Vestel Venus Sultanlar Ligi
Logo Takım Adı OPGM
ECZACIBAŞI VİTRA 22 64,300 21 1
VAKIFBANK 22 62,440 21 1
FENERBAHÇE OPET 22 52,320 17 5
GALATASARAY HDI SİGORTA 22 44,340 13 9
BEŞİKTAŞ 22 34,460 10 12
TÜRK HAVA YOLLARI 22 34,300 12 10
NİLÜFER BLD. 22 31,460 12 10
KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 22 30,060 10 12
KARAYOLLARI 22 22,500 7 15
AYDIN B.ŞEHİR BLD. 22 21,300 6 16
ÇANAKKALE BLD. 22 11,520 3 19
HALKBANK 22 5,080 0 22
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 02.11.2018 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 BEŞİKTAŞ (27-25) (25-20) (27-25)
2 03.11.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 ÇANAKKALE BLD. (25-21) (23-25) (25-18) (25-21)
3 03.11.2018 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 2 KARAYOLLARI (23-25) (25-15) (29-31) (25-13) (15-6)
4 03.11.2018 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-22) (25-20) (25-22)
5 03.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 1 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-23) (16-25) (9-25) (18-25)
6 03.11.2018 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (14-25) (12-25) (12-25)
7 06.11.2018 15:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 NİLÜFER BLD. (26-24) (25-13) (25-18)
8 06.11.2018 17:30 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (15-25) (25-21) (26-24) (25-22)
9 06.11.2018 18:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (15-25) (19-25) (26-28)
10 06.11.2018 18:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1 3 FENERBAHÇE OPET (32-34) (18-25) (25-21) (16-25)
11 06.11.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 0 3 VAKIFBANK (18-25) (11-25) (18-25)
12 06.11.2018 18:30 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 HALKBANK (25-12) (25-10) (25-17)
13 09.11.2018 18:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (16-25) (20-25) (12-25)
14 10.11.2018 13:30 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 BEŞİKTAŞ (15-25) (23-25) (25-18) (25-18) (12-15)
15 10.11.2018 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 KARAYOLLARI (25-15) (25-21) (25-13)
16 10.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (23-25) (21-25) (17-25)
17 10.11.2018 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 2 3 VAKIFBANK (18-25) (25-21) (25-20) (21-25) (14-16)
18 10.11.2018 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-18) (25-15) (25-20)
19 13.11.2018 15:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (29-27) (25-20) (25-23)
20 13.11.2018 18:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 1 NİLÜFER BLD. (21-25) (25-21) (25-20) (25-13)
21 13.11.2018 18:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 3 0 HALKBANK (25-21) (25-21) (27-25)
22 13.11.2018 19:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 FENERBAHÇE OPET (26-24) (27-25) (26-24)
23 14.11.2018 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-23) (25-18) (25-18)
24 16.11.2018 19:00 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-14) (25-21) (25-23)
25 17.11.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-19) (25-16) (28-26)
26 17.11.2018 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 VAKIFBANK (13-25) (18-25) (21-25)
27 17.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 KARAYOLLARI (24-26) (23-25) (27-29)
28 17.11.2018 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 ÇANAKKALE BLD. (26-24) (26-24) (25-20)
29 18.11.2018 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (25-23) (18-25) (19-25) (15-25)
30 21.11.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-23) (25-14)
31 24.11.2018 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 NİLÜFER BLD. (25-14) (25-20) (25-20)
32 24.11.2018 15:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-17) (25-17) (25-15)
33 24.11.2018 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 1 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-16) (14-25) (18-25) (17-25)
34 24.11.2018 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (24-26) (11-25) (21-25)
35 24.11.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 3 1 HALKBANK (28-26) (15-25) (25-21) (25-20)
36 25.11.2018 16:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (21-25) (23-25) (17-25)
37 27.11.2018 19:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-17) (25-15) (25-20)
38 28.11.2018 16:00 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 KARAYOLLARI (25-23) (25-17) (25-23)
39 29.11.2018 13:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 VAKIFBANK (18-25) (12-25) (21-25)
40 01.12.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 2 ÇANAKKALE BLD. (25-16) (21-25) (25-21) (23-25) (15-12)
41 01.12.2018 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 BEŞİKTAŞ (21-25) (21-25) (17-25)
42 01.12.2018 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-15) (25-20) (27-25)
43 01.12.2018 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (24-26) (19-25)
44 08.12.2018 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 FENERBAHÇE OPET (17-25) (17-25) (19-25)
45 08.12.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 HALKBANK (25-19) (25-19) (25-11)
46 08.12.2018 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 NİLÜFER BLD. (25-19) (20-25) (25-15) (15-25) (7-15)
47 08.12.2018 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-20) (18-25) (17-25) (19-25)
48 14.12.2018 18:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (35-33) (20-25) (25-22) (18-25) (7-15)
49 14.12.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 2 3 NİLÜFER BLD. (20-25) (25-23) (22-25) (25-14) (12-15)
50 15.12.2018 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 2 3 KARAYOLLARI (27-25) (20-25) (19-25) (25-18) (11-15)
51 15.12.2018 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (23-25) (21-25) (20-25)
52 15.12.2018 16:30 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 VAKIFBANK (25-21) (25-13) (20-25) (25-20)
53 15.12.2018 19:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 BEŞİKTAŞ (25-19) (25-23) (18-25) (25-22)
54 22.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (17-25) (14-25) (17-25)
55 22.12.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 ECZACIBAŞI VİTRA (15-25) (22-25) (25-20) (25-21) (16-18)
56 22.12.2018 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-17) (12-25) (25-23) (15-25) (6-15)
57 22.12.2018 17:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-18) (30-28) (25-18)
58 22.12.2018 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 2 HALKBANK (23-25) (25-19) (19-25) (25-22) (18-16)
59 22.12.2018 19:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 TÜRK HAVA YOLLARI (25-17) (25-18) (20-25) (25-14)
60 24.12.2018 14:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 VAKIFBANK (20-25) (16-25) (21-25)
61 24.12.2018 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 HALKBANK (25-12) (25-12) (25-17)
62 25.12.2018 14:00 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-6) (25-18) (20-25) (25-11)
63 25.12.2018 18:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 2 BEŞİKTAŞ (26-24) (25-23) (23-25) (23-25) (15-12)
64 25.12.2018 18:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1 3 NİLÜFER BLD. (23-25) (25-20) (21-25) (17-25)
65 25.12.2018 19:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (22-25) (19-25) (17-25)
66 28.12.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (16-25) (16-25) (17-25)
67 12.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 2 3 FENERBAHÇE OPET (14-25) (25-20) (19-25) (25-23) (11-15)
68 13.01.2019 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 VAKIFBANK (17-25) (21-25) (25-27)
69 13.01.2019 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 HALKBANK (25-19) (25-22) (23-25) (26-24)
70 13.01.2019 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (7-25) (11-25) (16-25)
71 13.01.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (27-29) (25-20) (25-13) (29-27)
72 13.01.2019 18:30 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 NİLÜFER BLD. (22-25) (25-18) (25-15) (25-23)
73 16.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 KARAYOLLARI (25-12) (25-15) (25-20)
74 16.01.2019 17:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 2 BEŞİKTAŞ (18-25) (25-14) (25-20) (16-25) (15-9)
75 16.01.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-17) (25-23) (25-17)
76 16.01.2019 18:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 ÇANAKKALE BLD. (23-25) (25-14) (25-11) (19-25) (12-15)
77 16.01.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-21) (25-20) (25-22)
78 16.01.2019 19:30 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (14-25) (15-25) (15-25)
79 19.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 0 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (23-25) (15-25) (17-25)
80 19.01.2019 18:30 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (24-26) (25-13) (25-17) (25-20)
81 20.01.2019 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 FENERBAHÇE OPET (25-20) (25-23) (25-23)
82 20.01.2019 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 2 3 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (16-25) (19-25) (25-23) (27-25) (13-15)
83 20.01.2019 17:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 HALKBANK (25-17) (25-17) (23-25) (25-23)
84 21.01.2019 18:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 NİLÜFER BLD. (25-22) (22-25) (22-25) (22-25)
85 27.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 0 3 VAKIFBANK (21-25) (12-25) (20-25)
86 27.01.2019 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (25-22) (22-25) (15-25) (18-25)
87 27.01.2019 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 1 3 ÇANAKKALE BLD. (21-25) (25-17) (21-25) (19-25)
88 27.01.2019 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-18) (25-21) (32-30)
89 27.01.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 2 KARAYOLLARI (25-20) (25-21) (24-26) (12-25) (15-12)
90 27.01.2019 18:30 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (22-25) (29-31) (23-25)
91 30.01.2019 13:30 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 FENERBAHÇE OPET (25-27) (15-25) (25-23) (25-20) (13-15)
92 30.01.2019 15:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (10-25) (15-25) (19-25)
93 30.01.2019 17:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-22) (25-14) (23-25) (25-11)
94 30.01.2019 18:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (23-25) (13-25) (31-29) (15-25)
95 30.01.2019 19:30 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 2 HALKBANK (16-25) (27-25) (22-25) (25-18) (15-11)
96 31.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 2 3 NİLÜFER BLD. (25-23) (25-15) (25-27) (15-25) (8-15)
97 02.02.2019 18:30 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-22) (25-21) (25-16)
98 03.02.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-15) (25-18) (25-18)
99 03.02.2019 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-18) (18-25) (19-25) (18-25)
100 03.02.2019 16:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 1 3 BEŞİKTAŞ (18-25) (22-25) (25-20) (28-30)
101 03.02.2019 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 KARAYOLLARI (21-25) (25-16) (25-18) (25-20)
102 03.02.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 VAKIFBANK (20-25) (19-25) (16-25)
103 09.02.2019 18:30 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 NİLÜFER BLD. (25-21) (20-25) (25-9) (25-15)
104 10.02.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 2 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-21) (17-25) (25-23) (18-25) (11-15)
105 10.02.2019 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 HALKBANK (25-19) (25-16) (25-16)
106 10.02.2019 15:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2 3 FENERBAHÇE OPET (19-25) (25-17) (11-25) (28-26) (9-15)
107 10.02.2019 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (16-25) (14-25) (22-25)
108 10.02.2019 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 0 3 TÜRK HAVA YOLLARI (21-25) (22-25) (17-25)
109 17.02.2019 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (30-32) (20-25) (25-20) (28-30)
110 17.02.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-15) (25-19) (25-21)
111 17.02.2019 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 VAKIFBANK (17-25) (17-25) (21-25)
112 17.02.2019 17:00 İstanbul (Eczacıbaşı) ECZACIBAŞI VİTRA 3 0 BEŞİKTAŞ (25-19) (25-16) (25-19)
113 17.02.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 0 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (25-18) (25-18) (25-20)
114 17.02.2019 17:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 KARAYOLLARI (25-18) (25-21) (28-26)
115 23.02.2019 13:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3 0 HALKBANK (25-20) (26-24) (25-19)
116 23.02.2019 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 ECZACIBAŞI VİTRA (25-21) (25-13) (25-19)
117 23.02.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 FENERBAHÇE OPET (16-25) (21-25) (20-25)
118 23.02.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 1 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-14) (21-25) (25-17) (25-21)
119 24.02.2019 16:00 Ankara (Başkent) KARAYOLLARI 3 2 ÇANAKKALE BLD. (25-14) (25-23) (18-25) (12-25) (15-8)
120 24.02.2019 16:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 1 3 TÜRK HAVA YOLLARI (26-24) (17-25) (18-25) (22-25)
121 02.03.2019 16:30 Ankara (Başkent) HALKBANK 2 3 NİLÜFER BLD. (18-25) (25-19) (19-25) (25-19) (8-15)
122 03.03.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-20) (25-20) (22-25) (25-11)
123 03.03.2019 16:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 AYDIN B.ŞEHİR BLD. (21-25) (25-23) (25-12) (25-15)
124 03.03.2019 16:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 VAKIFBANK (14-25) (16-25) (21-25)
125 03.03.2019 17:00 Çanakkale (Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. 1 3 BEŞİKTAŞ (25-18) (16-25) (20-25) (15-25)
126 03.03.2019 18:30 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 KARAYOLLARI (25-18) (25-16) (25-20)
127 06.03.2019 14:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 ÇANAKKALE BLD. (25-19) (25-21) (25-19)
128 09.03.2019 13:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 FENERBAHÇE OPET (19-25) (20-25) (19-25)
129 09.03.2019 14:00 Aydın (Mimar Sinan) AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (16-25) (16-25) (13-25)
130 10.03.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 3 2 KARAYOLLARI (25-22) (18-25) (25-21) (22-25) (15-11)
131 10.03.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 1 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (19-25) (25-18) (25-17) (25-17)
132 10.03.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 2 3 TÜRK HAVA YOLLARI (20-25) (25-15) (23-25) (25-10) (11-15)
133 16.03.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 FENERBAHÇE OPET (20-25) (16-25) (26-28)
134 16.03.2019 17:30 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 0 3 VAKIFBANK (18-25) (20-25) (24-26)
135 17.03.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 1 3 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-22) (15-25) (15-25) (25-27)
136 28.03.2019 18:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (24-26) (15-25) (14-25)
137 28.03.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 2 3 TÜRK HAVA YOLLARI (25-17) (18-25) (25-16) (20-25) (13-15)
138 28.03.2019 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 0 NİLÜFER BLD. (25-21) (25-17) (25-12)
139 29.03.2019 18:30 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 3 0 BEŞİKTAŞ (26-24) (25-20) (25-18)
140 30.03.2019 17:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-15) (21-25) (25-18) (25-23)
141 06.04.2019 13:30 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 TÜRK HAVA YOLLARI (25-16) (25-22) (26-24)
142 10.04.2019 18:00 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 2 TÜRK HAVA YOLLARI (21-25) (25-19) (24-26) (25-20) (15-9)
143 10.04.2019 19:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 0 BEŞİKTAŞ (25-21) (25-21) (25-19)
144 10.04.2019 19:30 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 0 3 ECZACIBAŞI VİTRA (17-25) (18-25) (18-25)
145 13.04.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 1 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-19) (22-25) (25-17) (25-19)
146 13.04.2019 16:30 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 1 NİLÜFER BLD. (25-19) (21-25) (25-23) (25-19)
147 13.04.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 2 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (25-23) (18-25) (25-22) (16-25) (11-15)
148 14.04.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 1 3 VAKIFBANK (21-25) (22-25) (25-20) (22-25)
149 16.04.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 3 0 NİLÜFER BLD. (25-16) (29-27) (27-25)
150 17.04.2019 19:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 FENERBAHÇE OPET (23-25) (25-22) (25-19) (25-18)
151 19.04.2019 18:00 Bursa (Cengiz Göllü) NİLÜFER BLD. 3 1 BEŞİKTAŞ (24-26) (25-16) (25-18) (26-24)
152 19.04.2019 19:00 İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi) KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 3 1 TÜRK HAVA YOLLARI (30-28) (25-20) (21-25) (25-21)
153 22.04.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) BEŞİKTAŞ 2 3 NİLÜFER BLD. (27-25) (21-25) (20-25) (25-20) (11-15)
154 22.04.2019 17:00 İstanbul (Burhan Felek) TÜRK HAVA YOLLARI 0 3 KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS (23-25) (22-25) (22-25)
155 24.04.2019 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 2 3 ECZACIBAŞI VİTRA (25-23) (17-25) (19-25) (25-18) (12-15)
156 24.04.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY HDI SİGORTA 0 3 FENERBAHÇE OPET (17-25) (20-25) (13-25)
157 26.04.2019 18:00 İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı) VAKIFBANK 3 1 ECZACIBAŞI VİTRA (16-25) (25-9) (25-18) (25-17)
158 27.04.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE OPET 3 0 GALATASARAY HDI SİGORTA (25-23) (25-21) (25-11)
159 29.04.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 1 3 VAKIFBANK (17-25) (25-23) (20-25) (18-25)
160 02.05.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 3 2 VAKIFBANK (25-16) (18-25) (25-23) (21-25) (15-13)
161 05.05.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) ECZACIBAŞI VİTRA 0 3 VAKIFBANK (17-25) (18-25) (21-25)