Efeler Ligi
Logo Takım Adı OPGM
HALKBANK 22 56,460 19 3
ARKAS SPOR 22 48,440 15 7
GALATASARAY 22 45,140 16 6
MALİYE PİYANGO 22 42,260 14 8
FENERBAHÇE 22 40,080 12 10
İSTANBUL BBSK 22 39,080 12 10
TOKAT BLD. PLEVNE 22 36,020 10 12
ZİRAAT BANKASI 22 34,360 11 11
İNEGÖL BLD. 22 24,320 8 14
İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 22 23,200 8 14
ARHAVİ BLD. 22 20,700 7 15
JEOPARK KULA BLD. 22 5,300 0 22
S.NoTarihSaatSalon AdıEv Sahibi (A)  Misafir (B)Set Sonuçları
1 13.10.2018 14:30 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-15) (25-22) (25-16)
2 14.10.2018 14:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 2 3 MALİYE PİYANGO (25-23) (15-25) (18-25) (25-23) (26-28)
3 14.10.2018 15:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 ARKAS SPOR (19-25) (20-25) (25-19) (27-29)
4 14.10.2018 15:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 0 İNEGÖL BLD. (25-19) (25-23) (25-23)
5 14.10.2018 15:30 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 2 3 HALKBANK (24-26) (27-25) (22-25) (25-21) (11-15)
6 14.10.2018 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 2 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (22-25) (25-22) (25-21) (9-15)
7 20.10.2018 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (22-25) (20-25) (25-18) (25-18) (15-11)
8 21.10.2018 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 FENERBAHÇE (25-15) (25-22) (25-11)
9 21.10.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 2 ARHAVİ BLD. (25-27) (25-22) (23-25) (25-23) (15-11)
10 21.10.2018 15:00 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. 2 3 GALATASARAY (21-25) (19-25) (25-23) (27-25) (17-19)
11 21.10.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 1 3 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (23-25) (23-25) (19-25)
12 21.10.2018 16:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-15) (25-23) (21-25) (25-17)
13 27.10.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 1 HALKBANK (25-15) (17-25) (25-19) (25-17)
14 28.10.2018 13:30 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 0 3 MALİYE PİYANGO (23-25) (23-25) (21-25)
15 28.10.2018 14:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 3 2 ARKAS SPOR (25-21) (17-25) (25-23) (23-25) (15-11)
16 28.10.2018 15:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 2 3 TOKAT BLD. PLEVNE (26-28) (25-20) (25-22) (20-25) (12-15)
17 28.10.2018 16:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 2 3 İSTANBUL BBSK (25-21) (20-25) (23-25) (25-21) (11-15)
18 28.10.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 1 JEOPARK KULA BLD. (23-25) (25-17) (25-20) (25-19)
19 04.11.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 2 FENERBAHÇE (25-19) (18-25) (19-25) (25-23) (15-11)
20 04.11.2018 15:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 İNEGÖL BLD. (25-16) (25-23) (25-20)
21 04.11.2018 15:00 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. 0 3 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (18-25) (19-25) (25-27)
22 04.11.2018 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 ARHAVİ BLD. (25-17) (25-21) (25-22)
23 04.11.2018 17:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 2 3 ZİRAAT BANKASI (25-20) (20-25) (23-25) (25-21) (13-15)
24 04.11.2018 17:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 2 3 GALATASARAY (31-33) (26-24) (25-23) (23-25) (10-15)
25 11.11.2018 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. 0 3 HALKBANK (0-25) (0-25) (0-25)
26 11.11.2018 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (25-21) (18-25) (22-25) (25-17) (15-8)
27 11.11.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 0 3 ARKAS SPOR (19-25) (26-28) (22-25)
28 11.11.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 MALİYE PİYANGO (21-25) (22-25) (23-25)
29 11.11.2018 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 0 3 ARHAVİ BLD. (22-25) (18-25) (21-25)
30 11.11.2018 18:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 1 İSTANBUL BBSK (30-28) (25-19) (18-25) (25-15)
31 17.11.2018 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-20) (20-25) (25-10) (25-21)
32 18.11.2018 14:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 1 JEOPARK KULA BLD. (25-15) (15-25) (25-16) (25-18)
33 18.11.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 İNEGÖL BLD. (25-22) (25-15) (25-22)
34 18.11.2018 15:30 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 3 1 ZİRAAT BANKASI (21-25) (25-22) (25-17) (25-21)
35 18.11.2018 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 2 FENERBAHÇE (25-15) (16-25) (21-25) (25-19) (15-11)
36 18.11.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 GALATASARAY (25-19) (25-17) (32-30)
37 23.11.2018 17:30 Manisa (Kula) JEOPARK KULA BLD. 0 3 İSTANBUL BBSK (10-25) (14-25) (15-25)
38 24.11.2018 13:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-17) (26-24) (25-13)
39 25.11.2018 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 1 MALİYE PİYANGO (23-25) (25-23) (25-13) (25-19)
40 25.11.2018 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 0 ARHAVİ BLD. (25-20) (27-25) (25-22)
41 25.11.2018 15:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 ZİRAAT BANKASI (21-25) (18-25) (31-29) (14-25)
42 25.11.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 2 ARKAS SPOR (20-25) (25-18) (29-27) (17-25) (15-13)
43 30.11.2018 18:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 İNEGÖL BLD. (25-22) (25-16) (24-26) (25-23)
44 02.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 0 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-22) (25-17) (25-20)
45 02.12.2018 14:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 1 3 GALATASARAY (23-25) (25-19) (22-25) (23-25)
46 02.12.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 1 3 HALKBANK (26-24) (22-25) (20-25) (23-25)
47 02.12.2018 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-13) (25-19) (25-18)
48 02.12.2018 17:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 1 FENERBAHÇE (25-16) (25-21) (21-25) (25-23)
49 08.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 0 3 TOKAT BLD. PLEVNE (17-25) (23-25) (19-25)
50 08.12.2018 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 FENERBAHÇE (18-25) (25-17) (29-31) (16-25)
51 09.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 ARKAS SPOR (25-20) (32-30) (25-18)
52 09.12.2018 15:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 2 3 ZİRAAT BANKASI (17-25) (17-25) (25-19) (25-23) (17-19)
53 09.12.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 1 ARHAVİ BLD. (26-24) (25-23) (21-25) (25-22)
54 09.12.2018 17:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 0 İSTANBUL BBSK (25-21) (25-17) (25-20)
55 12.12.2018 14:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-14) (25-13) (25-22)
56 12.12.2018 17:30 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-18) (25-18) (23-25) (25-23)
57 12.12.2018 17:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 1 HALKBANK (20-25) (26-24) (25-23) (25-20)
58 12.12.2018 18:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 2 3 İNEGÖL BLD. (25-21) (25-21) (18-25) (16-25) (17-19)
59 12.12.2018 18:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 1 MALİYE PİYANGO (25-17) (23-25) (25-21) (25-22)
60 12.12.2018 19:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 2 3 GALATASARAY (24-26) (25-18) (25-23) (21-25) (13-15)
61 15.12.2018 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 ARHAVİ BLD. (25-16) (25-21) (25-17)
62 15.12.2018 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 ARKAS SPOR (25-23) (25-18) (20-25) (25-21)
63 15.12.2018 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 GALATASARAY (23-25) (25-19) (25-23) (25-23)
64 16.12.2018 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) JEOPARK KULA BLD. 0 3 ZİRAAT BANKASI (21-25) (19-25) (18-25)
65 16.12.2018 16:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-23) (25-22) (25-21)
66 16.12.2018 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 1 3 FENERBAHÇE (25-18) (26-28) (21-25) (18-25)
67 06.01.2019 14:00 Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 0 3 FENERBAHÇE (19-25) (16-25) (16-25)
68 08.01.2019 18:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 2 3 ZİRAAT BANKASI (21-25) (25-17) (25-17) (19-25) (14-16)
69 11.01.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 2 JEOPARK KULA BLD. (25-20) (25-18) (24-26) (23-25) (15-9)
70 12.01.2019 14:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 3 2 İSTANBUL BBSK (25-21) (25-19) (21-25) (19-25) (15-10)
71 12.01.2019 14:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 1 3 ARKAS SPOR (20-25) (30-28) (15-25) (24-26)
72 12.01.2019 16:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 1 MALİYE PİYANGO (21-25) (25-17) (25-19) (25-19)
73 12.01.2019 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 0 İNEGÖL BLD. (25-19) (25-21) (25-23)
74 12.01.2019 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 1 3 HALKBANK (17-25) (25-19) (24-26) (19-25)
75 19.01.2019 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 GALATASARAY (25-18) (25-22) (25-16)
76 19.01.2019 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-21) (29-27) (27-25)
77 19.01.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 ARHAVİ BLD. (25-20) (25-20) (25-10)
78 19.01.2019 16:30 Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 1 3 İNEGÖL BLD. (10-25) (14-25) (25-23) (23-25)
79 19.01.2019 19:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 2 FENERBAHÇE (18-25) (25-19) (25-19) (16-25) (21-19)
80 20.01.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-22) (21-25) (25-23) (25-20)
81 22.01.2019 17:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 0 3 GALATASARAY (19-25) (21-25) (18-25)
82 22.01.2019 18:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 1 ARHAVİ BLD. (20-25) (25-22) (25-23) (25-20)
83 22.01.2019 18:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-16) (25-18) (25-18)
84 23.01.2019 17:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 2 3 TOKAT BLD. PLEVNE (23-25) (27-25) (24-26) (25-20) (8-15)
85 26.01.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 1 3 MALİYE PİYANGO (21-25) (23-25) (25-14) (20-25)
86 26.01.2019 16:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 1 3 ARKAS SPOR (20-25) (23-25) (25-21) (18-25)
87 26.01.2019 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 2 3 HALKBANK (25-27) (18-25) (25-21) (25-21) (13-15)
88 26.01.2019 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 2 JEOPARK KULA BLD. (24-26) (25-23) (24-26) (25-23) (15-13)
89 26.01.2019 17:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (25-21) (25-27) (25-16) (16-25) (15-13)
90 26.01.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 2 İSTANBUL BBSK (19-25) (25-19) (25-23) (17-25) (15-11)
91 02.02.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 0 3 GALATASARAY (20-25) (20-25) (23-25)
92 02.02.2019 15:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-11) (25-22) (26-24)
93 02.02.2019 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 ZİRAAT BANKASI (25-19) (26-24) (28-26)
94 02.02.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 FENERBAHÇE (25-18) (17-25) (21-25) (25-22) (15-11)
95 02.02.2019 17:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 0 3 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (19-25) (21-25) (19-25)
96 02.02.2019 17:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 1 İNEGÖL BLD. (25-19) (25-21) (22-25) (25-23)
97 08.02.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (25-17) (18-25) (24-26) (25-20) (15-11)
98 09.02.2019 15:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 0 ARHAVİ BLD. (25-18) (25-22) (25-20)
99 09.02.2019 15:00 Bursa (Cengiz Göllü) JEOPARK KULA BLD. 2 3 MALİYE PİYANGO (23-25) (18-25) (27-25) (25-21) (12-15)
100 09.02.2019 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 1 3 İSTANBUL BBSK (19-25) (19-25) (25-22) (23-25)
101 09.02.2019 16:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 2 ARKAS SPOR (25-27) (25-15) (25-19) (19-25) (15-9)
102 09.02.2019 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 1 3 HALKBANK (18-25) (25-21) (14-25) (21-25)
103 16.02.2019 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 1 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (22-25) (25-22) (27-25) (25-23)
104 16.02.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-16) (25-19) (25-22)
105 16.02.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 İNEGÖL BLD. (25-22) (25-21) (28-26)
106 16.02.2019 17:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 1 3 FENERBAHÇE (16-25) (25-16) (26-28) (17-25)
107 17.02.2019 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 2 3 GALATASARAY (25-21) (15-25) (25-27) (25-17) (11-15)
108 17.02.2019 16:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 0 3 HALKBANK (23-25) (27-29) (21-25)
109 19.02.2019 17:00 Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 0 3 ARKAS SPOR (14-25) (12-25) (15-25)
110 19.02.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-19) (25-8) (21-25) (25-17)
111 20.02.2019 13:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 1 ARHAVİ BLD. (25-18) (28-26) (23-25) (25-17)
112 20.02.2019 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 2 MALİYE PİYANGO (22-25) (25-21) (19-25) (25-19) (15-12)
113 20.02.2019 18:30 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 2 İSTANBUL BBSK (25-17) (21-25) (25-22) (23-25) (15-11)
114 20.02.2019 18:30 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-23) (25-19) (25-18)
115 23.02.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 1 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-13) (25-27) (25-7) (25-19)
116 23.02.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 MALİYE PİYANGO (30-28) (29-27) (25-18)
117 23.02.2019 16:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 2 3 GALATASARAY (25-20) (22-25) (25-16) (15-25) (10-15)
118 23.02.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 1 3 HALKBANK (25-27) (25-21) (14-25) (20-25)
119 24.02.2019 15:30 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 JEOPARK KULA BLD. (25-15) (25-18) (25-23)
120 24.02.2019 17:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 1 3 İNEGÖL BLD. (28-26) (16-25) (17-25) (21-25)
121 02.03.2019 14:00 Ankara (Başkent) JEOPARK KULA BLD. 0 3 ARHAVİ BLD. (17-25) (8-25) (22-25)
122 02.03.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 2 3 FENERBAHÇE (25-21) (25-17) (20-25) (24-26) (14-16)
123 02.03.2019 16:00 Bursa (İnegöl) İNEGÖL BLD. 3 1 ZİRAAT BANKASI (25-23) (23-25) (25-21) (25-18)
124 02.03.2019 17:00 Afyonkarahisar (Prof. Dr. Veysel Eroğlu) İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 3 1 İSTANBUL BBSK (25-21) (25-18) (17-25) (25-15)
125 03.03.2019 14:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 2 TOKAT BLD. PLEVNE (25-23) (23-25) (26-24) (24-26) (15-13)
126 03.03.2019 16:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 0 3 ARKAS SPOR (12-25) (21-25) (14-25)
127 09.03.2019 13:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 1 İNEGÖL BLD. (25-23) (25-17) (20-25) (25-15)
128 09.03.2019 15:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 3 2 JEOPARK KULA BLD. (25-9) (29-31) (15-25) (25-15) (15-10)
129 09.03.2019 16:00 Artvin (Arhavi) ARHAVİ BLD. 0 3 HALKBANK (19-25) (17-25) (25-27)
130 09.03.2019 16:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 İSTANBUL BBSK (25-22) (25-23) (12-25) (16-25) (15-11)
131 09.03.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 0 İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (25-20) (25-18) (25-21)
132 10.03.2019 14:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 2 3 MALİYE PİYANGO (19-25) (26-28) (25-17) (25-23) (12-15)
133 30.03.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 0 3 GALATASARAY (15-25) (21-25) (15-25)
134 30.03.2019 14:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 1 3 ARKAS SPOR (25-15) (21-25) (15-25) (12-25)
135 30.03.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 2 MALİYE PİYANGO (25-22) (23-25) (25-20) (18-25) (16-14)
136 30.03.2019 17:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 0 3 HALKBANK (21-25) (16-25) (19-25)
137 02.04.2019 16:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 1 FENERBAHÇE (25-21) (25-16) (24-26) (25-23)
138 02.04.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 0 İSTANBUL BBSK (25-23) (26-24) (25-11)
139 02.04.2019 19:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 3 2 ZİRAAT BANKASI (24-26) (25-20) (18-25) (25-19) (17-15)
140 03.04.2019 19:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-17) (32-30) (25-23)
141 05.04.2019 14:30 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 1 3 FENERBAHÇE (21-25) (25-18) (20-25) (23-25)
142 10.04.2019 18:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 0 3 MALİYE PİYANGO (18-25) (23-25) (21-25)
143 10.04.2019 18:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 3 0 İSTANBUL BBSK (25-23) (25-23) (25-22)
144 11.04.2019 14:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 0 HALKBANK (25-22) (28-26) (25-21)
145 11.04.2019 19:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 0 3 ARKAS SPOR (18-25) (18-25) (21-25)
146 13.04.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 2 3 TOKAT BLD. PLEVNE (25-22) (29-31) (25-20) (15-25) (14-16)
147 13.04.2019 15:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 0 ZİRAAT BANKASI (25-21) (25-20) (35-33)
148 15.04.2019 18:00 Ankara (Başkent) HALKBANK 1 3 FENERBAHÇE (22-25) (23-25) (25-22) (23-25)
149 15.04.2019 18:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 GALATASARAY (25-20) (25-23) (29-31) (25-27) (15-8)
150 19.04.2019 18:00 Tokat (Ali Yücel) TOKAT BLD. PLEVNE 1 3 MALİYE PİYANGO (25-20) (23-25) (21-25) (23-25)
151 20.04.2019 14:00 Ankara (Başkent) ZİRAAT BANKASI 1 3 İSTANBUL BBSK (21-25) (25-20) (21-25) (18-25)
152 20.04.2019 15:00 İstanbul (Burhan Felek) GALATASARAY 3 0 HALKBANK (25-22) (27-25) (25-22)
153 21.04.2019 17:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 2 ARKAS SPOR (25-20) (25-19) (22-25) (21-25) (15-6)
154 22.04.2019 18:00 Ankara (Başkent) MALİYE PİYANGO 3 0 TOKAT BLD. PLEVNE (25-18) (28-26) (25-16)
155 23.04.2019 14:00 İstanbul (Hidayet Türkoğlu) İSTANBUL BBSK 3 0 ZİRAAT BANKASI (25-21) (31-29) (26-24)
156 23.04.2019 18:00 İstanbul (Burhan Felek) FENERBAHÇE 3 2 ARKAS SPOR (22-25) (25-21) (25-23) (23-25) (15-13)
157 24.04.2019 18:30 Ankara (Başkent) HALKBANK 0 3 GALATASARAY (20-25) (17-25) (24-26)
158 28.04.2019 14:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 2 FENERBAHÇE (23-25) (16-25) (25-22) (25-20) (19-17)
159 30.04.2019 19:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 3 0 FENERBAHÇE (25-19) (26-24) (25-18)
160 04.05.2019 15:00 İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.) ARKAS SPOR 0 3 FENERBAHÇE (14-25) (22-25) (19-25)