1LIG - B - B
Logo Takım Adı OPGM
PTT 24 69,000 23 1
İLBANK 24 51,980 16 8
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 24 51,200 18 6
SAMSUN BŞB ANAKENT 24 48,040 15 9
BOLU BLD. 24 45,400 15 9
KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 24 39,200 15 9
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 24 36,560 13 11
KAHRAMANKAZAN BLD. 24 36,200 12 12
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 24 32,300 9 15
MARDİN B.ŞEHİR BLD. 24 32,100 10 14
HALKBANK 24 25,000 8 16
TVF SPOR LİSESİ 24 6,060 2 22
GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 13 4,200 1 12
ŞANLIURFA SEFA SPOR 13 0,100 0 13
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 06.10.2018 16:30 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-21) (25-16) (25-12)
2 07.10.2018 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
3 07.10.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (23-25) (25-16) (25-23) (26-24)
4 07.10.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 2 3 BOLU BLD. (15-25) (25-20) (25-20) (23-25) (11-15)
5 07.10.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-6) (25-12) (25-6)
6 07.10.2018 15:00 Ankara (Başkent) PTT 3 0 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-8) (25-10)
7 07.10.2018 17:00 Ankara (Başkent) İLBANK 3 2 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (22-25) (21-25) (25-21) (25-16) (15-9)
8 09.10.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 1 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (20-25) (19-25) (25-23) (17-25)
9 13.10.2018 13:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 PTT (22-25) (11-25) (8-25)
10 13.10.2018 15:00 Ankara (Beştepe) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 2 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (29-27) (15-25) (25-20) (21-25) (11-15)
11 14.10.2018 13:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (17-25) (15-25) (16-25)
12 14.10.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 HALKBANK (6-25) (9-25) (7-25)
13 14.10.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 2 İLBANK (21-25) (16-25) (25-20) (25-14) (15-10)
14 14.10.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 2 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-16) (28-30) (28-26) (20-25) (16-14)
15 21.10.2018 12:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-3) (25-7) (25-7)
16 21.10.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (25-21) (25-14) (25-22)
17 21.10.2018 14:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (23-25) (28-26) (25-18) (25-22)
18 21.10.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-14) (25-16) (26-24)
19 21.10.2018 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 2 BOLU BLD. (12-25) (25-22) (25-22) (26-28) (15-7)
20 21.10.2018 16:30 Ankara (Beştepe) HALKBANK 1 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (12-25) (25-19) (9-25) (17-25)
21 21.10.2018 18:30 Ankara (Başkent) PTT 3 1 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (25-20) (26-24) (21-25) (25-19)
22 24.10.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (19-25) (25-18) (25-21) (25-23)
23 24.10.2018 13:00 Gümüşhane (Aydın Doğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 İLBANK (10-25) (8-25) (16-25)
24 24.10.2018 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 2 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-17) (19-25) (11-25) (25-22) (11-15)
25 24.10.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 SAMSUN BŞB ANAKENT (25-23) (25-19) (25-23)
26 24.10.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 2 3 HALKBANK (25-16) (25-17) (17-25) (14-25) (19-21)
27 24.10.2018 17:00 Ankara (Başkent) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 PTT (8-25) (4-25) (4-25)
28 24.10.2018 18:00 Ankara (Beştepe) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-13) (25-13) (25-20)
29 28.10.2018 13:00 Ankara (Başkent) PTT 3 0 SAMSUN BŞB ANAKENT (25-18) (25-17) (25-16)
30 28.10.2018 13:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 1 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-23) (16-25) (25-23)
31 28.10.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 0 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (18-25) (19-25) (16-25)
32 28.10.2018 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-9) (25-11) (25-18)
33 28.10.2018 15:30 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 BOLU BLD. (10-25) (14-25) (16-25)
34 28.10.2018 17:30 Ankara (Beştepe) HALKBANK 2 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-22) (25-21) (15-25) (21-25) (8-15)
35 28.10.2018 18:00 Ankara (Başkent) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (8-25) (11-25) (6-25)
36 04.11.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-11) (25-22) (25-13)
37 04.11.2018 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (21-25) (13-25) (13-25)
38 04.11.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 2 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-18) (19-25) (23-25) (25-23) (15-17)
39 04.11.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 İLBANK (25-22) (23-25) (25-23) (25-20)
40 04.11.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-6) (25-9) (25-12)
41 04.11.2018 16:00 Ankara (Beştepe) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1 3 PTT (14-25) (25-20) (23-25) (15-25)
42 04.11.2018 16:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 HALKBANK (15-25) (18-25) (10-25)
43 11.11.2018 11:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (32-30) (25-19) (25-16)
44 11.11.2018 12:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 3 2 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-27) (25-21) (13-25) (25-21) (15-10)
45 11.11.2018 14:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 2 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (30-32) (25-15) (22-25) (26-24) (12-15)
46 11.11.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (4-25) (6-25) (2-25)
47 11.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) PTT 3 0 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-11) (25-10) (25-14)
48 11.11.2018 16:30 Ankara (Beştepe) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1 3 BOLU BLD. (25-18) (19-25) (16-25) (20-25)
49 11.11.2018 17:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 2 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (25-18) (27-25) (16-25) (21-25) (10-15)
50 18.11.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 2 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (14-25) (21-25) (25-10) (25-16) (16-14)
51 18.11.2018 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-15) (25-15) (25-14)
52 18.11.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (25-16) (17-25) (25-23) (25-19)
53 18.11.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 1 3 İLBANK (22-25) (20-25) (25-21) (14-25)
54 18.11.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 HALKBANK (25-22) (25-20) (21-25) (25-21)
55 18.11.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 0 3 PTT (26-28) (19-25) (20-25)
56 18.11.2018 16:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-14) (25-12) (25-11)
57 25.11.2018 13:00 Ankara (Beştepe) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-14) (25-13) (25-16)
58 25.11.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (7-25) (12-25) (6-25)
59 25.11.2018 15:00 Ankara (Beştepe) HALKBANK 1 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (18-25) (25-22) (20-25) (23-25)
60 25.11.2018 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 1 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-19) (14-25) (25-15) (25-21)
61 25.11.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 2 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (21-25) (25-22) (18-25) (25-18) (8-15)
62 25.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) PTT 3 1 İLBANK (25-18) (18-25) (25-18) (25-21)
63 25.11.2018 17:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (10-25) (12-25) (17-25)
64 02.12.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 3 PTT (15-25) (13-25) (21-25)
65 02.12.2018 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 1 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (22-25) (21-25) (25-12) (25-27)
66 02.12.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-14) (25-10) (25-16)
67 02.12.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 1 HALKBANK (23-25) (25-19) (25-17) (26-24)
68 02.12.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-5) (25-7) (25-5)
69 02.12.2018 16:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 BOLU BLD. (21-25) (21-25) (15-25)
70 02.12.2018 17:30 Ankara (Beştepe) İLBANK 2 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (21-25) (22-25) (25-23) (25-19) (6-15)
71 08.12.2018 14:00 Ankara (TED Üniv.-Prof. Dr. Rüştü Yüce) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 2 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (25-23) (22-25) (25-18) (16-25) (7-15)
72 08.12.2018 15:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (15-25) (10-25) (17-25)
73 09.12.2018 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-0) (25-0) (25-0)
74 09.12.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (8-25) (6-25) (2-25)
75 09.12.2018 15:00 Ankara (Beştepe) PTT 3 1 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (25-20) (20-25) (25-17) (25-19)
76 09.12.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 0 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (27-25) (25-21) (25-14)
77 09.12.2018 17:30 Ankara (Beştepe) HALKBANK 3 1 İLBANK (29-27) (25-22) (13-25) (27-25)
78 16.12.2018 13:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-6) (25-14) (25-14)
79 16.12.2018 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (18-25) (15-25) (19-25)
80 16.12.2018 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (25-11) (21-25) (25-23) (25-19)
81 16.12.2018 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-10) (25-16) (25-14)
82 16.12.2018 14:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2 3 BOLU BLD. (25-11) (24-26) (16-25) (25-12) (8-15)
83 16.12.2018 14:30 Gümüşhane (Aydın Doğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 PTT (2-25) (9-25) (3-25)
84 16.12.2018 17:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 2 HALKBANK (24-26) (25-23) (25-20) (25-27) (16-14)
85 23.12.2018 12:00 Ankara (Başkent) TVF SPOR LİSESİ 0 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (19-25) (12-25) (22-25)
86 23.12.2018 13:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (5-25) (11-25) (10-25)
87 23.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) PTT 3 0 HALKBANK (25-18) (25-15) (25-9)
88 23.12.2018 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 İLBANK (1-25) (9-25) (4-25)
89 23.12.2018 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 1 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (25-15) (10-25) (25-27) (13-25)
90 23.12.2018 15:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (22-25) (24-26) (17-25)
91 24.12.2018 18:00 Ankara (TED Üniv.-Prof. Dr. Rüştü Yüce) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (20-25) (21-25) (25-13) (17-25)
92 05.01.2019 14:00 Ankara (TED Üniv.-Prof. Dr. Rüştü Yüce) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1 3 İLBANK (21-25) (25-23) (15-25) (14-25)
93 06.01.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 SAMSUN BŞB ANAKENT (25-16) (25-23) (21-25) (25-21)
94 06.01.2019 13:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (4-25) (7-25) (7-25)
95 06.01.2019 14:00 Şanlıurfa (Yenice) ŞANLIURFA SEFA SPOR 0 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (9-25) (4-25) (7-25)
96 06.01.2019 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 1 KAHRAMANKAZAN BLD. (22-25) (25-19) (25-20) (25-18)
97 06.01.2019 16:30 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 HALKBANK (16-25) (18-25) (16-25)
98 12.01.2019 12:00 Mardin (Artuklu) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (25-19) (25-22) (25-23)
99 12.01.2019 13:00 Ankara (Beştepe) HALKBANK 3 0 ŞANLIURFA SEFA SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
100 12.01.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 0 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ (25-8) (25-7) (25-8)
101 12.01.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-22) (25-23) (25-22)
102 12.01.2019 15:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 0 BOLU BLD. (25-17) (25-19) (25-16)
103 12.01.2019 17:30 Ankara (Beştepe) PTT 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-10) (25-15) (25-15)
104 12.01.2019 18:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 2 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (19-25) (16-25) (25-13) (25-20) (15-10)
105 19.01.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 3 İLBANK (25-20) (24-26) (21-25) (20-25)
106 19.01.2019 13:00 Gümüşhane (Aydındoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (0-25) (0-25) (0-25)
107 19.01.2019 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 1 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (25-22) (17-25) (25-27) (24-26)
108 19.01.2019 14:00 Ankara (TED Üniv.-Prof. Dr. Rüştü Yüce) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0 3 HALKBANK (24-26) (22-25) (18-25)
109 19.01.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1 3 PTT (19-25) (23-25) (25-21) (18-25)
110 19.01.2019 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 2 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (21-25) (25-12) (21-25) (25-19) (16-18)
111 23.01.2019 17:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 0 3 PTT (19-25) (18-25) (18-25)
112 26.01.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 2 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (23-25) (11-25) (25-18) (25-19) (10-15)
113 26.01.2019 14:00 Ankara (Beştepe) HALKBANK 0 3 BOLU BLD. (18-25) (19-25) (26-28)
114 26.01.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 2 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (25-23) (13-25) (25-16) (19-25) (15-12)
115 26.01.2019 16:30 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (15-25) (14-25) (14-25)
116 26.01.2019 18:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-20) (25-23) (25-15)
117 02.02.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 1 HALKBANK (25-23) (23-25) (25-19) (25-12)
118 02.02.2019 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 1 İLBANK (25-15) (23-25) (29-27) (27-25)
119 02.02.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 0 3 PTT (25-27) (15-25) (18-25)
120 02.02.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-14) (25-16) (25-18)
121 02.02.2019 15:00 Bolu (Karaçayır) BOLU BLD. 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-11) (25-15) (25-20)
122 09.02.2019 13:00 Ankara (Başkent) PTT 3 1 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (20-25) (25-14) (25-16) (26-24)
123 09.02.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 1 SAMSUN BŞB ANAKENT (21-25) (25-22) (25-21) (25-17)
124 09.02.2019 15:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (10-25) (14-25) (17-25)
125 09.02.2019 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (14-25) (21-25) (6-25)
126 09.02.2019 17:30 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 0 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (27-25) (25-17) (25-22)
127 16.02.2019 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 0 HALKBANK (25-15) (25-16) (25-16)
128 16.02.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 1 3 İLBANK (18-25) (25-23) (20-25) (16-25)
129 16.02.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 0 3 PTT (18-25) (19-25) (20-25)
130 16.02.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (25-16) (25-13) (27-25)
131 16.02.2019 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 1 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (18-25) (25-22) (25-20) (25-21)
132 23.02.2019 13:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (14-25) (17-25) (8-25)
133 23.02.2019 13:00 Ankara (Beştepe) TVF SPOR LİSESİ 0 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (15-25) (9-25) (13-25)
134 23.02.2019 14:00 Ankara (TED Üniv.-Prof. Dr. Rüştü Yüce) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 2 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (22-25) (25-16) (25-20) (24-26) (17-19)
135 23.02.2019 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (13-25) (22-25) (14-25)
136 23.02.2019 15:30 Ankara (Beştepe) İLBANK 3 0 KAHRAMANKAZAN BLD. (25-13) (25-18) (25-23)
137 23.02.2019 18:30 Ankara (Başkent) PTT 1 3 BOLU BLD. (15-25) (16-25) (25-13) (25-27)
138 02.03.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 3 BOLU BLD. (25-16) (25-21) (23-25) (13-25) (13-15)
139 02.03.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 HALKBANK (25-20) (25-9) (24-26) (25-8)
140 02.03.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 2 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (28-30) (25-16) (25-20) (20-25) (14-16)
141 02.03.2019 15:00 Ankara (Beştepe) İLBANK 0 3 PTT (16-25) (16-25) (22-25)
142 02.03.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-17) (25-4) (25-15)
143 05.03.2019 13:00 Ankara (Başkent) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (24-26) (14-25) (25-27)
144 05.03.2019 15:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 KAHRAMANKAZAN BLD. (18-25) (20-25) (24-26)
145 05.03.2019 17:30 Ankara (Başkent) PTT 3 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (20-25) (25-18) (25-19) (25-19)
146 05.03.2019 18:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0 3 İLBANK (22-25) (26-28) (17-25)
147 09.03.2019 13:00 Mardin (Artuklu) MARDİN B.ŞEHİR BLD. 3 1 BOLU BLD. (26-24) (25-19) (23-25) (25-17)
148 09.03.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-13) (25-21) (25-16)
149 09.03.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (24-26) (25-21) (18-25) (22-25)
150 09.03.2019 17:00 Ankara (Başkent) İLBANK 3 0 HALKBANK (25-13) (25-17) (25-10)
151 09.03.2019 18:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 0 3 PTT (7-25) (20-25) (20-25)
152 10.03.2019 12:00 Ankara (Başkent) TVF SPOR LİSESİ 0 3 SAMSUN BŞB ANAKENT (16-25) (17-25) (18-25)
153 16.03.2019 12:00 Ankara (Başkent) TVF SPOR LİSESİ 0 3 İLBANK (15-25) (18-25) (11-25)
154 16.03.2019 13:00 Eskişehir (Şehit Anıl Gül) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 3 MARDİN B.ŞEHİR BLD. (16-25) (25-23) (19-25) (16-25)
155 16.03.2019 15:00 Ankara (Başkent) İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3 2 SAMSUN BŞB ANAKENT (20-25) (25-22) (25-22) (16-25) (17-15)
156 16.03.2019 15:00 Bolu (17temmuz) BOLU BLD. 3 1 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS (22-25) (25-22) (25-21) (25-17)
157 16.03.2019 17:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR (17-25) (20-25) (26-28)
158 23.03.2019 13:00 Samsun (Mustafadağıstanlı) SAMSUN BŞB ANAKENT 3 1 BOLU BLD. (26-24) (25-21) (20-25) (25-18)
159 23.03.2019 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 PTT (14-25) (10-25) (14-25)
160 23.03.2019 14:00 Ankara (Kahramankazan) KAHRAMANKAZAN BLD. 0 3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER (22-25) (14-25) (20-25)
161 23.03.2019 15:00 Ankara (Keçiören-Taha Akgül) KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR 3 0 TVF SPOR LİSESİ (25-17) (25-16) (25-22)
162 23.03.2019 15:00 Ankara (Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (25-10) (25-27) (23-25) (25-15) (15-9)