1LIG - B - A
Logo Takım Adı OPGM
SARIYER BLD. 24 68,720 23 1
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 24 56,300 19 5
ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 24 55,200 18 6
KÜÇÜKYALI Y. SPOR 24 53,000 18 6
KARŞIYAKA 24 43,660 14 10
ROTA KOLEJİ 24 42,920 14 10
İZMİR B.ŞEHİR BLD. 24 37,100 12 12
BALIKESİR DSİ 24 33,300 11 13
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 24 32,300 11 13
SAKARYA GELİŞİM SPOR 24 25,300 8 16
SALİHLİ BLD. 24 15,600 5 19
ÖZATEŞ 24 11,300 3 21
BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 24 0,300 0 24
ARKAS SPOR 0 0,800 0 0
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 07.10.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 SARIYER BLD. (23-25) (22-25) (16-25)
2 07.10.2018 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 2 3 SAKARYA GELİŞİM SPOR (22-25) (18-25) (25-23) (25-22) (8-15)
3 07.10.2018 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 ROTA KOLEJİ (6-25) (9-25) (11-25)
4 07.10.2018 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 1 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (26-24) (25-17) (21-25) (25-20)
5 07.10.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-23) (16-25) (25-18) (18-25) (15-8)
6 07.10.2018 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 2 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (21-25) (30-28) (23-25) (25-18) (15-12)
7 14.10.2018 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 3 0 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-14) (25-22) (25-19)
8 14.10.2018 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 ÖZATEŞ (25-14) (25-15) (25-14)
9 14.10.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 1 BALIKESİR DSİ (20-25) (25-21) (25-19) (25-15)
10 14.10.2018 15:30 İstanbul (Bahçelievler Salonu) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-15) (25-14) (25-9)
11 14.10.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 KARŞIYAKA (25-7) (25-17) (25-11)
12 14.10.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-16) (24-26) (25-20) (25-19)
13 21.10.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 2 3 ROTA KOLEJİ (18-25) (25-11) (25-27) (25-23) (9-15)
14 21.10.2018 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (22-25) (19-25) (18-25)
15 21.10.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 SARIYER BLD. (15-25) (22-25) (20-25)
16 21.10.2018 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 1 3 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (22-25) (25-22) (23-25) (14-25)
17 21.10.2018 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 0 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (17-25) (10-25) (27-29)
18 21.10.2018 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 SAKARYA GELİŞİM SPOR (9-25) (16-25) (7-25)
19 24.10.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 0 3 KARŞIYAKA (21-25) (14-25) (18-25)
20 24.10.2018 16:00 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 ÖZATEŞ (25-12) (25-16) (25-16)
21 24.10.2018 16:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 BALIKESİR DSİ (24-26) (13-25) (22-25)
22 24.10.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-14) (25-19) (25-17)
23 24.10.2018 17:00 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 SALİHLİ BLD. (25-23) (25-21) (25-16)
24 24.10.2018 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-7) (25-16) (25-9)
25 28.10.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 3 0 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-19) (25-17) (27-25)
26 28.10.2018 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 1 3 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-12) (23-25) (15-25) (18-25)
27 28.10.2018 16:00 İstanbul (Burhan Felek) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 2 3 ROTA KOLEJİ (23-25) (18-25) (25-19) (25-20) (6-15)
28 28.10.2018 16:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-11) (25-13) (25-11)
29 28.10.2018 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 2 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (25-21) (25-21) (17-25) (19-25) (15-8)
30 28.10.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 0 3 SARIYER BLD. (12-25) (15-25) (9-25)
31 04.11.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 2 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-23) (17-25) (25-13) (29-31) (3-15)
32 04.11.2018 14:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 1 3 KARŞIYAKA (18-25) (25-19) (16-25) (18-25)
33 04.11.2018 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (22-25) (25-20) (21-25) (25-19) (20-18)
34 04.11.2018 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 BALIKESİR DSİ (6-25) (10-25) (16-25)
35 04.11.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 ÖZATEŞ (25-6) (25-14) (25-17)
36 04.11.2018 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 1 SALİHLİ BLD. (26-24) (14-25) (25-18) (25-22)
37 11.11.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-10) (25-15) (25-14)
38 11.11.2018 13:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 0 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-17) (25-18) (25-14)
39 11.11.2018 15:30 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 2 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (24-26) (25-23) (23-25) (25-21) (15-11)
40 11.11.2018 16:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 1 3 BALIKESİR DSİ (15-25) (25-20) (10-25) (17-25)
41 11.11.2018 16:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 2 ROTA KOLEJİ (25-18) (18-25) (19-25) (25-22) (15-6)
42 11.11.2018 18:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 SAKARYA GELİŞİM SPOR (24-26) (29-27) (22-25) (17-25)
43 18.11.2018 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (17-25) (22-25) (21-25)
44 18.11.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 0 3 SARIYER BLD. (15-25) (23-25) (19-25)
45 18.11.2018 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 1 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (22-25) (25-20) (25-20) (25-15)
46 18.11.2018 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 2 3 SALİHLİ BLD. (25-20) (20-25) (25-22) (25-27) (8-15)
47 18.11.2018 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 KARŞIYAKA (13-25) (10-25) (5-25)
48 18.11.2018 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (23-25) (18-25) (12-25)
49 25.11.2018 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-5) (25-19) (25-17)
50 25.11.2018 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 2 3 SALİHLİ BLD. (25-22) (25-18) (22-25) (22-25) (9-15)
51 25.11.2018 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 1 3 BALIKESİR DSİ (25-15) (27-29) (12-25) (23-25)
52 25.11.2018 16:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 1 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-13) (21-25) (25-23) (25-13)
53 25.11.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 2 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (20-25) (25-15) (22-25) (25-21) (5-15)
54 25.11.2018 18:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-9) (25-14) (25-9)
55 02.12.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 1 3 KARŞIYAKA (22-25) (25-22) (20-25) (13-25)
56 02.12.2018 13:00 Sakarya (Lütfü Yaman) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 SARIYER BLD. (19-25) (14-25) (16-25)
57 02.12.2018 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-20) (18-25) (23-25) (25-20) (15-7)
58 02.12.2018 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (8-25) (16-25) (11-25)
59 02.12.2018 16:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 0 ÖZATEŞ (25-21) (25-11) (25-17)
60 02.12.2018 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 0 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-21) (25-18) (27-25)
61 09.12.2018 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 BALIKESİR DSİ (25-18) (25-16) (25-12)
62 09.12.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 0 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (25-21) (25-17) (25-13)
63 09.12.2018 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 0 3 KARŞIYAKA (20-25) (12-25) (19-25)
64 09.12.2018 16:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 0 SALİHLİ BLD. (25-23) (25-21) (25-23)
65 09.12.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-20) (25-21) (25-16)
66 09.12.2018 18:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-8) (25-14) (25-5)
67 16.12.2018 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 1 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (25-15) (22-25) (21-25) (12-25)
68 16.12.2018 13:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 SARIYER BLD. (12-25) (9-25) (7-25)
69 16.12.2018 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 ROTA KOLEJİ (19-25) (10-25) (15-25)
70 16.12.2018 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 ÖZATEŞ (25-21) (25-23) (27-25)
71 16.12.2018 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 1 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-22) (14-25) (13-25) (17-25)
72 16.12.2018 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 2 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (23-25) (19-25) (25-21) (25-22) (9-15)
73 23.12.2018 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 1 KARŞIYAKA (18-25) (25-23) (25-16) (25-18)
74 23.12.2018 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 0 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-9) (25-23) (26-24)
75 23.12.2018 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 2 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (16-25) (20-25) (25-22) (25-23) (13-15)
76 23.12.2018 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-9) (25-18) (25-19)
77 23.12.2018 16:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 SALİHLİ BLD. (25-14) (25-18) (25-18)
78 23.12.2018 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 1 BALIKESİR DSİ (25-27) (25-21) (25-18) (25-18)
79 06.01.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 3 1 ÖZATEŞ (20-25) (25-13) (25-22) (25-17)
80 06.01.2019 14:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-19) (25-19) (25-13)
81 06.01.2019 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-0) (25-0) (25-0)
82 06.01.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 1 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-18) (31-33) (25-17)
83 06.01.2019 16:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 1 KARŞIYAKA (25-22) (23-25) (25-14) (25-19)
84 06.01.2019 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 1 SALİHLİ BLD. (25-10) (25-13) (22-25) (25-16)
85 12.01.2019 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (17-25) (14-25) (16-25)
86 12.01.2019 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 3 1 ROTA KOLEJİ (25-19) (25-23) (21-25) (25-22)
87 12.01.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (6-25) (12-25) (12-25)
88 12.01.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 1 3 SARIYER BLD. (25-19) (20-25) (24-26) (22-25)
89 12.01.2019 18:00 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (21-25) (19-25) (25-16) (19-25)
90 12.01.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 1 SAKARYA GELİŞİM SPOR (17-25) (25-20) (25-16) (25-22)
91 19.01.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-14) (25-14) (25-10)
92 19.01.2019 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 1 SALİHLİ BLD. (25-22) (25-22) (19-25) (25-11)
93 19.01.2019 15:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-17) (25-14) (25-19)
94 19.01.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 1 BALIKESİR DSİ (22-25) (26-24) (25-20) (25-10)
95 19.01.2019 18:00 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 2 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (23-25) (22-25) (25-18) (25-18) (13-15)
96 19.01.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 0 ÖZATEŞ (25-17) (25-20) (25-17)
97 26.01.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (15-25) (20-25) (16-25)
98 26.01.2019 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (16-25) (19-25) (29-31)
99 26.01.2019 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 3 2 SAKARYA GELİŞİM SPOR (20-25) (24-26) (25-15) (25-19) (15-11)
100 26.01.2019 16:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 2 3 SARIYER BLD. (14-25) (19-25) (25-21) (27-25) (13-15)
101 26.01.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (10-25) (1-25) (5-25)
102 26.01.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 0 ROTA KOLEJİ (25-15) (25-13) (25-23)
103 02.02.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 3 0 SALİHLİ BLD. (25-16) (25-14) (25-21)
104 02.02.2019 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 3 2 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (25-20) (19-25) (24-26) (25-14) (15-13)
105 02.02.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 KARŞIYAKA (25-16) (25-19) (25-22)
106 02.02.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 ÖZATEŞ (6-25) (14-25) (13-25)
107 02.02.2019 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (25-12) (25-21) (25-16)
108 02.02.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3 1 BALIKESİR DSİ (25-23) (20-25) (25-23) (25-21)
109 09.02.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (23-25) (20-25) (22-25)
110 09.02.2019 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 0 3 SARIYER BLD. (16-25) (11-25) (16-25)
111 09.02.2019 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-11) (25-14) (25-10)
112 09.02.2019 16:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 ROTA KOLEJİ (25-22) (25-21) (26-24)
113 09.02.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 1 3 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-15) (24-26) (20-25) (22-25)
114 09.02.2019 19:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (25-23) (16-25) (21-25) (18-25)
115 16.02.2019 13:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 3 0 ÖZATEŞ (29-27) (25-16) (25-11)
116 16.02.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 2 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (9-25) (25-21) (25-22) (16-25) (13-15)
117 16.02.2019 14:00 İzmir (Gaziemir) ROTA KOLEJİ 1 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (23-25) (25-23) (19-25) (26-28)
118 16.02.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (26-24) (25-18) (25-18)
119 16.02.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 SALİHLİ BLD. (11-25) (20-25) (14-25)
120 16.02.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0 3 KARŞIYAKA (17-25) (19-25) (19-25)
121 23.02.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 BALIKESİR DSİ (21-25) (14-25) (20-25)
122 23.02.2019 16:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-13) (25-21) (25-21)
123 23.02.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-7) (25-10) (25-10)
124 23.02.2019 16:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 0 3 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (22-25) (20-25) (18-25)
125 23.02.2019 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 ROTA KOLEJİ (25-14) (28-26) (25-13)
126 23.02.2019 18:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 1 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (24-26) (25-21) (30-28) (25-21)
127 02.03.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 2 3 ÖZATEŞ (25-23) (19-25) (25-23) (10-25) (8-15)
128 02.03.2019 13:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 2 3 KARŞIYAKA (25-15) (16-25) (25-23) (24-26) (8-15)
129 02.03.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (16-25) (17-25) (11-25)
130 02.03.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 1 3 SARIYER BLD. (25-16) (26-28) (20-25) (18-25)
131 02.03.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (3-25) (15-25) (10-25)
132 02.03.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (21-25) (20-25) (25-18) (14-25)
133 05.03.2019 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 1 3 ROTA KOLEJİ (14-25) (37-35) (20-25) (12-25)
134 05.03.2019 16:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-9) (25-23) (25-16)
135 05.03.2019 16:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. (20-25) (25-20) (17-25) (25-21) (15-13)
136 05.03.2019 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 1 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-20) (24-26) (25-12) (25-12)
137 05.03.2019 18:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 1 3 BALIKESİR DSİ (25-27) (24-26) (25-20) (23-25)
138 05.03.2019 19:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 0 SALİHLİ BLD. (25-0) (25-0) (25-0)
139 09.03.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ (17-25) (11-25) (14-25)
140 09.03.2019 15:30 İstanbul (Yeşilyurt) ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT 3 0 ROTA KOLEJİ (25-16) (25-12) (25-20)
141 09.03.2019 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 1 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (11-25) (17-25) (25-23) (21-25)
142 09.03.2019 16:00 İstanbul (Bahçelievler-Shçek) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (4-25) (12-25) (7-25)
143 09.03.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 3 0 ÖZATEŞ (25-20) (25-23) (25-9)
144 09.03.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 2 3 SARIYER BLD. (23-25) (28-26) (12-25) (25-21) (9-15)
145 16.03.2019 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ROTA KOLEJİ 3 0 SAKARYA GELİŞİM SPOR (25-0) (25-0) (25-0)
146 16.03.2019 15:00 İzmir (Balçova) ÖZATEŞ 0 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (17-25) (13-25) (18-25)
147 16.03.2019 16:00 İstanbul (B.Çekmece M. Sinan Kolej Sl.) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3 0 SALİHLİ BLD. (25-13) (25-15) (25-17)
148 16.03.2019 16:30 İstanbul (50. Yıl) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 2 KARŞIYAKA (25-20) (24-26) (25-23) (15-25) (15-12)
149 16.03.2019 17:00 İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi) SARIYER BLD. 3 0 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (25-6) (25-5) (25-6)
150 16.03.2019 18:30 İstanbul (50. Yıl) KÜÇÜKYALI Y. SPOR 3 0 BALIKESİR DSİ (25-13) (25-18) (25-22)
151 23.03.2019 12:30 Manisa (Salihli - Atatürk) SALİHLİ BLD. 0 3 KÜÇÜKYALI Y. SPOR (4-25) (13-25) (19-25)
152 23.03.2019 13:00 Sakarya (Atatürk) SAKARYA GELİŞİM SPOR 0 3 ALTINBAŞ ÜNİV. YEŞİLYURT (19-25) (23-25) (22-25)
153 23.03.2019 16:00 Balıkesir (Kurtdereli) BALIKESİR DSİ 0 3 SARIYER BLD. (16-25) (17-25) (15-25)
154 23.03.2019 16:00 İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk) KARŞIYAKA 0 3 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ (23-25) (21-25) (12-25)
155 23.03.2019 16:30 İstanbul (Burhan Felek) MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 3 0 ÖZATEŞ (25-20) (25-12) (25-18)
156 23.03.2019 18:00 İzmir (Celal Atik) İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1 3 ROTA KOLEJİ (13-25) (25-21) (26-28) (20-25)