (22-25) (12-15)
174 17.03.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) TFL ALTEKMA 3 0 İSTANBUL BBSK (25-17) (25-20) (25-14)
175 17.03.2019 16:30 Bursa (Cengiz Göllü) TOFAŞ SPOR 3 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-17) (27-25) (25-15)
176 24.03.2019 12:00 Eskişehir (Osmangazi Üniv. Sl.) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 3 DÜZCE BLD. (24-26) (25-27) (17-25)
177 24.03.2019 14:00 Isparta (Eğirdir) EĞİRDİR ELMA 0 3 BURSA B.ŞEHİR BLD. (13-25) (10-25) (15-25)
178 24.03.2019 14:00 Konya (Seydişehir-Atatürk) SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3 0 KONYA B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-13) (25-10)
179 24.03.2019 14:00 Muğla (Milas-Atatürk) MİLAS BLD. 3 0 BİGADİÇ BLD. (25-21) (25-17) (25-14)
180 24.03.2019 15:00 Antalya (Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. 3 0 TOFAŞ SPOR (25-18) (25-19) (27-25)
181 24.03.2019 15:00 İstanbul (Akatlar) BEŞİKTAŞ 3 0 TFL ALTEKMA (25-23) (25-20) (25-22)
182 24.03.2019 15:00 İzmir (Celal Atik-Fuar) BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3 2 İSTANBUL BBSK (25-12) (15-25) (25-18) (27-29) (15-10)